Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[Updated 24/4] Kwietniowe Twitch Drops uległy poprawie

23 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,805 posts

Coś nie pykło.... jakoś artykuł nie wygląda jak przetłumaczony...

EDIT: a tak przy okazji - wypadają nadal te same kontenery Twitch, a nie te specjalne o których mowa w artykule.

• Cool 2

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,755 battles

Gdy tylko przeczytałem o zmianach, napisałem w kilku miejscach że na pewno WG chce zrobić dobrze graczom (sarkazm), miałem rację - zamiast porządnego kontenera Twitch dostałem od WG 10 "ironium" (ironia by WG?) i 1 kamo Sci-Fi. Ależ jestem ze zmiany zadowolony. *(sarkazm)

*Niektórzy nie zrozumieją lub nie będą chcieć zrozumieć.

Tak przy okazji, WG po polsku to Wielkie G......?

Beta Tester, Players, In AlfaTesters
12 posts
6,957 battles

i znowu się sypło nic nie wpada , jeden dzień było dobrze  wczoraj i dzisiaj nic nie dostałem za oglądanie 

• Cool 1

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,755 battles
18 godzin temu, celtyk_pl napisał:

i znowu się sypło nic nie wpada , jeden dzień było dobrze  wczoraj i dzisiaj nic nie dostałem za oglądanie 

Podobnie i ja, a sporo godzin obejrzanych na Twitch przez dwa dni. Po przedwczorajszym kontenerze Twitch, SK i Air Drop - przerwa. Może ktoś zna formułkę jak są przyznawane nagrody? :cap_cool:

P.S.

Podbijam, już trzy dni nic nie otrzymuję za oglądanie stream'ów Twitch, to jakieś 6 - 7 godzin oglądania, @WG_Lumberjack , czy za każdym razem gdy coś "poprawiacie", to niektórzy gracze muszą mieć gorzej?

• Cool 1

[MORIA]
Players
7,353 posts
36,715 battles

Wczoraj wypadł mi SK 7 dni premium i w sumie 30 ironium . Dziś nic mimo że 2 godziny stream oglądałem . 

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,755 battles
godzinę temu, MacArthur92 napisał:

Wczoraj wypadł mi SK 7 dni premium i w sumie 30 ironium . Dziś nic mimo że 2 godziny stream oglądałem . 

Wiele wskazuje na to, że otrzymanie SK blokuje dalsze otrzymywanie nagród - ciekawe na jak długo. W moim przypadku to już cztery dni - circa 10 - 11 godzin streama. Wielu na Twitch jest w takiej samej sytuacji.

[MORIA]
Players
7,353 posts
36,715 battles
58 minutes ago, wib_wojtek said:

Wiele wskazuje na to, że otrzymanie SK blokuje dalsze otrzymywanie nagród - ciekawe na jak długo. W moim przypadku to już cztery dni - circa 10 - 11 godzin streama. Wielu na Twitch jest w takiej samej sytuacji.

Na streamie Flamu były osoby co dostały w ciagu kilku dni 5-7 SK. Nie wiem. Może to później dojdzie. 

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,755 battles
8 godzin temu, MacArthur92 napisał:

Na streamie Flamu były osoby co dostały w ciagu kilku dni 5-7 SK. Nie wiem. Może to później dojdzie. 

Faktycznie, też oglądałem tę transmisję, zaraz po niej zacząłem sprawdzać czy u mnie wszystko w porządku jest z połączeniem kont. Przy okazji wykryłem do ilu miejsc WG tak naprawdę wysyła dane o naszej aktywności, trochę to się różni od oficjalnej wersji.

A wracając do meritum, nagród/prezentów nadal brak.

[HOB]
Moderator
1,813 posts
7,577 battles

U mnie zaczęło się od zwykłych pojemników Twitcha, zapewne na starych zasadach. Później jednego dnia 30 ironium, chyba jeszcze tego samego dnia superpojemnik. I posucha. Kolejne dni to całkowita posucha, może tylko jeden fioletowy wpadł.

[-101-]
Players
5 posts
9,582 battles

Mam tak samo - w pierwszy dzień 3 zwykłe "nowe" kontenery i jeden superkontener i od tego czasu nic, mimo kilku godzin oglądania streamów :/ - już więcej wypadało normalnych kontenerów...

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,755 battles
13 godziny temu, MacArthur92 napisał:

Faktycznie, też oglądałem tę transmisję, zaraz po niej zacząłem sprawdzać czy u mnie wszystko w porządku jest z połączeniem kont. Przy okazji wykryłem do ilu miejsc WG tak naprawdę wysyła dane o naszej aktywności, trochę to się różni od oficjalnej wersji.

A wracając do meritum, nagród/prezentów nadal brak.

P.S.

Podejrzewam ;) że długo będziemy czekać na rozwikłanie zagadki (jeśli wogule), czerwoni już się na święta rozjechali a po świętach, no cóż, sami rozumiecie :cap_fainting:

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,755 battles
5 godzin temu, bartpark napisał:

Polecam poczytać w tym miejscu:

Jedno tylko spostrzeżenie, wygląda na to że tylko nasza nacja została pozbawiona in gremium (jak na razie mam nadzieję) kontenerów z Twitch, @WG_Lumberjack to Twoja robota? :cap_cool:

[MORIA]
Players
7,353 posts
36,715 battles
5 hours ago, bartpark said:

Polecam poczytać w tym miejscu:

Ta, miało być przez tyle dni nagrody ale nie dopisali "ilość ograniczona". Uwielbiają wprowadzać w błąd :fish_glass:

• Cool 1

[WOB]
Players
4,782 posts
15,700 battles

Mimo oglądania (za dużo napisane  - leciały sobie w tle) Twitch codziennie po kilka godzin dostałem w sumie 20 ironium i chyba  szmaty.

A od kilku dni nic.

Czyli standardowa praktyka WG - według zapowiedzi wspaniałe nagrody, w rzeczywistości badziewie.

Players
3,296 posts
5,097 battles

Wczoraj dostałem 20 ironium i szmatki. Za, bodaj, dwie godziny wyciszonego Twitcha na drugim monitorze. Nie narzekałbym na lepszy drop ;)

Beta Tester, Players, In AlfaTesters
12 posts
6,957 battles

U mnie od paru dni nic  nie wpada nawet zwykłe Twitcha nie wpadają :cap_horn:

• Cool 2

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Wraz z końcem ostatnich Twitchowych Zrzutów (Kosmiczne Zrzuty), które skończyły się 23 kwietnia, póki co wstrzymujemy tę funkcję by przeanalizować dane zebrane podczas ostatniej aktywności i zaplanować inne na przysżłość. Poinformujemy was o dalszych planach odnośnie tej funkcji jak tylko będziemy gotowi by wydac stosowne ogłoszenie. Tyczy się to też zwykłych zrzutów.

• Cool 1
  • Bad 1

[HA_PL]
Players
17 posts
11,709 battles

tak Lumber ale od 19 do 24 nie wypadło kompletnie nic a zawsze cos wypadało...niby po zmianie cos tam lepszego miało wyapadać a tu jakies okruchy i tylko przez ograniczony czas

[2SORT]
Players
13 posts
5,621 battles

Wygląda na to, że najzwyczajniej WG doszło do wniosku, że nie opłaca mu się dalej prowadzić tej akcji z twitch kontenerami. Gracze przestali kupować flagi i sprzęt?

Sign in to follow this