Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.2 - Vesmírné bitvy

16 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,599 posts
4,410 battles

Kapitáni! :etc_red_button:

rover.jpg

Mezigalaktické hry vesmírných lodí přicházejí do World of Warships! Tentokrát na vás čekají čtyři různé módy.

PEW PEW! :cap_rambo:

Co říkáte na tyto vesmírné radovánky? Napište nám své názory!

Players
35 posts
2,956 battles

On se jako někdo najde,kdo hraje tu capovinu?Možná bych tam i vlezl,ale to by musel být třeba jako v tancích mód,kde by byli boot lodičky,prostě řízené počítačem.Něco jako hallowenský mód na Leviatana jak byl kdysi v tančících,takhle určitě ne,bezhlavá střílečka mezi sebou,to určitě ne.Už tak hraje dneska lodičky hrstka lidí a tohle určitě nikoho nenaláká,teda mě určitě ne.Stačilo z těch tři fázi udělat aspoň jednu z nich jako kooperativní bitvu proti boot loďkám s nějakým jejím boss velitelem,který by plul na megalodi,nazvu ho třeba jako v tancích byl Leviatan,tak v mořském prostředí by to byl třeba Poseidon,jako vládce moří.A toho by se muselo třeba v 5-členném týmu na čas zničit.Takže jen k tomu,že tento event je pro mne a jistě spousta dalších z té hrstky co to tady ještě drží nad vodou svým hraním,naprosto nezajímavým.

• Funny 1
  • Bad 2

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
251 posts
3,171 battles

Podľa toho, čo píšeš, tak si asi v minulom roku Halloweenske bitky WoWS (aj s ponorkami) minul.

Tieto "nesmírne vesmírne" bitky sú na jednu stranu capovina.. Lode sa chovajú trochu inak, než v klasickej hre.. ale čo by sme chceli, je to vesmír. A je skutočne taký veľký problém v tom, že nehráš vesmír proti botom, ale proti hráčom?  A keďže z tvojho príspevku vyplýva, že si tam ani nevliezol, na základe čoho to posudzuješ?

A ešte jeden(dva-tri) drobný(é) dotaz(y), neber to v zlom, ale chcela by som vysvetlenie.. od akého počtu hráčov už nie je hŕstka(kde je tá hranica?),  ešte by som chcela vedieť, prečo hráči tie vesmírne lode  hrajú, keď je to pre tých, čo hru držia nad vodou (hraním) absolútne nezaujímavé- to akože hrajú len tí, čo nedržia hru nad vodou? Ako zistím, kto je kto?

Ďakujem za tvoj čas.

V.

• Cool 3

[WG]
WG Staff
4,599 posts
4,410 battles
On 4/7/2019 at 12:26 PM, HluchonemecToma said:

On se jako někdo najde,kdo hraje tu capovinu?Možná bych tam i vlezl,ale to by musel být třeba jako v tancích mód,kde by byli boot lodičky,prostě řízené počítačem.Něco jako hallowenský mód na Leviatana jak byl kdysi v tančících,takhle určitě ne,bezhlavá střílečka mezi sebou,to určitě ne.Už tak hraje dneska lodičky hrstka lidí a tohle určitě nikoho nenaláká,teda mě určitě ne.Stačilo z těch tři fázi udělat aspoň jednu z nich jako kooperativní bitvu proti boot loďkám s nějakým jejím boss velitelem,který by plul na megalodi,nazvu ho třeba jako v tancích byl Leviatan,tak v mořském prostředí by to byl třeba Poseidon,jako vládce moří.A toho by se muselo třeba v 5-členném týmu na čas zničit.Takže jen k tomu,že tento event je pro mne a jistě spousta dalších z té hrstky co to tady ještě drží nad vodou svým hraním,naprosto nezajímavým.

Navíc je tu další věc těchto speciálních eventů, kde si bez ohledu na statistiky můžeš vyzkoušet jisté desítkové lodě, stejně tak nové taktiky a možnosti a v neposlední řadě nové svým způsobem testované herní módy.

Třeba mě osobně se líbí předelané epicentrum a binární hvězda taky vypadala zajímavě. Jen pro mě to byl klasický random. 

Ale tento týden, to je jiná. Útok a obrana, to je teprve výzva! Jako útočník se po půl minutě po potopení respawneš, jako obránci se ti doplňují automaticky HP. Čili to vyžaduje aplikaci nového způsobu hraní a svým způsobem vynucené spolupráce.

A co příjde příští týden. Torpédový rej, resp. Torpedobeat. Mělo by to už být v pondělí, tak se vyblbnem i na streamu. Ale tak kdo by nechtěl mít DDčko s rychlostí přesahující 100 uzlů, daleko rychlejší torpéda a rychlejší jejich nabíjení. Je to zábavná aktivita sama o sobě :cap_cool:

• Cool 1

[SALIS]
Players
628 posts
15,391 battles

Ten útok/obrana není špatný, i se vám to povedlo celkem vyrovnat ty strany (i když bych řekl, že obránci jsou trochu ve výhodě).

Jenom útok za DDčka je většinou hrozná pakárna; trefit torpédem kempící (bránící) lodě jde celkem těžko - což je známá skutečnost i z randomu; a ke konci bitvy když nepřátelským lodím přibývají HP rychleji než vy je stíháte děly ubírat je celkem frustrující :Smile-angry:

Pro představu, útok s Gearingem v podstatě celou hru jsem se přestřeloval s dvěma Zetkama a Republikou zatímco se mnou tam byl jenom jeden Kurfurst (křižník spawnutý na stejné straně si někam odjel :cap_haloween:). Vždycky jme jim ubrali pár HP, oni se schovali za chvíli byli zpátky s full; tak nás zabili a tak dokola; než si oba najeli do jedněch torpéd :fish_boom:

Spoiler

shot-19.04.09_14.52.54-0205.jpg

[PPH]
Players
691 posts
14,808 battles

Tak odehrál jsem včera cca 5 her a tak nějak mám dojem - tvrdá data od vás by to třeba potvrdila, že aktuálně vyhrává vždy obránce... A to jsem jako útočník udělal s Paris 200+ K dmg... killnul 3 lodě... sejmul jeden generátor ale stejně  to bylo k prdu - loss.

[SALIS]
Players
628 posts
15,391 battles
4 minutes ago, mortas_invader said:

Tak odehrál jsem včera cca 5 her a tak nějak mám dojem - tvrdá data od vás by to třeba potvrdila, že aktuálně vyhrává vždy obránce... A to jsem jako útočník udělal s Paris 200+ K dmg... killnul 3 lodě... sejmul jeden generátor ale stejně  to bylo k prdu - loss.

Vždycky ne, už jsem párkrát zažil vítězství útočníků, vždy ale na vystřílení všech obránců - nikdy ne na zničení tý hlavní stanice. Ale rozhodně mi přijde že je víc úspěšných obran :Smile_Default:

[WG]
WG Staff
4,599 posts
4,410 battles
28 minutes ago, Dave6 said:

Vždycky ne, už jsem párkrát zažil vítězství útočníků, vždy ale na vystřílení všech obránců - nikdy ne na zničení tý hlavní stanice. Ale rozhodně mi přijde že je víc úspěšných obran :Smile_Default:

Zvláštní, já teď měl tři výhry v řadě, jako útočník, dvakrát na stanici, jednou na vystřílení všech lodí...

S DDčkem to jako útočník jde, jen mě třeba se docela oplácelo si šetřit speed boost, zajet za ostrov a v případě nutnosti tam prostě na hulváta vletět a vytorpit zakempenou loď. Oni respawnout nemůžou, ale ty jo.. i když to trvá... ale DDčko v útoku nemá hlavní funkci udělování poškození. Jako obránce spotting a torpení na slepo do uliček mi taky zabíralo. Ale hodně to záleží na tom, jaký máš tým a jak případně hrají...

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,722 posts
13,075 battles
2 hours ago, mortas_invader said:

2 hours ago, Dave6 said:

Ignorujte nepratelske lode a nicte generatory a zakladnu

[PPH]
Players
691 posts
14,808 battles

Tak jsem podvečer věnoval vesmírným bitvám... a jsou fakt divný - odehrál jsem celkem cca 10 her... z toho 8x obránce... 2x útočník... Jako útočník byl nej výsledek 3 zničené generátory - byla šance i na vítězství, ale naše ddčka považovala za lepší strategii sedět za ostrovem v kouři a ostřelovat bitevky než ten ostrov objet a zničit torpedy generator za ním... Jako obránce jsem měl score 7x win 1x loss... Takže výsledek je skoro daný už při pohledu na start a zadání mise...

Lidi si v chatu už dělali i miniankety a ptali se na score - win obránců drtivě v hlasování převažoval.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,722 posts
13,075 battles
13 hours ago, mortas_invader said:

Tak jsem podvečer věnoval vesmírným bitvám... a jsou fakt divný - odehrál jsem celkem cca 10 her... z toho 8x obránce... 2x útočník... Jako útočník byl nej výsledek 3 zničené generátory - byla šance i na vítězství, ale naše ddčka považovala za lepší strategii sedět za ostrovem v kouři a ostřelovat bitevky než ten ostrov objet a zničit torpedy generator za ním... Jako obránce jsem měl score 7x win 1x loss... Takže výsledek je skoro daný už při pohledu na start a zadání mise...

Lidi si v chatu už dělali i miniankety a ptali se na score - win obránců drtivě v hlasování převažoval.

Ja vcera hral jen dve hry jednu za obrance a druhou za utok. Sice jsem obe vyhral ale prislo mi ze lidi vubec netusi co maji v tomhle modu delat.

Alias YOLO utok DD kdyz je v obrane, kampujici utocici CA atd.

A po pravde me tenhle mod moc nezaujal takze asi to moc hrat nebudu uvidime jak bude vypadat ten dalsi co by mel byt za tyden. A nazev  Torpedo Beat mode zni nadejne :fish_haloween:

[IDDQD]
Privateer
3,764 posts
5,370 battles

Nedoporučuji hrát pod vlivem 

Když mne při utoku potopili , tak jsem odešel do přístavu . 3X po sobě :Smile_facepalm:. Nevím jak se to stalo , ale přehlídnul jsem ten nápis znovunarození za 30 nebo kolik vteřin  :Smile_hiding:

• Funny 4

[PPH]
Players
691 posts
14,808 battles

Dnes jsem hrál málo - jen 4 bitvy.... 2x útočník 2x obránce... Překvapivě se podařilo útoky vyhrát - jednou na kill them all... a jednou jsem si užil pohled na bortící se základnu :-) Lidi se už asi trochu naučili jak to hrát a co focusovat...  Obrany byly ale taky vítězné... Tak snadto bude už vyváženější.

[WG]
WG Staff
4,599 posts
4,410 battles
15 hours ago, mortas_invader said:

Dnes jsem hrál málo - jen 4 bitvy.... 2x útočník 2x obránce... Překvapivě se podařilo útoky vyhrát - jednou na kill them all... a jednou jsem si užil pohled na bortící se základnu :-) Lidi se už asi trochu naučili jak to hrát a co focusovat...  Obrany byly ale taky vítězné... Tak snadto bude už vyváženější.

No vidíš, ono to jde, když se chce. :Smile_veryhappy: Samozřejmě se může stát, že narazíš na bandu spoluhráčů, kteří plují dopředu hlava nehlava apod. To je jak, když jako útočník zavelíš k útoku z jihu, ale vždycky se najde ten jeden vyvolený, který si řekne ne, nezajímá mě, kam všichni jdou, já si pojedu svoje... I když stalo se mi, že to bylo DDčko, které nakonec zaměstnalo půl nepřátelského týmu, který se pak nedokázal vrátit pro obranu generátorů :cap_wander_2:

[PPH]
Players
691 posts
14,808 battles

Oprava... nejde to... s Vesmírnýma bitvama v této fázi končím... mám jen jedny nervy... Pokud matchmaker dává do týmu 1/3 lodí s cca 200-800 bitvama ( našel jsem i hráče se 74!!!)... s WR někde lehce nad 40%... a tito "hráči" zdechnou v prvních 3-5 minutách... tak v 6ti se ta hra dál hraje dost blbě... Projel jsem si po výsledcích všechny svoje týmové spoluhráče... a je to prostě tak, že 1/3 jsou totální amateři ( čti tupá neschopná humanoidní stvoření vzniklá setřením zbytkového genetického materiálu ze stolu a podlahy na klinice umělého oplodnění) , kteří jsou rádi když umí nasměrovat čumák lodě dopředu a minout ostrov.. Pak se to  v 6ti lidech... někdy jen ve 2-3 schopných, uhrát nic nedá i když nastřílím 300+ K dmg..

Prohra.png

Prohra1.png

Guest
This topic is now closed to further replies.