Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.2 - Změny u letadlových lodí

4 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,646 posts
4,418 battles

Kapitáni! :cap_cool:

audacious.jpg

Proběhly další změny u letadlových lodí.

Jaké jsou vaše poznaky ohledně těchto změn?

[_CSR_]
Players
280 posts
9,113 battles
V 29. 3. 2019 v 10:54 YabbaCoe řekl/a:

Proběhly další změny u letadlových lodí.

Jako fakt? :Smile_teethhappy:   asi nic zásadního a nebo nemám ty správné lodě

[_CSR_]
Players
280 posts
9,113 battles

: Když je schopnost velitele „Radiové zaměřování“ využita na letadlech, dají se díky ní snadno najít a sledovat torpédoborce, což je připravuje o jejich hlavní výhodu – maskování. Abychom snížili nadměrný vliv letadlových lodí na možnost odhalení torpédoborců, nevztahují se nadále efekty schopnosti „Radiové zaměřování“ na letky. Se změnami v dosahu odhalení ze vzduchu, které byly zavedeny v aktualizaci 0.8.0.3, se odhalování torpédoborců ztížilo nejen pro lodě, ale také pro letadla. Máte-li velitele se specializací na letadlové lodě, který si osvojil schopnost „Radiové zaměřování“, bude tato schopnost s vydáním aktualizace vynulována a velitel dostane 4 body schopností. Díky tomu budete moci tyto body znovu přidělit.

Jakýkoliv pokus o nasměrování letky skrz společný dosah protiletadlové obrany několika lodí je zaručeným způsobem, jak svá letadla promrhat. Pro vyřešení tohoto problému jsme zavedli metodu nelineárního nárůstu setrvalého poškození působeného protiletadlovými děly. V aktualizaci 0.8.2 zůstává poškození udělené letce v dosahu protiletadlové obrany jedné lodi beze změny. V případech, kdy více lodí sdílí pole protiletadlové palby, bude setrvalé poškození způsobené letce nižší než celkový součet, ale stále mnohem vyšší než poškození od jakékoliv jedné z těchto lodí. Tato nová vlastnost umožní útoky na skupiny několika lodí, aniž by došlo ke snížení výhod lodí spolupracujících při obraně proti náletům.

Byla opravena chyba, která ovlivňovala dosah odhalení lodí ze vzduchu při místním počasí. Tato chyba snižovala při vypnuté protiletadlové obraně parametr „Dosah odhalení ze vzduchu“ o 90 %, což odhalení takových lodí téměř znemožňovalo. Nyní nebude mít místní počasí na dosah odhalení ze vzduchu žádný vliv.

No, tak pro mě opravdu nic zásadního, pořád se omílá vliv na DDčka ale pro mě třeba není DDčko primární cíl. Hlavní úkol CV vidím v likvidaci velkých cílů - tudíž BB ale vzhledem k tomu že například ve IV. tieru potřebuju na likvidaci cca 15 úspěšných náletů s torpédy :Smile_popcorn: kdo zkusil letadlovku tak ví o čem píšu. Chápu že v ,,desítkách,,  je to třeba lepší ale to nedokážu posoudit mám jen ,,osmičky,, a to je proti desítkovým lodím dobrá pakárna pro CV. Vzhledem k tomu že neplavu jen s CV tak vidím co letadlovka ve hře dokáže i z pohledu DDčka, CA, BB samozřejmě záleží na hráči a vylepšení ale obecně je mi CVčkářů líto, rozhodně jsem před reworkem chytal z letadel slušnou paniku, teď to není taková tragedie jak někteří popisují, zůstal jsem sám s Musashi která má slabší AA a daleko víc jsem trpěl jak mě bombila Iowa a dva křižníky než ty nálety od osmičkové a desítkové letadlovky. Chápu že poladit tak zásadní předělávku hry není jednoduché, no čas ukáže. Každopádně pro mě je největší problém cena letadel - je to prostě drahý jak mrcha.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this