Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[Updated 24/4] Dubnové Twitch Drops jsou teď ještě lepší

50 comments in this topic

Recommended Posts

Players
248 posts
16,505 battles

Sice to znělo lákavě,ale skutek utek …  dostávám jen klasický twitch kontíky ….   žádný ironium,žádný scifi kamufláže a nebo nedej bože nějakej SC !!! Jste si tam jistí, že event opravdu funguje ???

shot-19.04.14_06.00.20-0988.jpg

[IDDQD]
Privateer
3,668 posts
5,244 battles
1 hour ago, Someone_unknown said:

Sice to znělo lákavě,ale skutek utek …  dostávám jen klasický twitch kontíky ….   žádný ironium,žádný scifi kamufláže a nebo nedej bože nějakej SC !!! Jste si tam jistí, že event opravdu funguje ???

Ach jo .

Nechci se WG zastávat , ale přečetl jsi si a pochopi správně ten popisek u Twitch kontíků ?7pAg3Yt.jpg

Sice tam mají zřejmě menší chybku ( ale co , na chybějící Ň jsme si pořád nezvykli ) , takže místo pravděpodobně tam mají podobně . Nevadí jsou to skoro stejná slova , takže si to domyslíme

Players
248 posts
16,505 battles
10 minutes ago, Stratos_HF said:

Ach jo .

Nechci se WG zastávat , ale přečetl jsi si a pochopi správně ten popisek u Twitch kontíků ?7pAg3Yt.jpg

Sice tam mají zřejmě menší chybku ( ale co , na chybějící Ň jsme si pořád nezvykli ) , takže místo pravděpodobně tam mají podobně . Nevadí jsou to skoro stejná slova , takže si to domyslíme

No od začátku "akce" jsem dostal 4 twitch kontejnery (3 včera +1 dneska) a nikde po závratném množství 10 irónia ani tuk … a osobně jsem měl představu z nadpisu "Dubnové Twitch Drops jsou teď ještě lepší "  že je teda šance na ty běžný docela veliká …  zvlášt když je doba trvání docela krátká a omezená  Začátek:  Pá. 12 Dub. 02:01    Konec: St. 24 Dub. 01:59 ...

Players
609 posts
19,561 battles
2 minutes ago, Someone_unknown said:

No od začátku "akce" jsem dostal 4 twitch kontejnery (3 včera +1 dneska) a nikde po závratném množství 10 irónia ani tuk … a osobně jsem měl představu z nadpisu "Dubnové Twitch Drops jsou teď ještě lepší "  že je teda šance na ty běžný docela veliká …  zvlášt když je doba trvání docela krátká a omezená  Začátek:  Pá. 12 Dub. 02:01    Konec: St. 24 Dub. 01:59 ...

presne. ironium cista nula.

rozmyslam ze pred otvorenim otvorim space , ne random. zabere to?

potrebujem iba ironium

[IDDQD]
Privateer
3,668 posts
5,244 battles
1 minute ago, Someone_unknown said:

Bavíme se o WG , takže nečekej něco velkého . A jak se říká slibem nezarmoutíš...

Ty doby , kdy se dostávalo něco zadara a slušné odměny , už je dávná historie .

Players
248 posts
16,505 battles
24 minutes ago, Stratos_HF said:

Bavíme se o WG , takže nečekej něco velkého . A jak se říká slibem nezarmoutíš...

Ty doby , kdy se dostávalo něco zadara a slušné odměny , už je dávná historie .

Nevím o čem se bavíš ty , ale já se bavím o TWITCH KONTEJNERECH a jestli vůbec event jako takový funguje  …  pokud máš nějaký připomínky k WG tak piš na podporu nebo YabbaCoe , každopádně dostal už někdo twitch kontík s ironiem ? Pokud ano screen :cap_like:.

[IDDQD]
Privateer
3,668 posts
5,244 battles

My si absolutně nerozumíme . Pořád píšu o těch Twitch kontíkách a ten můžeš dostat - pravděpodobně .Cituji - Běžné shozy zásob , podobně jich pár dostaneš .Viz ten můj screen , tam není napsaný že ho dostaneš , tam píšou že ho můžeš dostat . Už jsi v obraze ? Vyzkouším ještě popřemýšlet , jak víc polopatisticky to napsat 

• Cool 2

Players
248 posts
16,505 battles
13 minutes ago, Stratos_HF said:

My si absolutně nerozumíme . Pořád píšu o těch Twitch kontíkách a ten můžeš dostat - pravděpodobně .Cituji - Běžné shozy zásob , podobně jich pár dostaneš .Viz ten můj screen , tam není napsaný že ho dostaneš , tam píšou že ho můžeš dostat . Už jsi v obraze ? Vyzkouším ještě popřemýšlet , jak víc polopatisticky to napsat 

Ale já umím číst a používat mozek … ale chtěl jsem nějakej "důkaz místo slibů" a proto jsem se ptal …. a né pana pedanta,co rozpYtvá slovo po slově  ( OMG ) eště k tomu z článku,co někdo přeložil do češtiny … 

2 hours ago, Someone_unknown said:

Jste si tam jistí, že event opravdu funguje ??? 

ps: Vycházel jsem z anglickýho fóra,kde nikdo nedropnul žádný ironium taky … (zatím)

[IDDQD]
Privateer
3,668 posts
5,244 battles
1 hour ago, Someone_unknown said:

Ale já umím číst a používat mozek … ale chtěl jsem nějakej "důkaz místo slibů" a proto jsem se ptal …. a né pana pedanta,co rozpYtvá slovo po slově  ( OMG ) eště k tomu z článku,co někdo přeložil do češtiny … 

ps: Vycházel jsem z anglickýho fóra,kde nikdo nedropnul žádný ironium taky … (zatím)

Číst a psát umíš . To ti neberu , nepsali by jsme si tady v případě tvého neumětelství . Jenže chápání psaného textu trochu pokulhává

A nevycházej z fora , za bernou minci používej hlavní stránku . A tam se pořád píše že ho můžeš , ale nemusíš dostat

CZ/SK má blbý překlad , ale

ikBJufM.jpg

Anglická

bf1cVUs.jpg

Ještě něco není jasné ?

Players
248 posts
16,505 battles
20 minutes ago, Stratos_HF said:

Číst a psát umíš . To ti neberu , nepsali by jsme si tady v případě tvého neumětelství . Jenže chápání psaného textu trochu pokulhává

A nevycházej z fora , za bernou minci používej hlavní stránku . A tam se pořád píše že ho můžeš , ale nemusíš dostat

CZ/SK má blbý překlad  něco není jasné ?

Tak s tebou budu muset asi polopatě …. Ptal jsem se v mém příspěvku "Jste si tam jistí, že event opravdu funguje ???" 

Dostal už někdo to ironium v Twitch kontíku ?  Znáš nebo viděl jsi Stratosi někoho s dropem irónia z twitch kontíku ??? Tak a ted odpovídej pokud jen neumíš papouškovat to,co ti přeloží nějakej WG pán … 

[IDDQD]
Privateer
3,668 posts
5,244 battles
4 minutes ago, Someone_unknown said:

Tak s tebou budu muset asi polopatě …. Ptal jsem se v mém příspěvku "Jste si tam jistí, že event opravdu funguje ???" 

Dostal už někdo to ironium v Twitch kontíku ?  Znáš nebo viděl jsi Stratosi někoho s dropem irónia z twitch kontíku ??? Pokud ne nebo nevíš,tak nepiš to co si umí každej přečíst!!!

Bez komentáře . Všechno špatně . Chápeš slovní rozdíl  mezi Dostaneš a Můžeš dostat ? Takže nějaké blekoty o tom jestli znáš někoho , kdo to dostal je mimo mísu ? Zřejmě ne

Players
248 posts
16,505 battles
3 minutes ago, Stratos_HF said:

Bez komentáře . Všechno špatně . Chápeš slovní rozdíl  mezi Dostaneš a Můžeš dostat ? Takže nějaké blekoty o tom jestli znáš někoho , kdo to dostal je mimo mísu ? Zřejmě ne

No a na to ti já napíšu jediný  ….  NIKDO Z CELÝHO EU SERVERU NEDOSTAL Z TWITCH KONTÍKU ŽÁDNÝ IRONIUM !!!  Tak tvoje komentáře o pravděpodobnosti jsou úplně k :cap_book: … A přímou odpověd na moji otázku  "Jste si tam jistí, že event opravdu funguje ??? " si akorát okecával tím co si přečtu !!! Beztak toho k tomu moc věcí nenapsali … a nejspíš to zapnou s nějakou výmluvou až zejtra ráno … 

[IDDQD]
Privateer
3,668 posts
5,244 battles
1 minute ago, Someone_unknown said:

No a na to ti já napíšu jediný  ….  NIKDO Z CELÝHO EU SERVERU NEDOSTAL Z TWITCH KONTÍKU ŽÁDNÝ IRONIUM !!!  Tak tvoje komentáře o pravděpodobnosti jsou úplně k :cap_book: … A přímou odpověd na moji otázku  "Jste si tam jistí, že event opravdu funguje ??? " si akorát okecával tím co si přečtu !!! Beztak toho k tomu moc věcí nenapsali … a nejspíš to zapnou s nějakou výmluvou až zejtra ráno … 

Cyklická redudantní chyba

Tu jsem naposled zažil u Windows 98 Millenium . Doporučuji restart systemu , anebo komplet reinstal :cap_horn:

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,668 posts
5,244 battles
55 minutes ago, Burzum71 said:

shot-19.04.15_11.05.07-0509.jpg

Pěkně , jsi tomu brečíkovi  rozkopal bábovičky . On nic a ty jo :Smile_teethhappy:

• Funny 1

Players
248 posts
16,505 battles
38 minutes ago, Stratos_HF said:

Pěkně , jsi tomu brečíkovi  rozkopal bábovičky . On nic a ty jo :Smile_teethhappy:

Protože to opravily dneska ráno … přesně jak sem psal  … celej víkend to bylo rozbitý a nikdo z EU nedostal ani tuk …. ale to by chytrolín jako ty měl vědět !!!

[IDDQD]
Alpha Tester
3,669 posts
23,560 battles
Před 2 hodinami Someone_unknown řekl/a:

Protože to opravily dneska ráno … přesně jak sem psal  … celej víkend to bylo rozbitý a nikdo z EU nedostal ani tuk …. ale to by chytrolín jako ty měl vědět !!!

Jak daleko vidíš prosím pěkně?

• Funny 1

Players
248 posts
16,505 battles
2 hours ago, TheComedian1983 said:

Jak daleko vidíš prosím pěkně?

ÁÁÁ už se schazej … místní samaritáni :fish_viking: co umrtvili zdejší fórum … doufám,že dorazí i další "schopní" rádci  …  jako Quetak a podobně …. 

Players
248 posts
16,505 battles
1 minute ago, TheComedian1983 said:

@Quetaku? Máš tady prý práci.
Jinak podle odpovědi.... neříkají ti bystrozraký? :cap_cool:

Už sem začínal bejt ze Stratose smutnej,že nepřizval další mušketýry na pomoc s rozborem textu místo jednoduchý odpovědi … :cap_win:

Players
248 posts
16,505 battles
26 minutes ago, TheComedian1983 said:

Tu opověď jsi krom jiného dostal i namalovavou jelimane.

Ale já se neptal na nějakou pravděpodobnost,ale na to jestli event byl vůbec zprovozněnej a to nebyl …  tak když si neumí přečíst na co se ptám a začne sypat svůj chytrej rozbor českýho přeloženýho textu,tak mě to je na dvě věci …  chápu,že se snažíte za každou cenu bejt "nápomocný" ale když  prostě nevim,tak nedělam chytrýho … :cap_fainting: