Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ghostxx73

legendarny moduł

4 comments in this topic

Recommended Posts

[KOTST]
Players
5 posts
1,666 battles

dlaczego nie mode załozyc legendarnego ulepszenia na midwaya,które zrobiłem w misji i mam je w inwentarzu ale zalozyc nie moge

chodzi o; wzmocnienie opancerzenia szturmowych grup powietrznych

[KLON]
Players
410 posts
22,972 battles
14 minutes ago, ghostxx73 said:

dlaczego nie mode załozyc legendarnego ulepszenia na midwaya,które zrobiłem w misji i mam je w inwentarzu ale zalozyc nie moge

chodzi o; wzmocnienie opancerzenia szturmowych grup powietrznych

Ponieważ WG jeszcze nie wie jak zbalansować stare legendarne ulepszenie do nowych CV.

• Cool 1

[KOTST]
Players
5 posts
1,666 battles

widze ze wpisy o WG ze spada na psy i odejscia graczy to chyba jednak prawda

jak tak dalej pojdzie to ... a wiadomo co.

[HOB]
Moderator
1,813 posts
7,577 battles

Legendarki dla lotnisk i nowszych okrętów zapewne zostaną włączone zbiorczo, w nieokreślonej przyszłości.

A opóźnienie robią po to, aby pozbierać statystyki, by nie powtórzyć błędów z obecnych legendarek - że niektóre zupełnie do niczego się nie nadają. Też nie za dobrze by było, gdyby legendarka czyniła okręt zbyt przegiętym. W pocie czoła pracują, by wprowadzić poprawnie zbalansowane legendarne ulepszenia, oczywiście nie zapominając o innych równie ważnych sprawach.

W przypadku lotnisk czasowo mamy zablokowane ulepszenie. Ale szkoda że placeholderów nie przyjęli dla innych nowszych okrętów - że teraz robi się misje, a w chwili uruchomienia od razu można legendarkę założyć zamiast dopiero co zaczynać.

• Funny 3

Sign in to follow this