Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Update 0.8.2.0.1

27 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
39 posts
13,938 battles

Otazka ...to jste to nevedeli, ze se dvema CV zabijite hru ? ..... haloooo uz se probudte ....

[CRYO]
Players
140 posts
21,555 battles

líbí de mi to "oblíbené letadlovky"  tak to dělali komouši, bud dalí ban, nebo psali jak jsou lidi spokojení

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,627 posts
12,678 battles

Ohledne tema 2CV doporucuji precist enhle clanek

worldwide on Battle Tier X we had:

~51% of battles without carriers

~40% of battles with 1v1 CV

~8% of battles with 2v2 CV

A few (literally) battles with 3v3 CV

Spoiler

[CS-NO]
Players
31 posts
22,438 battles

Tak ted ještě zbývá omezit nesmyslný počet letek a letadel ( z nekonečna ) na nějaké přijatelné množství ( např 2-3-2 ) a znovuvymyslet inteligentní funkci stíhaček a bude konečně vymyšleno :-)...    Jo pardon, to by se asi hra vrátila zpět k původnímu funkčnímu systému :-) :-) :-)

• Funny 2
  • Bad 1

[SALIS]
Moderator
608 posts
15,126 battles
29 minutes ago, muDus said:

Tak ted ještě zbývá omezit nesmyslný počet letek a letadel ( z nekonečna ) na nějaké přijatelné množství ( např 2-3-2 ) a znovuvymyslet inteligentní funkci stíhaček a bude konečně vymyšleno :-)...    Jo pardon, to by se asi hra vrátila zpět k původnímu funkčnímu systému :-) :-) :-)

Není jci nekonečno :fish_palm:, vyzkoušej si to a uvidíš... Reálně se mi nestalo, že bych s Midwayí ztratil přes jejích reálných 130 letadel... :cap_haloween:A myslím, že ani s T8 se mi zas tak nestává, že bych za hru ztratil přes 80 letadel; kromé nějakých TX heavy hry, kdy jsem nucen lítat někam kam nechci :Smile_child:

A starý systém byl funkční a lidi si na něj nestěžovali? Na věčný spoting od stíhaček nechaných nad capem? na vypínaní lodí (hlavně DDček) na jeden cross drop torpédy? na to, že lepší hráč CV totélně smetl soupeřovu letadlovku a potom si v podstatě dělal naprosto cokoliv? Na dev. strike AP bombami? na naprosto OP prémiové CV? 

• Cool 5

[CS-NO]
Players
31 posts
22,438 battles
Před 36 minutami Dave6 řekl/a:

Není jci nekonečno :fish_palm:, vyzkoušej si to a uvidíš... Reálně se mi nestalo, že bych s Midwayí ztratil přes jejích reálných 130 letadel... :cap_haloween:A myslím, že ani s T8 se mi zas tak nestává, že bych za hru ztratil přes 80 letadel; kromé nějakých TX heavy hry, kdy jsem nucen lítat někam kam nechci :Smile_child:

A starý systém byl funkční a lidi si na něj nestěžovali? Na věčný spoting od stíhaček nechaných nad capem? na vypínaní lodí (hlavně DDček) na jeden cross drop torpédy? na to, že lepší hráč CV totélně smetl soupeřovu letadlovku a potom si v podstatě dělal naprosto cokoliv? Na dev. strike AP bombami? na naprosto OP prémiové CV? 

Tak pokud jsi nikdy neztratil realných 130 letadel na levelu X. , tak by ti přece vůbec nemělo vadit  nějaké omezení počtu letek a letadel, ne? Jinak věřím, že se ti líbí aktuální stav, kdy se nemusíš ohlížet na nepřátelskou CV aktivitu. V podstatě je v současné době CV nezranitelná a s neomezenými možnostmi. Není nic neobvyklého, že současné CV potopí 5 lodí prostě rozhodne hru. A o současném extra spotingu se tu napsalo tolik, že je škoda se opakovat. Dřív si ale i tak DD trouflo frčet i samotné, což se ted teda říci nedá... 

• Funny 1
  • Boring 1
  • Bad 1

[SALIS]
Moderator
608 posts
15,126 battles
5 minutes ago, muDus said:

Tak pokud jsi nikdy neztratil realných 130 letadel na levelu X. , tak by ti přece vůbec nemělo vadit  nějaké omezení počtu letek a letadel, ne? Jinak věřím, že se ti líbí aktuální stav, kdy se nemusíš ohlížet na nepřátelskou CV aktivitu. V podstatě je v současné době CV nezranitelná a s neomezenými možnostmi. Není nic neobvyklého, že současné CV potopí 5 lodí prostě rozhodne hru. A o současném extra spotingu se tu napsalo tolik, že je škoda se opakovat. Dřív si ale i tak DD trouflo frčet i samotné, což se ted teda říci nedá... 

A řekl jsem někde, že by mi to vadilo? Ať mi dají plnou zásobu přpravených letadel, kde si budu moci zvolit kolika letadly zaútočím a budu spokojený :fish_palm: I když na druhou stranu je zvláštní, že všechny ostatní třídy mají neomezenou zásobu své munice, proč CV nemůže mít neomezenou zásobu své jediné zbraně? :Smile_sceptic:

S neomezenými možnostmi, nezranitelná? Budu se opakovat - vyzkoušej si je, a uvidíš co jsou neomezené možnosti... :Smile_trollface:

Jinak proč (když není nic neobvyklého že CV potopí 5 lodí...") proč mají nové CV menší AVG frags, než ty před reworkem? :Smile_sceptic:

Fascinuje mě jak celkem dost hráčů zapomnělo na problémy starých CV; i když to bude možná tím jak málo jich hlavně ke konci na vyšších tierech jezdilo... 

• Cool 4

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
566 posts
20,016 battles
Před 10 hodinami Dave6 řekl/a:

A řekl jsem někde, že by mi to vadilo? Ať mi dají plnou zásobu přpravených letadel, kde si budu moci zvolit kolika letadly zaútočím a budu spokojený :fish_palm: I když na druhou stranu je zvláštní, že všechny ostatní třídy mají neomezenou zásobu své munice, proč CV nemůže mít neomezenou zásobu své jediné zbraně? :Smile_sceptic:

To by se lidi divili, za jak dlouho by např. Mino či DD vystřílely munici při stylu hry "dakka dakka", o torpédech se raději ani nebudu zmiŇovat

S neomezenými možnostmi, nezranitelná? Budu se opakovat - vyzkoušej si je, a uvidíš co jsou neomezené možnosti... :Smile_trollface:

Jj, zrovna včera se mi jednu "nezranitelnou" podařilo zranit, až vykrvácela. Pravda, ten hráč byl brambora, nechal se ode mě spotovat dobré dvě minuty a vůbec se neměl v úmyslu pohnout, byl plně zažrán do práce s letadýlky. Bohužel se mi do toho začalo plantat naše Ibuki, které na začátku hry zmizelo z mého capu A, když spatřilo nepřátelské lodě, které jsem jim spotil, aby se pak za deset minut, kdy jsem přežil přestřelky s enemy Gearingem (taky brambora, concealment je pro něj asi sprosté slovo) a Neptunem, vrátil a vystřelil si po letadlovce, ke které jsem chvátal (chtěl jsem pustit rybičky na cca 7 km, ať trefím co nejvíce kusy - měl jsem Ognevoie). Po jeho akci se CV dala do pohybu, takže jsem zvolil Yolo (situace to umožŇovala - tým celkem fungoval) a "nezranitelná" CV šla ke dnu. Ony ty urban legends o nezranitelnosti jsou díky době hoření a zaplavení, ale co už...

Jinak proč (když není nic neobvyklého že CV potopí 5 lodí...") proč mají nové CV menší AVG frags, než ty před reworkem? :Smile_sceptic:

Fascinuje mě jak celkem dost hráčů zapomnělo na problémy starých CV; i když to bude možná tím jak málo jich hlavně ke konci na vyšších tierech jezdilo... 

Jj, před reworkem hráče v DD (někdy i v CA/CL) na nálet, na BB stačily nálety dva. Lidi už zapomněli. To, že teď sice CV jednomu hráči (pokud se na něj zaměří) otráví celou hru je sice fakt, jenže za stejnou dobu před reworkem byl dobrý hráč s CV schopen vybít půlku týmu.

Ale musím uznat, že pokud by přibyla pro hráče CV možnost mít i letku/y stíhačů, které by šlo ovládat (např. obdobně jako stíhače před reworkem), vůbec bych se nezlobil. Především v DD by se taková pomoc někdy fakt hodila, hlavně ke konci hry, kdy mám pár tisíc HP a čekám, kdy se objeví rakeťáci...

• Cool 3

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,627 posts
12,678 battles

Uz zas mam potrebu rici neco o pacidlu :cap_viking::Smile_hiding:

• Funny 3

[_CSR_]
Players
280 posts
8,504 battles
Před 14 hodinami muDus řekl/a:

Není nic neobvyklého, že současné CV potopí 5 lodí prostě rozhodne hru. A o současném extra spotingu se tu napsalo tolik, že je škoda se opakovat. Dřív si ale i tak DD trouflo frčet i samotné, což se ted teda říci nedá... 

...., kde se dá stáhnout hra ve které CV potopí pět lodí?, extra spoting by se taky hodil, třeba že by letadla nebyly vidět na deset kiláků ale jen na 3 nebo 5 km :Smile_teethhappy: koukal jsem z okna jestli uvidím letadlo na deset km a nic, vůbec nic.

j51uHm1.gif

• Cool 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,070 battles
14 hours ago, muDus said:

Je vidět, že se tu množí nesmyslné názory od lidí, co letadlovky po reworku nehráli (pravděpodobně ani před ním). Po reworku hraju CV docela často, ale za celou dobu jsem dal Krakena jen jednou a to byla opravdu mimořádně povedená bitva. Omezení letadel je opět blud hráče co to nezkusil. Aktuální počet bojeschopných letek se neustále mění podle toho kolik se vrátí zpět na palubu po náletu. jsou okamžiky, že je člověk skoro bez letadel, protože se proletěl nad sestavou enemy Worcester, Minotaur, atd... Stačí podniknout útok na skupinku lodí, kde jsou tyhle AA kocábky a je to... Člověk je bez letadel. Jsou momenty, kdy potřebuju nasadit TB, ale nejsou k dispozici, protože jsou po dvou náletech na dně moře a nové z podpalubí se načítají tak pomalu, že je nemohu ještě dlouho použít. Vzlétnout s letkou o síle 3 letouny je jen příspěvek k počtu sestřelů enemy lodí. Tolik k "názoru" o nekonečném množství letadel! Nesmysl!

Další věcí je pruzení osamocených lodí letadlovkou... Jak taky jinak? Útok na osamocenou BB/DD je pro letadlovku ideální příležitost. Na tierech 9-10 je prioritní cíl pro letadlovkáře Musashi, jejíž AA stojí za pendrek a letadlovkář  si může dovolit s letkou TB 3 nálety. Na jiné lodě s lepší AA je to jeden max 2. mluvíme o bitvách na tierech 9-10... Na lowtierech je to pro CVčkáře trochu snadnější. Z bitevek hraju Musashi hodně rád a je jasná její síla proti křižníkům a bitevkám, ale pokud jsou v bitvě letadlovky, je mi jasné, že budu target No.1. Už se mi Xkrát stalo, že mě s Musashi někde tým nechal a zdrhnul obloukem na jinou část mapy, kam tahle bitevka prostě tak rychle nedojede. Výsledek byl ten, že si mě podala letadlovka a nebo DDčko a ty hošánky pak bez podpory Musashi rozsekaly enemáci na padrť. Tým ale v této hře většinou nemá mozek a stále více se o tom utvrzuju dle úrovně příspěvků zde.

• Cool 4

[O-S-W]
Players
277 posts
13,070 battles
5 hours ago, cer243 said:

Ale musím uznat, že pokud by přibyla pro hráče CV možnost mít i letku/y stíhačů, které by šlo ovládat (např. obdobně jako stíhače před reworkem), vůbec bych se nezlobil. Především v DD by se taková pomoc někdy fakt hodila, hlavně ke konci hry, kdy mám pár tisíc HP a čekám, kdy se objeví rakeťáci...

Podle mě by se třeba více hodilo doplnit systém ovládání útoku letadel o možnost přerušení útoku. Hodně mě štve, že nelze vyskočit z časového uzamčení v útočném módu. Musím prostě počkat, až vyprší čas a letadla přejdou opět do cestovního módu. Pokud by byla určena klávesa pro tento účel, nemusel by už člověk kupříkladu absolvovat nesmyslné hloubkové útoky na loď, kterou někdo před momentem dorazil a podobně. Současný stav mi připadá stále hodně nedotažený v takovýchto detailech.

[_CSR_]
Players
280 posts
8,504 battles
Před 2 hodinami MarfyArt řekl/a:

Podle mě by se třeba více hodilo doplnit systém ovládání útoku letadel o možnost přerušení útoku. Hodně mě štve, že nelze vyskočit z časového uzamčení v útočném módu.

souhlas, taky často útočím na něco co mi vybuchne před nosem

[IDDQD]
Alpha Tester
3,669 posts
23,521 battles
Před 20 hodinami muDus řekl/a:

Mudruješ tady moc hezky, ale vrhnul jsem se do sečtení všech tvých bitev s CV po reworku na randomu i co-opu a po složitých propočtech a několika kontrolách stále vychází nula (0) AKA vejce.
Mála rada. Nech si kecy na koledu.

• Funny 1

[CS-NO]
Players
31 posts
22,438 battles

A můžeš být v klidu, protože ta 0 u CV v této podobě tam i zůstane. Nechám to pro čučkaře :-)... WoWS se pořád plácá po zádech, jak se snaží lodě co nejvíc připlížit realitě, ale tohle s ní nemá vůbec nic společného.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,669 posts
23,521 battles

Pardon? Kdy WG něco říkalo o realitě? Bude citace? Prosím?
Ty jsi další z nekonečné řady uřvaných mimoňů. Ach jo.

• Cool 3

[WG]
WG Staff
4,149 posts
4,342 battles
8 minutes ago, muDus said:

A můžeš být v klidu, protože ta 0 u CV v této podobě tam i zůstane. Nechám to pro čučkaře :-)... WoWS se pořád plácá po zádech, jak se snaží lodě co nejvíc připlížit realitě, ale tohle s ní nemá vůbec nic společného.

To není pravda, my se inspirujeme skutečnými událostmi, ale vždycky to bude hra, vždycky to bude arkáda. Realistická hra námořních bitev se prakticky udělat nedá. Tedy vlastně dá, ale nikdo by to nehrál, jelikož by to bylo ultranudné

• Cool 6

[CS-NO]
Players
31 posts
22,438 battles

Dotaz pro YabbaCoe. Zmizelo počítadlo online hráčů. To byl záměr, nebo se jen přesunulo někam do záložky?

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
332 posts
11,066 battles
1 minute ago, muDus said:

Zmizelo počítadlo online hráčů.

V přístavu stiskni Escape. Vlevo nahoře uvidíš verzi hry, server a počet hráčů na serveru.

• Cool 4

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,833 posts
14,088 battles
Před 5 minutami muDus řekl/a:

Dotaz pro YabbaCoe. Zmizelo počítadlo online hráčů. To byl záměr, nebo se jen přesunulo někam do záložky?

Pokud je to číslo pro tebe tak strašně důležité vpravo na stránce ho máš. Všechny servery.
http://wiki.wargaming.net/cs/World_of_Warships