Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.2 - Zbrojnice

5 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles

Kapitáni! :cap_wander_2:

Black.jpg

Arzenál změnil své jméno a od aktualizace 0.8.2 z něj bude Zbrojnice. To však není jediná změna. Ve zbrojnici můžete nyní najít až 50 prémiových lodí, které si můžete pořídit za dublony. (RIP dotazy na rotaci prémiových lodí v tech tree).

Tak by mě zajímalo, co říkáte na tyto změny?

[K-V-V]
Players
119 posts
10,812 battles

Jak jsou velký ty ikony tak tam kde je jich víc tak je to trochu nepřehledný tech 62 lodí by se mi líbilo spíš jako je to ve výzkumu.

nebo  tu nabídku výběru podle národa nebo zdrojů zafixovat aby se nerolovala pryč to by pro přehlednost stačilo

[WG]
WG Staff
4,595 posts
4,410 battles
18 hours ago, Gremlaja said:

Jak jsou velký ty ikony tak tam kde je jich víc tak je to trochu nepřehledný tech 62 lodí by se mi líbilo spíš jako je to ve výzkumu.

nebo  tu nabídku výběru podle národa nebo zdrojů zafixovat aby se nerolovala pryč to by pro přehlednost stačilo

myslíš to tak, že bys tam chtěl tu nabídku všech národů, typů, tierů a zdrojů měl fixně celou dobu?

[K-V-V]
Players
119 posts
10,812 battles

Jo přesně tak  kdyby to tam bylo fixně celou dobu tak by se snáz vyhledávalo je tam 62 lodí a jakmile sjedu dolů tak se v tom ztratim a musim se vracet až nahoru a to rolování nabídky je moc dlouhý ( teda podle mého názoru )

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
251 posts
3,171 battles

Sím(hlásim sa), mohol by mi niekto vysvetliť(ideálne @YabbaCoe), aký význam malo premenovanie Arzenálu na Zbrojnicu, keď významovo ide vlastne o to isté? Iste, Arzenál je cudzí termit, poväčšine združujúci niekoľko pojmov, ako sklad zbraní(a doplnkov k nim), časť prístavu(alebo samostatný prístav) s výbavou pre vojnové lode a podobne.. 

A práve preto tomu premenovaniu nerozumiem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this