Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.8.2 - Dyskusja ogólna

21 comments in this topic

Recommended Posts

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
24 minutes ago, ROTOR_72 said:

głupie pytanie gdzie podział się wskaźnik ilości graczy na serwerze i co usiłują ukryć ?

Został usunięty, a usiłują ukryć liczbę graczy na serwerze.

Co twoje pytanie ma wspólnego z reworkiem lotniskowców?

• Funny 1

Players
86 posts
19,357 battles

Nazwa serwera i liczba graczy zostały przeniesione do menu głównego, które można otworzyć przyciskiem ESC.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
52 minuty temu, Greyshark napisał:

Został usunięty, a usiłują ukryć liczbę graczy na serwerze.

Co twoje pytanie ma wspólnego z reworkiem lotniskowców?

Bo pewnie zrobiliśmy to celowo by ukryć to, ze obecnie na serwerze jest 5 graczy - Ja i 4 boty (w sumie 5 botów) przez rework CV. 

[B-EYE]
Weekend Tester
134 posts
13,990 battles
11 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Bo pewnie zrobiliśmy to celowo by ukryć to, ze obecnie na serwerze jest 5 graczy - Ja i 4 boty (w sumie 5 botów) przez rework CV. 

Rzeczowo i konkretnie.    Poziom odpowiedzi trolla..   nie śmieszne..  jeśli to jest wypełnianie Twojej funkcji to gratuluję.  

• Cool 2

[-SBF-]
8,315 posts
11 minutes ago, SaulRomanoff said:

Rzeczowo i konkretnie.    Poziom odpowiedzi trolla..   nie śmieszne..  jeśli to jest wypełnianie Twojej funkcji to gratuluję.  

Napisałbym, że jakie pytanie taka odpowiedź, ale w tym wypadku odpowiedź Drwala jest na o wiele wyższym poziomie niż pytanie, więc to stwierdzenie jednak nie bardzo tu pasuje.

• Cool 1

Players
390 posts
28 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Nareszcie drwal napisał prawdę :Smile_Default: 

[PLO]
Players
108 posts
10 minutes ago, Greyshark said:

Napisałbym, że jakie pytanie taka odpowiedź, ale w tym wypadku odpowiedź Drwala jest na o wiele wyższym poziomie niż pytanie, więc to stwierdzenie jednak nie bardzo tu pasuje.

Grey, ale to Ty postawiłeś pytanie. :cap_haloween:

[-SBF-]
8,315 posts
1 minute ago, Orrbar said:

Grey, ale to Ty postawiłeś pytanie. :cap_haloween:

Ja się pytałem, co chcą ukryć usuwając licznik? Może doczytaj dokładnie.

[PLO]
Players
108 posts
Just now, Greyshark said:

Ja się pytałem, co chcą ukryć usuwając licznik? Może doczytaj dokładnie.

Czytałem dokładnie :)

Wiem do którego pytania odniósł się Drwal, a które cytował. O to mi tylko chodzi, podroczyć się muszę :) 

[-SBF-]
8,315 posts
2 minutes ago, Orrbar said:

Czytałem dokładnie :)

Wiem do którego pytania odniósł się Drwal, a które cytował. O to mi tylko chodzi, podroczyć się muszę :) 

Ale Drwal nie odniósł się do mojego pytania, tylko do odpowiedzi. Pytanie o związek z reworkiem padło, gdyż pytający o licznik zadał je wcześniej w wątku o reworku. Później ktoś słusznie przeniósł to tutaj.

[PLO]
Players
108 posts
1 minute ago, Greyshark said:

Ale Drwal nie odniósł się do mojego pytania, tylko do odpowiedzi. Pytanie o związek z reworkiem padło, gdyż pytający o licznik zadał je wcześniej w wątku o reworku. Później ktoś słusznie przeniósł to tutaj.

Przecież wiem i widziałem, że zostało to przeniesione.  Dlatego pisałem, że wiem do którego pytania odniósł się Drwal, pomimo że cytował Twój post.

Ja się nie czepiam, tylko podroczyć się musiałem.

Dobra starczy, bo zaraz jakiś banan poleci :) Wiem co miałeś na myśli.

Players
658 posts
23,223 battles

Czy ktoś, po za mną, ma problem z rysowaniem okrętów? Mi, tak jak kiedyś, zaczyna rysować po kilku sekundach od momentu spota.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
273 posts
19,604 battles

Jeśli będziecie regularnie logować się do gry od 12 do 26 kwietnia, możecie otrzymać następujące nagrody w sekcji Dostawy codzienne: kredyty, kamuflaż Przestrzeń Sci-Fi, Konto premium Warships, dublony i kontenery Lotnictwo morskie. Łącznie do zdobycia jest 10 nagród, a dostawy będą dostępne przez 14 dni. Możecie więc ominąć 4 dni w ciągu dwóch tygodni, nadal zgarniając wszystkie możliwe łupy!

Dziś 12 kwiecień wiec sie pytam gdzie to jest? 

Players
39 posts
15,477 battles
On 4/2/2019 at 12:23 PM, ROTOR_72 said:

głupie pytanie gdzie podział się wskaźnik ilości graczy na serwerze i co usiłują ukryć ?

1.thumb.png.74ee0d33f5162fbc90f53594c1c26dd8.png

Players
151 posts
10,151 battles

Pocałujta wójta z tymi lotniami. Tragicznie się gra. A grind niszczarek to tragedia. Tylko Worcester jest w stanie dość sobie poradzić. Flint ma problemy z lotniami t6, a Des ledwo daje rade z  lotniami t8. 

• Funny 1