Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.8.2 - Poprawiony interfejs Portu i Przebiegu służby

2 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Poprawiony interfejs Portu i Przebiegu służby

Trwają nasze prace nad interfejsem Portu – w aktualizacji 0.8.2 przerobiliśmy banery po lewej stronie. Są teraz bardziej kompaktowe i ujednolicone.

Dodano baner Przebiegu służby wyświetlający Wasze postępy oraz funkcje w grze, do których wkrótce dostaniecie dostęp. Po rozegraniu pierwszych 35 bitew na koncie baner zostanie zminimalizowany. Jeśli Wasze postępy zostaną zablokowane ze względu na niesportowe zachowanie, na banerze zostanie wyświetlona wiadomość informująca o tym.

9274c4c6-5212-11e9-96de-38eaa735f4cc_120

Aby zyskać trochę miejsca na informacje ważne dla graczy, zaktualizowaliśmy również panel w lewej górnej części ekranu Portu. Nazwa serwera i liczba graczy zostały przeniesione do menu głównego, które można otworzyć przyciskiem ESC. Zastąpiono je przyciskiem wyboru Portu oraz insygniami przemieszczonymi z sekcji Przebiegu służby w profilu. Niektóre elementy menu wyświetlane po kliknięciu nazwy gracza zostały usunięte, ponieważ dublowały się w innych sekcjach interfejsu. Pozostawiono jedynie: Kup premium, Zaproś przyjaciela, Inwentarz oraz Wiadomości.

W profilowej sekcji Przebieg służby wprowadzono następujące zmiany, ułatwiające graczom śledzenie poczynionych postępów i zdobytych nagród:

  • Zmieniono wyświetlanie postępów w odblokowywaniu nowych funkcji gry i nagród.
  • Można wybrać funkcję w grze i sprawdzić jej szczegółowy opis wraz z pokazowym filmem.
  • Pasek postępu przedstawia dostępne nagrody za różne osiągnięcia w grze oraz postępy gracza w zdobywaniu ich. Wskazówki pokazują liczbę bitew, które należy rozegrać, by odblokować określoną nagrodę.
929ce730-5212-11e9-8886-38eaa735f4cc_120

Wszystkie wspomniane wyżej zmiany w interfejsie poprawią przejrzystość Portu, dzięki czemu graczom łatwiej będzie sprawdzić dostępne dla nich funkcje gry.

Przed aktualizacją 0.8.2 dostęp do funkcji gry i nagród był zależny od poziomu Przebiegu służby, który z kolei warunkowała liczba rozegranych bitew. Aktualizacja 0.8.2 usunie poziom Przebiegu służby, a liczba rozegranych bitew będzie bezpośrednio wpływała na to, które funkcje będą dostępne dla konkretnego gracza. Zmiany te nie wpłyną w żaden sposób na liczbę bitew, które należy zagrać, by korzystać z określonych funkcji gry. Jeśli odblokowaliście już któreś z nich, nie będziecie musieli robić tego ponownie.

System wskazówek w Porcie dla nowych graczy

Dla wygody nowych graczy dodano sekwencję wskazówek która prowadzi ich to zbadania i pozyskania okrętu II poziomu.

Pojawią się one po rozegraniu jednej bitwy i pod warunkiem, że posiadacie wystarczająco PD i kredytów do zbadania i zdobycia okrętu. Po zakupie jednostki co najmniej II poziomu wskazówki znikną. Można je również bezpiecznie zamknąć w trakcie sesji gry, ponieważ przy ponownym odwiedzeniu Portu (również po powrocie z bitwy) lub restarcie gry, pojawią się ponownie.

928f04c6-5212-11e9-9e98-38eaa735f4cc_120

Wskazówki nie wyświetlą się graczom, którzy posiadają już w Porcie okręt co najmniej II poziomu.

 

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-082-intergalactic-games/#interface

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
3,296 posts
5,097 battles
On 3/29/2019 at 11:29 AM, WG_Lumberjack said:

Trwają nasze prace nad interfejsem Portu – w aktualizacji 0.8.2 przerobiliśmy banery po lewej stronie. Są teraz bardziej kompaktowe i ujednolicone.

Mi się podoba. Schludnie i funkcjonalnie. Aleeeeeeeeeee...

 

 

...całość interfejsu portu dalej strasznie laguje. To jest tak bardzo żałosne, że aż zabawne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×