Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.2 - Hlášení chyb

11 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,646 posts
4,418 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.8.2 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty a WGCheck!

https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/article/10248/

Děkujeme :Smile_honoring:

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
7 posts
5,974 battles

Si takhle vytáhnu Hakunu, nastavím autopilota, po chvilce ho chci změnit a ejhle. Předtím vytvořené body trasy nejdou zrušit. Šlo s nima hýbat, přidávat další, ale zrušit to nešlo. Ne, že bych byl nějakej extra CVčkář, mám odehráno jen pár smolných bitev, každopádně jsem se s tímhle setkal prvně. Zkoušel jsem promačkat shift, vypnout a znovu zapnout mapu a stále se to chovalo stejně. Replay sice mám, ale plánování trasy tam není vidět -> chová se to jako by žádné neproběhlo.

shot-19.04.01_21.22.50-0763.jpg

Players
1,209 posts

Patch od patche je to horší a horší... možná by to chtělo najmout lidi, kteří v herním průmyslu dělají, místo šetření a najímání mladejch týpků co jsou po škole a nemají ponětí o co jde a dělají ze hry tento bordel. Představte si že by vám takovej Rolf dělal matchmaking nebo optimalizaci hry. (Povoláním instalatér, to by bylo žůžo co?) Jenže ono to tak vážně vypadá...

Alt-tabnutí ze hry do windows nebo čeho koliv jiného odpojuje od serveru. Na chvilku pomohlu přepnout do full-screenu ale už to dělá i ten.
Na první přihlášení se občas smaže heslo a chce ho to zadat znovu, po opětovném zadání se ale zasekne načítací kolečko a hru je třeba restartovat.

Transaction error, už po předchozích patchích nešlo přendavat kapitány module atd... tento bug je zase zpátky. Občas pomůže restart hry.

FPS dropy, stále přítomné a někteří lidé hlásí, že je to ještě horší než v předchozím patchi. Osobně pochybuji, že to je možné ale u WG člověk nikdy neví.
Záseky v přístavu stále přítomné.

Gratulace, další skvělý patch! :Smile_facepalm:

[WG]
WG Staff
4,646 posts
4,418 battles
14 hours ago, GrumpyRolf said:

Patch od patche je to horší a horší... možná by to chtělo najmout lidi, kteří v herním průmyslu dělají, místo šetření a najímání mladejch týpků co jsou po škole a nemají ponětí o co jde a dělají ze hry tento bordel. Představte si že by vám takovej Rolf dělal matchmaking nebo optimalizaci hry. (Povoláním instalatér, to by bylo žůžo co?) Jenže ono to tak vážně vypadá...

Alt-tabnutí ze hry do windows nebo čeho koliv jiného odpojuje od serveru. Na chvilku pomohlu přepnout do full-screenu ale už to dělá i ten.
Na první přihlášení se občas smaže heslo a chce ho to zadat znovu, po opětovném zadání se ale zasekne načítací kolečko a hru je třeba restartovat.

Transaction error, už po předchozích patchích nešlo přendavat kapitány module atd... tento bug je zase zpátky. Občas pomůže restart hry.

FPS dropy, stále přítomné a někteří lidé hlásí, že je to ještě horší než v předchozím patchi. Osobně pochybuji, že to je možné ale u WG člověk nikdy neví.

Vím, že to bude znít, jako vyhýbání se odpovědnosti, ale bylo mi nakázáno všechny možné bug reporty přesměrovávat na Podporu. Tím pádem bych tě chtěl poprosit, abys případně udělal tiket. Díky

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,752 posts
13,149 battles
18 hours ago, GrumpyRolf said:

jak tu ctu co tu maji lidi vsechno za problemy tak jsem docela vdecny ze mi hra funguje bez problemu. Preci jen v praci si vvybuzovani a reseni bugu uziju dost a dost tak aspon doma to funguje

Players
35 posts
2,956 battles

Jsem sváteční hráč lodiček,takže přišla zase doba kdy jsem je oprášil a musím říct,nikdy jsem žádný problém neměl se hrou za poslední dva roky.Bohužel po tomto patchu to je jedna chyba za druhou,nejprve asi zabugovaná loď ANSHAN,která při čekání na bitvu zasekne hru a pomůže jen tvrdý restart celého pc,poté dnes další malér v garáži samovolně vypadává zvuk,tak jsem si myslel,že když vlezu do bitvy,tak že zase bude zvuk fungovat normálně,bohužel tomu tak není,musí se restartovat celá hra.A to jsem dnes ráno kvůli bugu u loďky ANSHAM odinstaloval celou hru a nainstaloval znovu,takže hra by měla být nejnovější verze.Bohužel včera problémy s celou hrou,dnes prozatím jen ten vypadávající zvuk.Za ty dva roky ani jediný problém,teď za posledních pět dní co to opět hraji,už dva obrovské problémy se hrou.

Players
2 posts
10,397 battles

Ahoj všem mám takový docela nepříjemný problém ve hře jsem už dva dny zabugovaný v divizi,nejde nijak zrušit ani z ní vyskočit nemohu přijímat pozvánky od jiných členů klanu.Vyzkoušel jsem snad vše od restartů hry,pc a už i reinstal hry a je to pořád to samé mám založenou divizi na vesmírných bitvách a nejde s tím nic udělat.Nemá někdo nějakou radu.Díky  Machyc1979

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,032 posts
14,441 battles
Před 10 minutami Machyc1979 řekl/a:

Ahoj všem mám takový docela nepříjemný problém ve hře jsem už dva dny zabugovaný v divizi,nejde nijak zrušit ani z ní vyskočit nemohu přijímat pozvánky od jiných členů klanu.Vyzkoušel jsem snad vše od restartů hry,pc a už i reinstal hry a je to pořád to samé mám založenou divizi na vesmírných bitvách a nejde s tím nic udělat.Nemá někdo nějakou radu.Díky  Machyc1979

Kdysi se mi to stalo a vyresil to az patch - ten je tusim zitra. Zkus vydrzet a kdyztak support. 
btw mas kliku, ja to onehda mela na tyden. A nebyla jsem sama ze pane @GrumpyRolf

[WG]
WG Staff
4,646 posts
4,418 battles
14 hours ago, Machyc1979 said:

Určitě support, jen můžu potvrdit, že včera s tím byl opravdu problém, obdrželi jsme větší počet tiketů na toto téma, než je obvyklé. 

Players
1,209 posts

Já už jsem všechno řekl, teď je to na WG.... buď najmou lidi kteří vedí co dělají a nebo prostě hra bude vypadat tak jak vypadá. A řeknem si to na rovinu, hra jde s každým patchem čím dál více do hajzlu, polovina věcí nefunguje nebo je zabugovaná. A když už něco funguje tak to je na 5 minut.

Ten problém s divizí vyřeší restart serveru, který se koná každý týden ve čtvrtek (nemám páru jak to je teď, ale bylo to tak když jsem měl ten problém já). S podporou se neotravuj, ta ti nic neřekne.

Pro ty kteří mají ''transaction error bug'' (nelze přesouvat kapitány, moduly etc...) problém je v tom, že server je debil a je nutné ukončit relaci loginu. Toho dosáhnete tak, že hru vypnete alespoň na 5 minut a následně zase zapnete. V žádném případě nerestartujte hru hned, to nepomůže, je nutné počkat na to, aby server ukončil předchozí relaci loginu a když se tak stane vše zase funguje.

• Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this