Jump to content
Server Restart - 30 October, 05:00 UTC Read more... ×
  • 0
Sidor768

Szacunkowa ilość graczy.

8 comments in this topic

Question

Players
2 posts
174 battles

Witam ,mam pytanie ile mniej więcej jest aktywnych graczy WOWS?

Starałem znaleść taką informację ale niestety nie udało mi się. :(

Gram na tierze ~4 i ilość graczy na mapie to średnio 6 a reszta boty czy ta gra ma naprawdę taką małą ilość graczy?

7 answers to this question

Recommended Posts

• 2
[A-Z]
Players
253 posts

Będąc w porcie kliknij "Esc", w lewym górnym rogu będzie aktualna liczba wszystkich graczy online serwera, na którym grasz.

Ilość graczy zależy od pory dnia (rano mniej, wieczorem więcej) i dni tygodnia (w tygodniu mniej, w weekend więcej).

Jeżeli się nie mylę, to boty są dodawane (na niskich poziomach konta) do drużyn w celu wypełnienia składów.

• Cool 1

• 2
[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles

Masz rozegrane raptem 17 bitew losowych.

WG w swojej niezmierzonej mądrości otoczył Cię parasolem ochronnym i odseparował od złych i krwiożerczych doświadczonych graczy.

Serio, WG dzieli graczy na początkujących i resztę i losuje ich osobno. Za jakiś czas (nie pamiętam czy chodzi i ilość bitew czy poziom konta) okres ochronny się skończy i przeżyjesz spory szok.

Wylądujesz piątym tierem ze słabym kapitanem w bitwach tierów 7 i spotkasz np gościa z 20000 bitew w mocnej premce tieru 7. Albo Kamikaze z 19-punktowym Yamaoto na pokładzie.

• Cool 1

• 0
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
2 hours ago, Sidor768 said:

Witam ,mam pytanie ile mniej więcej jest aktywnych graczy WOWS?

Starałem znaleść taką informację ale niestety nie udało mi się. :(

Gram na tierze ~4 i ilość graczy na mapie to średnio 6 a reszta boty czy ta gra ma naprawdę taką małą ilość graczy?

A może po prostu grasz bitwy z botami, zamiast losowe przeciwko innym graczom?

• 0
Players
2 posts
174 battles
Cytat

A może po prostu grasz bitwy z botami, zamiast losowe przeciwko innym graczom?

Nie,grałem losowe bitwy.Pewnie jest tak jak napisał Amaha.

Temat do zamknięcia

• 0
[WIDMO]
Players
174 posts
14,387 battles
5 hours ago, rtfm_pl said:

WG w swojej niezmierzonej mądrości otoczył Cię parasolem ochronnym i odseparował od złych i krwiożerczych doświadczonych graczy.

Serio, WG dzieli graczy na początkujących i resztę i losuje ich osobno. Za jakiś czas (nie pamiętam czy chodzi i ilość bitew czy poziom konta) okres ochronny się skończy i przeżyjesz spory szok.

Wylądujesz piątym tierem ze słabym kapitanem w bitwach tierów 7 i spotkasz np gościa z 20000 bitew w mocnej premce tieru 7. Albo Kamikaze z 19-punktowym Yamaoto na pokładzie.

A kawałek dalej w dymie ja, cały na biało w moim Belfaście :cap_rambo:

• Cool 1

• 0
Players
312 posts
914 battles
On 4/8/2019 at 8:41 PM, rtfm_pl said:

To.

Bitwy losowe z botami są dla początkujących graczy i znikają po rozegraniu kilkudziesięciu bitew.