Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
8cysiek6

Zmiana trybu losowań tierami

12 comments in this topic

Recommended Posts

[KAC]
Players
16 posts

Witam piszę w takiej sprawie ponieważ denerwuje mnie dość ostro rzucanie tierami , chodzi mi najbardziej od o 7 na 9 i 8 na 10 tier takie granie nie ma sensu , lubie grać 8 ale na 10 to jest mięso armatnie , widząc wtedy 10 w tej samej bitwie to się nie chce grać już nigdy więcej 10 mają dużo większy zasięg i dają większe obrażenia , chciał bym zeby to się zmieniło , jak gram w dywizjonie to tam też powinno być tak a jak gra kolega 8 to ja mogę tylko 9 to jest porażka co się dzieje w tej grze , a druga sprawa zróbcie większą liczbę raportów

• Funny 2
  • Boring 1

Players
3,296 posts
5,097 battles
1 hour ago, 8cysiek6 said:

zróbcie większą liczbę raportów

A na grzyba? To nie ma znaczenia. Chyba, że skarga na niepoprawne zachowanie na czacie.

[TF16]
Players
2,261 posts
21,738 battles
9 hours ago, 8cysiek6 said:

Witam piszę w takiej sprawie ponieważ denerwuje mnie dość ostro rzucanie tierami , chodzi mi najbardziej od o 7 na 9 i 8 na 10 tier takie granie nie ma sensu , lubie grać 8 ale na 10 to jest mięso armatnie , widząc wtedy 10 w tej samej bitwie to się nie chce grać już nigdy więcej 10 mają dużo większy zasięg i dają większe obrażenia , chciał bym zeby to się zmieniło , jak gram w dywizjonie to tam też powinno być tak a jak gra kolega 8 to ja mogę tylko 9 to jest porażka co się dzieje w tej grze , a druga sprawa zróbcie większą liczbę raportów

I zróbcie żebym miał większy zasięg i żeby mnie nie trafiały i torpedy żeby były takie nie za szybkie, o i żeby nie było samolotów bo to straszne jest i w ogóle żebym ja i moi koledzy byli najlepsi. 

Wątków, w których możesz sobie poryczeć jest co najmniej kilka znajdź właściwy i wyj do woli. 

PS drogie wugie ja bym chciał dużo raportów, bo bym chciał dawać minusa tym co mię zatapiajo i moich kolegów tesz. 

• Cool 2
  • Funny 4

[KAC]
Players
16 posts
22 godziny temu, CasualSlav napisał:

A na grzyba? To nie ma znaczenia. Chyba, że skarga na niepoprawne zachowanie na czacie.

Jakiś czas temu na Polskim stream WG ktoś wspomniał żeby zwiększyć liczbę raportów , wtedy nikt nie napisał tak głupio jak ty tylko dużo osób było za tym żeby zwiększyć i nikt nikogo nie wyśmiał ani nic , więc jak zaczną rosnąć grzyby to możesz iść do lasu chyba że masz go na sobie albo w domu 

[TF16]
Players
2,261 posts
21,738 battles
10 hours ago, 8cysiek6 said:

Jakiś czas temu na Polskim stream WG ktoś wspomniał żeby zwiększyć liczbę raportów , wtedy nikt nie napisał tak głupio jak ty tylko dużo osób było za tym żeby zwiększyć i nikt nikogo nie wyśmiał ani nic , więc jak zaczną rosnąć grzyby to możesz iść do lasu chyba że masz go na sobie albo w domu 

Ale wiesz po co są raporty? 

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
237 posts
18,491 battles
7.04.2019 o 20:17, 8cysiek6 napisał:

Zrównać zasięgi i obrażenia, a co, bo kolegę to denerwuje, niech wszystko strzela jak Yamato. Dać mu 500+ skarg niech rozdaje. 

8cysiek6 a niewidki i niezatapialnych okrętów byś nie chciał?

[IIDOB]
Players
69 posts
5,371 battles
3 godziny temu, maciek001 napisał:

Zrównać zasięgi i obrażenia, a co, bo kolegę to denerwuje, niech wszystko strzela jak Yamato. Dać mu 500+ skarg niech rozdaje. 

8cysiek6 a niewidki i niezatapialnych okrętów byś nie chciał?

Nie traktujcie kolegi jak bydło!!! :Smile_glasses:  

Zgłasza problem na forum..zapewne po tym jak został odesłany tutaj po kontakcie ze wsparciem we wspomnianym temacie....tak jak radzą osoby ze wsparcia WuGie.

Może lepiej wyjaśnić koledze, że tak na prawdę to wiele w bitwie zależy od umiejętności graczy a system losowania winien bardziej być ukierunkowany na poziom graczy. Wtedy  miałby spore szanse nawet na podtopienie co nie co swoim tierem VIII np takie inne okręty nawet z tieru X. :Smile_Default:  ..... i  nie będzie potrzeby zwiększania liczby raportów wówczas :Smile_Default: