Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Mikhail800

Hlasovanie spokojnosť s Reworkom CV

Hlasovanie spokojnosť s reworkom CV  

139 members have voted

1. 1. Ste spokojní s aktuálnym reworkom CV, ktorý prebehol v 2/2019?

• Áno
    • Nie (nevyhovuje mi nový štýl hrania CV)
    • Nie (myslím si, že CV je v určitých prípadoch príliš silné a má veľký vplyv na hru - rework bol unáhlený a je nedotiahnutý)
    • Nie (CV sú príliš slabé)
    • Je mi to jedno

242 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,906 battles

Nenašiel som tu konkrétne hlasovanie k Reworku CV. Chcel by som vedieť, aký názor má komunita.

• Cool 3

[WG]
WG Staff
4,189 posts
4,342 battles
2 hours ago, Mikhail800 said:

Nenašiel som tu konkrétne hlasovanie k Reworku CV. Chcel by som vedieť, aký názor má komunita.

no to druhé nie, kolikrát CV je příliš slabé a skoro ani nemá šanci udělit poškození. Co se týče vlivu na bitvu, doporučuji srovnat s vlivem na bitvu letadlových lodí před reworkem :cap_yes:

Btw já nehlasuju, mám na to smíšené pocity, ale jedno mi to není

• Cool 3

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,906 battles
3 minutes ago, YabbaCoe said:

no to druhé nie, kolikrát CV je příliš slabé a skoro ani nemá šanci udělit poškození. Co se týče vlivu na bitvu, doporučuji srovnat s vlivem na bitvu letadlových lodí před reworkem :cap_yes:

Upravil som to a pridal možnosť, že CV sú príliš slabé. Osobne by som si to nemyslel. Aj tier 6 pri trpezlivosti môže na konci hry sám,  alebo v spolupráci s druhou CV potopiť plný osmičkový Tier 8 krížnik. To imho práve pre neobmedzený počet lietadiel a napr. obmedzené počty AA spotrebákov ostatných lodí. Bežne teraz končím hry bez AA spotrebáku a stíhačky a s AA obranou na 25 percentách a to si potom na konci jedna alebo dve  CV so mnou robia absolútne čo chcú. Tam nepomôže žiadny skill.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,434 posts
355 battles
Před 3 minutami YabbaCoe řekl/a:

CV si na začátku odloví DD (to nemá šanci, protože aby bylo platné, musí spotit pro tým), pak si loví po mapě osamělé cíle (lodě nemohou být v jedné groupě, vždy se nějaké oddělí, aby utvořili crossfire, případně pushli do capu, případně hráli jako lidi a supportili DD). Nikdo nechce lemming train, co jezdí po mapě. V late game mají lodě vyhořelá AAčka. Takže pokud CV dobře hospodaří s letadly, tak má pořád nějaká ta letadla, aby lodě dorážela. Pokud je to rajčák, tak je ztratí už po 5ti minutách a není o čem. No a vzhledem k tomu, že dříve (před reworkem) se hráč musel starat i o souboje stíhaček a obranu lodí stíhačky (teď to vyplivnutí stíhaček je k prdu, dříve šlo seštráfovat blbca, co chtěl udělat devastatating na loď), tak teď mu stojí v cestě jen AAčka a případně hloupé stíhačky, co sestřelují letadla AŽ po náletu. 

Pak tu jsou věci, co lidi trápili už dříve. Třeba AP bomby, co dávají čočky do konkretních národů, HE bomby, co dávají nesmyslně velká poškození, Nemožnost ovládat CV, když letím s letadly, Šikana DDček, ..

Jo a ta myšlenka reworku, že teď to bude vyrovnanější, protože gameplay se změnil je ta největší blbost. Pořád když rajče potká fialku, tak je to strašně znát.. 

• Cool 6
  • Bad 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,906 battles
14 minutes ago, Wolffnstein said:

CV si na začátku odloví DD (to nemá šanci, protože aby bylo platné, musí spotit pro tým), pak si loví po mapě osamělé cíle (lodě nemohou být v jedné groupě, vždy se nějaké oddělí, aby utvořili crossfire, případně pushli do capu, případně hráli jako lidi a supportili DD). Nikdo nechce lemming train, co jezdí po mapě. V late game mají lodě vyhořelá AAčka. Takže pokud CV dobře hospodaří s letadly, tak má pořád nějaká ta letadla, aby lodě dorážela. Pokud je to rajčák, tak je ztratí už po 5ti minutách a není o čem. No a vzhledem k tomu, že dříve (před reworkem) se hráč musel starat i o souboje stíhaček a obranu lodí stíhačky (teď to vyplivnutí stíhaček je k prdu, dříve šlo seštráfovat blbca, co chtěl udělat devastatating na loď), tak teď mu stojí v cestě jen AAčka a případně hloupé stíhačky, co sestřelují letadla AŽ po náletu. 

Pak tu jsou věci, co lidi trápili už dříve. Třeba AP bomby, co dávají čočky do konkretních národů, HE bomby, co dávají nesmyslně velká poškození, Nemožnost ovládat CV, když letím s letadly, Šikana DDček, ..

Jo a ta myšlenka reworku, že teď to bude vyrovnanější, protože gameplay se změnil je ta největší blbost. Pořád když rajče potká fialku, tak je to strašně znát.. 

Ja ešte doplním Wolffa. Totiž podľa mňa keď slabý hráč stretne dobrého, tak ten dobrý to má ešte ľahšie ako predtým. Nemusí sa báť nejakého Zničujúceho útoku na seba, alebo svojich parťákov v tíme, lebo tie sa dávajú teraz ťažko. Nemusí counterovať stíhačkami nepriateľské letky. Teda plne sa môže koncentrovať na svoj gameplay....Nasvietiť a odloviť DD a následne jednotlivé lode. A bitka je vyhratá! Pretože po tom ako získa jeho tím capy a odloví DD, tak nie je prakticky ničím limitovaný....súperi môžu zostreliť aj 100 lietadiel...nijak si nepomôžu. Možno sa predĺži interval nabíjania lietadiel, ALE to CV má vždy aspoň jednu fuknčnú letku v hangári, ktorú môže poslať. To je môj postreh.

A to ničenie AA, je podľa mňa riadny fail...Leningradci si mali uvedomiť, že keď dajú CV neobmedzený počet lietadiel (aj keď s nejakým nabíjaním), tak mali ničenie AA zrušiť....na konci hry rozbité AA rozhodujú...hodnota CV odohratými minútami stúpa, kdežto pri ostatných lodiach ich hodnota pre tím klesá...

• Cool 2

[IDDQD]
Players
482 posts
12,781 battles

rework je podla mna success ak to porovnam s povodnym RTS stylom

Ludia budu vzdy na daco nadavat a rychlo zabudli co CV dokazalo predtym - dev striky, cross dropy a perma spot 2-3 DD naraz.

hraci maju z CV stale este fobiu z RTS cias ked CV mohlo instant vymazat hocico hocikde, vzdy sa pobavim ked enemy CA v snahe dodgnut CV torpedo co by mu dalo 3k dmg ide pritom broadside polke enemy teamu...

co sa tyka dmg tak su CV pod BB v kazdom tiere (a na T6 a T10 hlboko pod) a spotovanie DD castokrat znamena nerobit ziaden dmg nicomu

CV su viac neprijemne ako nebezpecne aj to hlavne koli MM - 2x2 nebodaj 3x3 CV je uz fest bordel na mape a chapem ze potom ludia fakt netusia kam maju ist 

@Mikhail800 "neobmedzeny pocet lietadiel" je len mytus a som myslel ze 3 mesiace po reworku to uz ludia pochopili - ked JEDNO zostrelene letadlo sa regeneruje 60-90 sekund a hra moze trvat max 20min ako to moze byt neobmedzene?

aj moja vyplata je potom neobmedzena, len mi ju svine davaju len raz mesacne...

PS: Fun fact  - zatial kazdy co sa v tomto topicu vyjadril, neodohral v CV po reworku ani jednu jedinu hru :)

• Cool 5
  • Bad 2

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,906 battles
30 minutes ago, RAYvenMP said:

rework je podla mna success ak to porovnam s povodnym RTS stylom

Ludia budu vzdy na daco nadavat a rychlo zabudli co CV dokazalo predtym - dev striky, cross dropy a perma spot 2-3 DD naraz.

hraci maju z CV stale este fobiu z RTS cias ked CV mohlo instant vymazat hocico hocikde, vzdy sa pobavim ked enemy CA v snahe dodgnut CV torpedo co by mu dalo 3k dmg ide pritom broadside polke enemy teamu...

co sa tyka dmg tak su CV pod BB v kazdom tiere (a na T6 a T10 hlboko pod) a spotovanie DD castokrat znamena nerobit ziaden dmg nicomu

CV su viac neprijemne ako nebezpecne aj to hlavne koli MM - 2x2 nebodaj 3x3 CV je uz fest bordel na mape a chapem ze potom ludia fakt netusia kam maju ist 

@Mikhail800 "neobmedzeny pocet lietadiel" je len mytus a som myslel ze 3 mesiace po reworku to uz ludia pochopili - ked JEDNO zostrelene letadlo sa regeneruje 60-90 sekund a hra moze trvat max 20min ako to moze byt neobmedzene?

aj moja vyplata je potom neobmedzena, len mi ju svine davaju len raz mesacne...

PS: Fun fact  - zatial kazdy co sa v tomto topicu vyjadril, neodohral v CV po reworku ani jednu jedinu hru :)

K fun fact.Nehral som CV na randome ani pred reworkom a čuduj sa svete extra mi nevadili, pretože ku koncu hry, keď už vážne šlo o veľa, spravidla boli bez lietadiel. Bral som to ako ich trest za devastating strikes :)

Nevyjadril si sa napríklad k našim hlavným výhradám. Ako je možné, že ak majú naozaj CV obmedzenú obnovu lietadiel, že na konci bitky sú schopné posielať letky do útoku spravidla čo 30 sekúnd? Hráčovi je prd platné, že spravidla ide o letku 2-3 strojov (ostatné sa obnovujú), keď po zostrele týchto troch môže CVčkár poslať rovnaký počet lietadiel inej triedy. A takto dookola stále. Uklove tým nakoniec hocičo. Čo povieš na oslabovanie obrannej AA lodí? Je to podľa teba fér. Prečo sa nedá aspoň obnovovať ako CV lietadlám?

BTW.CV som hral vo výcvikovke(netvrdím, že sú ľahké na hranie), tak zhruba viem o čo hovorím.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,906 battles
59 minutes ago, GrumpyRolf said:

Kde je možnost: Chtěl bych odebrat CV ze hry. ?

Mne by to nevadilo. Ale buďme realistickí, to neurobia. Tak ich aspoň donútme ich poštelovať :Smile-_tongue:

[IDDQD]
Players
482 posts
12,781 battles
3 minutes ago, Mikhail800 said:

K fun fact.Nehral som CV na randome ani pred reworkom a čuduj sa svete extra mi nevadili, pretože ku koncu hry, keď už vážne šlo o veľa, spravidla boli bez lietadiel. Bral som to ako ich trest za devastating strikes :)

Nevyjadril si sa napríklad k našim hlavným výhradám. Ako je možné, že ak majú naozaj CV obmedzenú obnovu lietadiel, že na konci bitky sú schopné posielať letky do útoku spravidla čo 30 sekúnd? Hráčovi je prd platné, že spravidla ide o letku 2-3 strojov (ostatné sa obnovujú), keď po zostrele týchto troch môže CVčkár poslať rovnaký počet lietadiel inej triedy. A takto dookola stále. Uklove tým nakoniec hocičo. Čo povieš na oslabovanie obrannej AA lodí? Je to podľa teba fér. Prečo sa nedá aspoň obnovovať ako CV lietadlám?

BTW.CV som hral vo výcvikovke(netvrdím, že sú ľahké na hranie), tak zhruba viem o čo hovorím.

kazde CV ma pri letke napisane za aky cas sa mu obnovi lietadlo, napisal som 60-90s lebo to zalezi skiloch a moduloch - Midway napr. s max. kapitanom/modulmi na obnovu trva 89s obnova jedneho TB a 69s obnova jedneho DB. Ak na teba CV na konci posielalo "2-3 liedadla kazdych 30s" tak ich po nalete asi neztratil vsetky.

a ano, ked na konci ostane CV 1 vs 1, ma vyhodu vzdialenosti, usetrene dake lietadla a druha lod slabu AA, pravdepodobne CV vyhra. DD vs BB 1vs1 tiez pravdepodobne vyhra DD a BB vs CL pravdepodobne vyhra BB, vsetko zalezi aj od situacie

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,906 battles
1 hour ago, RAYvenMP said:

kazde CV ma pri letke napisane za aky cas sa mu obnovi lietadlo, napisal som 60-90s lebo to zalezi skiloch a moduloch - Midway napr. s max. kapitanom/modulmi na obnovu trva 89s obnova jedneho TB a 69s obnova jedneho DB. Ak na teba CV na konci posielalo "2-3 liedadla kazdych 30s" tak ich po nalete asi neztratil vsetky.

a ano, ked na konci ostane CV 1 vs 1, ma vyhodu vzdialenosti, usetrene dake lietadla a druha lod slabu AA, pravdepodobne CV vyhra. DD vs BB 1vs1 tiez pravdepodobne vyhra DD a BB vs CL pravdepodobne vyhra BB, vsetko zalezi aj od situacie

V 90 percent hier vydrží CV až do konca. To ostatne vyplýva z povahy  CV gameplay. A kameň(BB)-papier(DD)-nožnice(CA/CL), ktorý spomínaš pri porovnávaní ostatných tried lodí pri CV neplatí, pretože CV dokáže zahrať proti osamotenému DD, CL,CA aj BB. Čomu riadne pomáha to ničenie AA pri lodiach.

• Cool 1

[_CSR_]
Players
280 posts
8,504 battles

Tak jsem poctivě pročetl názory a hlasoval. Z nabídnutých možností jsem musel vybrat mezi dvěma variantami jednu, což mi nevyhovuje ale taková je nabídka takže ano CV jsou slabá (nehodnotím tier X. a to ze dvou důvodů, nemám desítku a ani v testu jsem se do ní nehrnul - období ,,je mi jedno co hraji s čím a jak už mám za sebou,, druhý důvod - tier X. je poslední tím pádem nejvyšší je to prostě specifická třída která nemá možnost dostat naložíno od o dvě třídy silnější lodě, bojuje jen se svou třídou lodí nebo s loděmi o dvě třídy nižšími). Změnu jsem vítal protože zírat 20 min. do taktické mapy nebyla ta hra kterou jsem hrál s ostatnímy typy lodí. Poctivě jsem odlítal testy s pocitem lepší než ta ,,desková hra,, ale bude to chtít vychytat mouchy. Přišla aktualizace a s ní ostrá verze, spustila se hysterie, nějakej chudák u klávesnice se v tom musel pošťourat (jinak by ho asi propustili) a je to p*deli. Možná se letadlovky měli objevovat postupně - nejdříve IV. tier po měsíci V. tier atd., rozdíl dvou tříd je šílený.

Doporučuji pořídit si čtyřku CV (nestojí barák) za 25 dublonů trojkového kapitána a odbouchat pár kooperativních bitev, přeji pevné nervy a mnoho úspěchů:Smile_popcorn: potom zkuste přejít do náhodné bitvy ať si vyzkoušíte proti čemu budete bojovat a pak můžem pokecat jak jsou letadlovky OP :Smile_teethhappy: 

P.S. jedna letadlovka ve hře je tak akorát

Players
1,201 posts
12,544 battles

A nebo prostě přidat filtr na CV, kde člověk zaklikne chci/nechci hrát v bitvách ve kterých jsou CV... Následná statistika kolik lidí dalo, že nechce by byla zajímavá.

Jinak k CV celkově asi takhle:
https://vocaroo.com/i/s1qQSm0i2fMY

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
Korzár
2,434 posts
355 battles

https://www.strawpoll.me/17702395/r?fbclid=IwAR19XP-Vu9OMr09GxoTr2H281PxJZeghyUjQkmD8VU1O4pVhLWdw_2f-8mE

Flamu vytvořil anketu pro svoje fandy, kde se hlasuje, jak se jím změna CV líbí.. Ehm.. @YabbaCoe, ty výsledky mluví celkem jasně. Kde je chyba? Možná více číst zpětnou vazbu? Maybe, maybe.. :Smile_honoring:-> tím chci říci, že kdybyste si nedělali hru podle svého, ale reagovali na změny, které Vám hráči píší, tak máte spokojenou hráčskou základnu. Respektive, spokojena nikdy nebude. Ale takto máte 50% nasrané komunity. Takže asi tak..

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,839 posts
14,107 battles

@Wolffnsteinna žádost komunity - WG se ptá kohokoliv jen ne komunity. #sryjako
Nebo se pletu? Já teda žádný počasí nechtěla. Hodně se tu zmiŇují kačenky, rework "starých" lodí, reskin - kam má komunita psát? Počítá se věčně odrolovaný topic otázky WG? Nebo snad support, kde mi radí odinstalovat mody?
Tak kam píše komunita z čeho WG sbírá info a přání?

• Cool 1

[IDDQD]
Players
482 posts
12,781 battles
2 hours ago, THE_G4ME said:

A nebo prostě přidat filtr na CV, kde člověk zaklikne chci/nechci hrát v bitvách ve kterých jsou CV... Následná statistika kolik lidí dalo, že nechce by byla zajímavá.

Jinak k CV celkově asi takhle:
https://vocaroo.com/i/s1qQSm0i2fMY

1 hour ago, Wolffnstein said:

Flamu vytvořil anketu --. A takto máte 50% nasrané komunity. 

a preco len CV? nech je filter na vsetko aby to bolo fer nie?

ja som si viac ako isty ze hodne nad 50% BB hracov si zaklikne ze nechce DD atd

myslis ze ludom ide o to aby bolo vsetko fer? Kupuju v hrach OP veci, pouzivaju FOTM buildy a cheatuju a exploituju kde sa da

zapredali by fair-play za akukolvek malicku vyhodu a ty sa cudujes ze 50% BB a DD hracov hlasuje proti CV?

• Cool 4

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,906 battles
14 minutes ago, RAYvenMP said:

myslis ze ludom ide o to aby bolo vsetko fer? Kupuju v hrach OP veci, pouzivaju FOTM buildy a cheatuju a exploituju kde sa da

zapredali by fair-play za akukolvek malicku vyhodu a ty sa cudujes ze 50% BB a DD hracov hlasuje proti CV?

Pozri sa na to tak, mňa nezaujímajú iné hry. Mňa zaujíma táto. Chlapci z Leningradu si z nás neustále robia testovacích králikov. Od 2/2019 po nasadení patchu s úpravou CV prebehlo nekonečné množstvo zmien na PRODUKČNOM SERVERI! Ja ako platiaci zákazník chcem hru, ktorá sa na PRODUKCII NELADÍ. Ja chcem produkt, ktorý prejde interným testom, zákazníckym testom a až potom sa nasadí do produkcie. Takto robia štandardné firmy s miliardovým obratom. Hmmm počkaj...WG je taká firma, ale prečo to tak nerobí? No neviem...ale štandardné to bohužiaľ nie je....pretože týždne pred nasadením v 2/2019 ich supertesteri upozorňovali na kontroverzné dojmy z hrania (nechcem sa mi to hľadať, kto to nájde nech postne) @THE_G4ME len žiadal to, aby WG vyskúšalo na produkčnom serveri niečo, čo sa zjavne ani Tebe nepáči...ono totiž hranie proti množstvu CV (keby si zaklikol áno, máš menší pool hráčov, z ktorých by sa losovalo a dávalo by Ťa na 100 percent iba do bitiek sa CV) nebaví fakt nikoho. Ale my ostatní tieto excesy zjavne znášať musíme a podľa viacerých ankiet je nás nad 50 percent :Smile-_tongue:

• Cool 2

Players
1,201 posts
12,544 battles
36 minutes ago, RAYvenMP said:

Možná protože proti všemu ostatnímu je counterplay a dá se proti tomu hrát... boha jeho! :Smile_facepalm:

• Cool 1

[IDDQD]
Players
482 posts
12,781 battles
18 minutes ago, Mikhail800 said:

Pozri sa na to tak, mňa nezaujímajú iné hry. Mňa zaujíma táto. Chlapci z Leningradu si z nás neustále robia testovacích králikov. Od 2/2019 po nasadení patchu s úpravou CV prebehlo nekonečné množstvo zmien na PRODUKČNOM SERVERI! Ja ako platiaci zákazník chcem hru, ktorá sa na PRODUKCII NELADÍ. Ja chcem produkt, ktorý prejde interným testom, zákazníckym testom a až potom sa nasadí do produkcie. Takto robia štandardné firmy s miliardovým obratom. Hmmm počkaj...WG je taká firma, ale prečo to tak nerobí? No neviem...ale štandardné to bohužiaľ nie je....pretože týždne pred nasadením v 2/2019 ich supertesteri upozorňovali na kontroverzné dojmy z hrania (nechcem sa mi to hľadať, kto to nájde nech postne) @THE_G4ME len žiadal to, aby WG vyskúšalo na produkčnom serveri niečo, čo sa zjavne ani Tebe nepáči...ono totiž hranie proti množstvu CV (keby si zaklikol áno, máš menší pool hráčov, z ktorých by sa losovalo a dávalo by Ťa na 100 percent iba do bitiek sa CV) nebaví fakt nikoho.

:Smile-_tongue:

toto je free produkt, pokial ta daco silno vytaca v hre ktora ma byt pre zabavu - tak nehraj alebo si daj pauzu kym sa veci nepoladia.

WG to robi ako robi lebo to ludia toleruju a taktiez lebo ziskat relevantne data na PTS je ovela tazsie a dlhsie

Nastastie pre teba CV testing skoncil a uz sa budu robit len male upravy.

20 minutes ago, Mikhail800 said:

podľa viacerých ankiet je nás nad 50 percent :Smile-_tongue:

50% v tej ankete je 4000 ludi. Hra ma tak 50-60k concurrent hracov (vsetky regiony), co je tak do 750k-1m aktivnych hracov, niekolko nasobok toho su neaktivny alebo len obcasny

4000 z toho je nic. Cisla ktorym WG pocuva je kolko aktivnych alebo platiacich hracov hrava CV, kolko ludi minulo FXP na nove CV a kolko ludi kupilo premium CV

a robia to asi preto lebo predaje "standardnych" premium lodi nejdu podla ocakavania, ludia uz nechcu platit za North Carolinu #5 alebo Bensona #4. 

Ludia taktiez nechcu OP premiums, ale pritom polovica znich si "balanced" premium nekupi a ta druha by si nekupila ziadne, tak su radsej ked su premium lode crap  - lenze WG prichadza o $$$

• Cool 2

[IDDQD]
Players
482 posts
12,781 battles
19 minutes ago, THE_G4ME said:

Možná protože proti všemu ostatnímu je counterplay a dá se proti tomu hrát... boha jeho! :Smile_facepalm:

naco ti je counter play ked CV torpeda hituju za 2-3k, salvo rakiet menej jak jedno salvo CA/CL a dive bombery su RNG fest - a to vsetko cca raz za minutu

podla mna by ludom stacilo aby sa im liedadla len nezobrazovali a ten dmg by si ani nevsimli :P

• Cool 2

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,906 battles
14 minutes ago, RAYvenMP said:

toto je free produkt, pokial ta daco silno vytaca v hre ktora ma byt pre zabavu - tak nehraj alebo si daj pauzu kym sa veci nepoladia.

WG to robi ako robi lebo to ludia toleruju a taktiez lebo ziskat relevantne data na PTS je ovela tazsie a dlhsie

Nastastie pre teba CV testing skoncil a uz sa budu robit len male upravy.

50% v tej ankete je 4000 ludi. Hra ma tak 50-60k concurrent hracov (vsetky regiony), co je tak do 750k-1m aktivnych hracov, niekolko nasobok toho su neaktivny alebo len obcasny

4000 z toho je nic. Cisla ktorym WG pocuva je kolko aktivnych alebo platiacich hracov hrava CV, kolko ludi minulo FXP na nove CV a kolko ludi kupilo premium CV

a robia to asi preto lebo predaje "standardnych" premium lodi nejdu podla ocakavania, ludia uz nechcu platit za North Carolinu #5 alebo Bensona #4. 

Ludia taktiez nechcu OP premiums, ale pritom polovica znich si "balanced" premium nekupi a ta druha by si nekupila ziadne, tak su radsej ked su premium lode crap  - lenze WG prichadza o $$$

Ale hej možno to beriem príliš vážne a tú pauzu si dám. Už som x-krát hovoril a toho sa držím, že WG už odo mňa neuvidí ani jedno euro, pretože nebudem predsa niekomu platiť za to, že sa potom na jeho nedokonalom produkte budem ešte nervovať :Smile-_tongue: Chcem kvalitné služby a  ak ich nedostanem, prachy na hry tečú jednoducho inde. To je mimochodom asi jediná páka na nich, ktorá ich začne bolieť, ak by toto reálne robil každý nespokojný zákazník.

• Cool 1

Players
1,201 posts
12,544 battles
1 hour ago, RAYvenMP said:

naco ti je counter play ked CV torpeda hituju za 2-3k, salvo rakiet menej jak jedno salvo CA/CL a dive bombery su RNG fest - a to vsetko cca raz za minutu

podla mna by ludom stacilo aby sa im liedadla len nezobrazovali a ten dmg by si ani nevsimli :P

Vidím že jsi opět nepochopil o čem je řeč... proč já se vůbec obtěžuju s nějakým fórem...:Smile_facepalm:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,222 posts
12,906 battles
10 hours ago, RAYvenMP said:

Teraz si napísal predsalen blbosť. Z hitov za 2-3k je veľmi často aj oheň. 2-3k navyše veľmi cítia najmä DD. Na jeden nálet dokážu prísť aj o polku HP. To je mimochodom viac ako pri starých CV, kde sa DD ťažšie triafali, keďže neboli rakeťáci. A nejde len o hity...ide o permaspot pre DD/CA, ktoré neustále svietia. A ako si správne poznamenal v niektorom z predchádzajúcich príspevkov, buď sa nechajú ohlodávať CV po 2-3k, alebo ukážu bok a dostanú za 20k. Ale raz sa otočiť predsalen musíš...ale kedy..keď furt permaspot?

A čo skvelé US AP bomby čo nakladajú za 20k?