Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.2 - Všeobecná zpětná vazba

34 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,599 posts
4,410 battles

Kapitáni! :fish_glass:

082.png

PEW PEW je zpět! Přesně prvního dubna přichází update s pořadovým číslem 0.8.2, který mimo jiné přinese Intergalaktické hry vesmírných lodí!

Konkrétní informace najdete v našem článku.

Pokud nám chcete něco napsat ohledně konkrétních témat, napište to do těchto vláken:

Vesmírné bitvy

Změny u letadlových lodí

Získávání vyšší úrovně účtu

Zbrojnice

a

Hlášení chyb

Jaké jsou vaše názory na aktualizaci 0.8.2?

[K-V-V]
Players
119 posts
10,832 battles

Ahoj rozhraní přístavu je pěkný ale u kontejneru mě osobně chybí ty čísla kolik zbejvá do dalšího kontejneru.

( ono se to ukáže po najetí myší ale mě vyhovovalo víc když tam ty čísla byly pořád )

• Cool 2

Players
419 posts
10,110 battles

Současná verze opět a zase nefunguje.Hlavně , že neustále do hry sypu peníze a mám s toho kulové...A ani se nepokoušejte odkazovat na jiná fora...Ti už tu bylo a když jsem se na něm ozval , byl jsem inzultován...Raději už s těmi aktualizacemi něco konečně udělejte...Nebaví mě čekat 5-7 po aktualizaci bez pořádné kompenzace jen proto , že nepodporujete AMD procesory a každý PATCH s tím je velký problém a musím čekat do záplaty.Přijde levnější série AMD procesorů a budou lepší než Ty od intelu a i levnější a co potom???   :cap_horn:

Players
5,179 posts
31,212 battles
Před 1 minutou Thorisin řekl/a:

Přijde levnější série AMD procesorů a budou lepší než Ty od intelu a i levnější a co potom???   :cap_horn:

:Smile_teethhappy::Smile_veryhappy:   LoL ... když je tomu tak, divím se, že ten Intel ještě nestáhnul rolety :Smile_teethhappy::Smile_veryhappy:

Players
419 posts
10,110 battles
50 minutes ago, ims21 said:

:Smile_teethhappy::Smile_veryhappy:   LoL ... když je tomu tak, divím se, že ten Intel ještě nestáhnul rolety :Smile_teethhappy::Smile_veryhappy:

No ono jde o to , že pokud máš stejný nebo lepší výkon za méně peněz , tak to celkově změní trh , pokud se nepletu..Kdo se bude smát potom? 

[WG]
WG Staff
4,599 posts
4,410 battles
3 hours ago, Thorisin said:

Současná verze opět a zase nefunguje.Hlavně , že neustále do hry sypu peníze a mám s toho kulové...A ani se nepokoušejte odkazovat na jiná fora...Ti už tu bylo a když jsem se na něm ozval , byl jsem inzultován...Raději už s těmi aktualizacemi něco konečně udělejte...Nebaví mě čekat 5-7 po aktualizaci bez pořádné kompenzace jen proto , že nepodporujete AMD procesory a každý PATCH s tím je velký problém a musím čekat do záplaty.Přijde levnější série AMD procesorů a budou lepší než Ty od intelu a i levnější a co potom???   :cap_horn:

Nevím nic o tom, že bychom neměli podporovat AMD procesory. Nemáme žádné omezení podle výrobce hardwaru, pokud sestava splňuje minimální požadavky. 

Pokud ti tedy hra nejde, nezapomeň udělat WG Check, pingplotter, či dxdiag a udělej tiket na podporu

Players
419 posts
10,110 battles
2 minutes ago, YabbaCoe said:

Nevím nic o tom, že bychom neměli podporovat AMD procesory. Nemáme žádné omezení podle výrobce hardwaru, pokud sestava splňuje minimální požadavky. 

Pokud ti tedy hra nejde, nezapomeň udělat WG Check, pingplotter, či dxdiag a udělej tiket na podporu

Udělal jsem a řeším.Minule jsem nebyl jediný a lidí jako jsem já s AMD bylo víc..Pokud potřebuješ rád pošlu informace.každý nový patch mě stojí nervy a to se chci u hry pobavit.Pár rad jsem dostal , hra se stabilizovala , ale po předešlých problémech se bojím, že další patch bude opět znamenat další komplikace.Neinvestoval jsem málo, vím ,že to nikoho nezajímá ,ale chci se u hry bavit a ne neustále řešit problémy..Vím ,že umím být nepříjemný , ale myslím ,že se to dá pochopit.Když něco koupíš a nemůžeš to používat , tak tě to asi taky naštve...Jinak dík za reakci..

Players
5,179 posts
31,212 battles
Před 16 hodinami Thorisin řekl/a:

No ono jde o to , že pokud máš stejný nebo lepší výkon za méně peněz , tak to celkově změní trh , pokud se nepletu..Kdo se bude smát potom? 

... že to ten trh za ta léta změnilo ... :Smile_teethhappy:

Před 13 hodinami Thorisin řekl/a:

... chci se u hry bavit a ne neustále řešit problémy..

... nicméně, zřejmě se ta změna trhu asi zase konat nebude (opět, již asi po šesté, co pamatuju ):Smile_veryhappy:

• Boring 1

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
735 battles

Zdravím, pár postřehů..

1. Nelíbí se mi změna Radaru. Respektive prodloužení jeho dosahu. DDčko má teď menší možnosti na mapě a doba trvání od odspocení se taktéž natáhla.. DDčka jsou momentálně ve hře asi nejvíce "zabitou" třídou a je třeba se ptát, jestli ten balanc letadlových lodí nezabil jednu třídu, aby oživil jinou. Je to přešlapování z bláta do louže, takto to vidím.. 

2. Letadlové lodě. Dal bych omezení letadel jak tomu bylo dřív. Je nesmysl, aby měly letadlové lodě neomezenou zásobu letadel. Ať se hráči s letkami naučí šetřit. Několikrát se mi stalo, že v late game jsem zůstal s 3mi loděmi proti letadlové lodi a jelikož jsme jeli do capů, tak jsme nemohli jezdit pospolu. A právě v tu chvíli je CV naprosto dominantní a OP. Měl jsme pro příkald Yamato a potřeboval jsem pro Cap. CV se rozhodla, že nezajedu. První nálet AP bombrama za 25k damage. Další 20k.. Pak do kytek.. V late game už člověk nemá stíhače (skrze neomezený počet letadel u CV) a ani heal.. Takže nemám šanci bitvu zvrátit. A moje CV mi pomoci nemůže, protože i když mi vyhodí stíhače, já musím jet dál a stíhači mají omezenou působnost..Takže zvažte omezení decku letadlových lodí, NEBO dejte neomezený heal a baráž (což je dle mého špatně, ale proti CV je to třeba se bránit taky neomezenými prostředky..).. Protože opravdu není zábavné, když na Vás 20 minut útočí letadlová loď a vy nemůžete nic. Jednu z bitev sem měl s Montanou 82 letadel.. 82!  A to jsme se držel v grupě.. 

3. Radary.. Ve hře je momentálně asi 6 radarů na hru. V průměru.. Přijde Vám to správně? Mně tedy ne. Všichni teď kvůli letadlovým lodím jezdí americké křižníky a tím zabijíte gameplay DDčkům, protože RADAR, RADAR, RADAR. Že je mají americké lodě beru. Ale proč je dáváte i ruským? Je třeba se z hlediska gameplaye podívat i na ostatní třídy. Bitevní lodě mají berliček až až (Menší doba záplavy, snížení citadel, hydra..), kdežto DDčka neustále nerfy (ne, stále dostávám i APčky z bitevek sadu, takže ani tato fíčura nepomohla). Uberte těch radarů, však to zničilo gameplay asi nejvíc. Dříve se jezdilo ce capům a bojovalo se o ně. DDčka měli souboje v capech, křižníky supportili a boitevky tankovaly. Teď jede DDkolem capu, aby nebylo na radaru, ktiřníky jsou schované za ostrovem kvůli radarování a bitevní lodě se drží u nich, protože letadlové lodě.. 

4. Omezte SAKRA letadlové lodě na max. 1 na každé straně.. Lidi si na to stěžují a změna nikde. A docela by mě zajímalo, jaký je poměr lidí, co chce ve hře i nadále Cyklon a kdo ne. Co vím od lidí kolem sebe, každý na to nadává.. Tak by bylo fajn třeba založit anketu, kde by lidi hlasovali a veřejně se ukázalo, jak moc tuto mechaniku komunita chce. Co ty na to? Stránky WG by proto mohli být ideální a aspoň se ukáže, kde je pravda a jak WG reaguje na přání komunity.. ;)

@YabbaCoePsal jsi v projektu Help Me, jak se tu máme vyjadřovat. Od lidí tu pravidelně čtu velmi dobré připomínky do hry ať už ohledně balancu lodí, nebo mechaniky hry. Ale NIC z toho se prakticky neaplikuje. Na vše je vesměs odpovězeno, že to pro WG priorita není. Ale ona to priorita je. Je tu spousta výborných názorů na změnu, které by hru posunuly. Jen by WG nesmělo být líné.. Takže chybu v tom, proč lidi už nepodávají zpětnou vazbu hledejte u sebe. Nikoho už nebaví tu sepisovat zpětnou vazbu, když se na ni nepříhlíží a WG si to dělá stejně podle sebe..

• Cool 8
  • Bad 1

Players
419 posts
10,110 battles
On 4/3/2019 at 8:53 AM, ims21 said:

... že to ten trh za ta léta změnilo ... :Smile_teethhappy:

... nicméně, zřejmě se ta změna trhu asi zase konat nebude (opět, již asi po šesté, co pamatuju ):Smile_veryhappy:

Uvidíme...

Players
26 posts
7,975 battles

Lietadlové lode nehrám, nezaujímali ma. Nezaujímala ma ani táto nová zmena. Myslel som, že sa ma to netýka, že my je jedno či budem hrať proti starým alebo novým lietadlovým lodiam. Zo starými CV som v hre problém nemal a myslel som si, že to tak bude aj po novom. Zo začiatku to aj tak vyzeralo. Nové CV my nevadili. Ale postupne sledujem, že veľa hráčov sa s novými CV naučilo hrať. Zdá sa my, že s novými CV začínam mať pri hre o dosť väčší problém než som mal zo starými.

Hrám len s loďami V, VI, VII. A v skoro každej hre sú 2CV. Už my to začína vadiť. S torpédoborcom sa často nemám kam pohnúť. Všade sú lietadlá. A hráči sa naučili s bombami a raketami triafať. Tie nové lietadlá vôbec niesú slabé. Keď s tým vie hráč hrať, zdajú sa my nebezpečnejšie než staré lietadlá.

CV lodí v hre jednoznačne pribudlo. Skoro v každej hre sú dve CV lode. To sa my zdá veľa. Neobmedzené množstvo lietadiel je tiež zlý nápad. CV hráči si vôbec nemusia dávať pozor.

A ďaľšia vec, neviem či to je pravdy, alebo sa my to len zdá. Protilietadlová obrana niektorých mojich lodí zoslabla. A na jednej mojej lodi sa my výrazne znížil dostrel AA obrany.

Tvorcovia hry chceli obmedziť CV, lebo dobrý hráči boli až moc dobrý.. Ale myslím, že sa im to nepodarilo. Dnes sú CV vyslovene otravné a už ma to s nimi prestáva baviť. Prijateľné by bolo, max 1 CV na hru.

[BATES]
Beta Tester
342 posts
7,617 battles

Plný souhlas s Wolffnstein

Totálně nevyvážená CV obvzláště v end game.

1. Nekonečný spam letadel u CV je totální ***** (zcenzuji to rovnou sám). Já mám na konci také očesané AA, nemám baráže, letadla, healy atd. PROČ je na tom CV jinak?  K čemu mě je, že sejmu 30-50-80 letadel? Mám se radovat že udělá jen jeden drop, místo tří? Když přílet nové letky je skoro stejně tak časově náročný jako příprava druhého náletu stejné letky?
  2. Přehnaná odolnost CV. Má to hromadu životů. Jak dlouho že to hoří? 4 sekundy? Ještě je nově snížená dmg ze zaplavování. Dodíval jsem se na hru kde byli zbyli 2 CV proti 2 CV - takovou komedii jsem dlouho neviděl - CV by normální lodě dávno potopily, ale jiné CV? Možná tak za 10minut.
  3. 2 tyhle CV na hru OMG to je nápad, co jich dát 5-6 nebo 10 co? WG by se mělo ropzmyslet jestli chce pomalejší taktickou hru o lodích nebo simulátor kličkujícího vláčku.

K napsání příspěvku mě donutila bitva kde v půlce jsem měl healy i stíhače v čudu (z maximálního možného počtu) a CV si vesele útočilo znovu a znovu a znovu a znovu atd. Neříkám, že by byli CV OP jen tvrdím, že v aktuálním stavu jsou šíleně otravné a frustrující a to jak pro oběti CV tak i pro hráče CV.

• Bad 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,718 posts
13,070 battles

Kazdy kdo pise o nekonecnem poctu letadel u CV by mel dostat . . .  pacidlem . . . do zubu.

• Bad 1

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
735 battles
Před 15 minutami Sigimundus řekl/a:

Kazdy kdo pise o nekonecnem poctu letadel u CV by mel dostat . . .  pacidlem . . . do zubu.

Tak nám pověz proč.

• Funny 1

[T-N-T]
5,718 posts
13,070 battles
12 minutes ago, Wolffnstein said:

Tak nám pověz proč.

Proc pacidlem? No protoze je kovove a hodne to s nim boli a do zubu obvzlast

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
735 battles
Před 26 minutami Sigimundus řekl/a:

Asi jsi nepochopil otazku. 

[BL4CK]
Community Contributor
409 posts
23,480 battles

.. k tým poznámkam o nových CV - skúsim to napísať ako niekto, kto nahral na nových CV (Midway, Haku a Audacious) viac ako 300 hier - takže viem čo píšem:

1.) CV majú nižší dmg ako pred reworkom - pretože, predtým ste ako CV našli osamotenú loď a vedeli ste ju zabiť na jeden nálet so všetkými letkami - teraz ani 8 min nestačí, lebo vaše lietadlá nedávajú taký dmg, lebo ich musíte

ovládať po jednej letke - takže keď ju mieniete, dáte 20k, tak musíte zobrať novú z paluby a doletieť na cieľ, ktorý sa medzitým v pohode uhasí - už ani floading netreba opravovať, lebo dáva menej ako oheň

2.) CV ma menší dopad (IMPACT) na hru ako predtým - nemáte šancu poslať jednu letku stíhačov na pomoc a pritom útočiť na druhú stranu

3.) celkovo je zázrak dávať hry s dmg nad 150k a uznajte sami, že pokiaľ lietate 20min a nemáte s loďou tier X dmg nad 100k tak je niečo zle. 

4.) liedatlá nespotnú torpéda z DDčiek

5.) skúste si spomenúť koľko vás dropovala CV keď ste ju ako DDčko išili zabiť a koľko jej trvalo pokiaľ Vás zabila a či vôbec - spomente si, že predtým stačilo počkať s 2 letkami torpeďákov a hovoto,

mohli ste sa venovať niečomu inému, takto ste obmedzený len na boj s 1 loďou

6.) Jediné dve veci, ktoré má CV OP (overpowered = prehnané) - sú HE dive bombery vs. DD - kde uznávam, že drop za 15k dmg je FAKT MOC

Druhá vec je, že CV je doslova otravná so svojími lietadlami, nerobí taký dmg, ale doslova spotuje a otravuje celú mapu svojou prítomnosťou.

7.) ... jáj napadlo ma, LIETADLÁ SÚ OBMEDZENÉ - stačí aby vám padla 2x jeden druh letky a máte pripravené 1 (slovom jedno) lietadlo.. to nedoletíte nikam - to že hráči nevedia kooperovať a spolupracovať nieje vina CV

8.)  je toho fakt veľa, ale celkový môj pohľad je taký, že s CV sa síce hrá lahšie - nemusíte sa učiť štráfovať a je to skôr arkáda - ale na druhej strane aby LIETADLOVÁ LOĎ čo je najsilnejšia loď v každej flotile, nedala sama dole BBčko

ktoré jazdí samo niekde na okraji mapy, alebo Vám to bude trvať 10+minút a nemôžete sa venovať ničomu a nikomu inému je BLBOSŤ ..

... btw AAčka sú slabé ale FLAKY (výbuchy protiletadlovej obrany) sú KU**A OP - preto sa stane že Yamato dá dole 49 lietadiel, Shimakaze 19 a podobné počty, ktoré sú číry nezmysel

A prípadne, kľudne spravím hodinové video, aby som to všetko opísal a ukázal priamo v hre. (btw na steame mám už tých hier dosť, ale rád si obhájim svoj názor alebo dojem)

CV.jpg

• Cool 6

[T-N-T]
5,718 posts
13,070 battles
23 minutes ago, Wolffnstein said:

Asi jsi nepochopil otazku. 

Ne pochopil ale asi budu potrebovat vetsi pacidlo

Ok ted vazneji . . . kolik si myslis ze trva obnova cele letky pokud trva +-90 sec obnoveni presne jednoho letadla v letce? A kolik si CV dokaze obnovit letadel ze tech teoretickych 20minut a to si odmislim ze se zacina obnovovat teprve v okamziku prvni ztraty letadla

Community Contributor
61 posts
11,406 battles

mě se tenhle typ libí víc než predtím,žadné instant killy již nejsou,je mnohem vetsi farma letadel tudiz vice xp za bitvu,jedine co mozna omezit tak možna ten počet letadel nebo minimalne dat neomezene baráže trěba

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
735 battles
Před 4 hodinami Sigimundus řekl/a:

Ne pochopil ale asi budu potrebovat vetsi pacidlo

Ok ted vazneji . . . kolik si myslis ze trva obnova cele letky pokud trva +-90 sec obnoveni presne jednoho letadla v letce? A kolik si CV dokaze obnovit letadel ze tech teoretickych 20minut a to si odmislim ze se zacina obnovovat teprve v okamziku prvni ztraty letadla

No ale vis, ze ted jsou treba dve letadlove lode na hru? A celkove, ty slehy od bokbarderu jsou brutalni. S Yamatem sem dostal na nalet 25 000. Dalsi nalet 19 000. V late game. V late game mas ocesane AAcka, nemas heal a ani baraz. Ja letadlove lode nehraju, ale bezne i v late game na me utoci plne letky. Takze asi se to da zahrat i s plnymi letky. Proste, ja s tou lodi nemohu jezdit porad v jedne grupe. Musim se uhlovat enemy, musim se hybat na kridlech, pushovat. Proste u CV chybi souboje o oblohu, jak tomu bylo drive.. 

Pamatuju, jak tady kazdy psal, jak je s Graf Zeppelinem snadne uselat damage, protoze AP bomby. Ted ma Hakuryu AP bomby a navic si nemusi vybojovat nadvladu na obloze. Netrapi ji ani omezeny pocet letadel v hangaru. Proste, neni spravne, ze letadlova lod dela ve hre jen damage. Letadlova lod jr nejsilnejsi jednotkou ve hre, ale jeji predurceni je nejen delat damage, ale i branit spojenecke lode. Tak, jak tomu bylo driv..

[T-N-T]
5,718 posts
13,070 battles
15 minutes ago, Wolffnstein said:

No ale vis, ze ted jsou treba dve letadlove lode na hru? A celkove, ty slehy od bokbarderu jsou brutalni. S Yamatem sem dostal na nalet 25 000. Dalsi nalet 19 000. V late game. V late game mas ocesane AAcka, nemas heal a ani baraz. Ja letadlove lode nehraju, ale bezne i v late game na me utoci plne letky. Takze asi se to da zahrat i s plnymi letky. Proste, ja s tou lodi nemohu jezdit porad v jedne grupe. Musim se uhlovat enemy, musim se hybat na kridlech, pushovat. Proste u CV chybi souboje o oblohu, jak tomu bylo drive.. 

Pamatuju, jak tady kazdy psal, jak je s Graf Zeppelinem snadne uselat damage, protoze AP bomby. Ted ma Hakuryu AP bomby a navic si nemusi vybojovat nadvladu na obloze. Netrapi ji ani omezeny pocet letadel v hangaru. Proste, neni spravne, ze letadlova lod dela ve hre jen damage. Letadlova lod jr nejsilnejsi jednotkou ve hre, ale jeji predurceni je nejen delat damage, ale i branit spojenecke lode. Tak, jak tomu bylo driv..

Prosimte zahraj si nejdrive neco s CV a potom tu nepis takovehle pitomosti jo

Edit:

Hmmmm hned potom co jsem te vlastne poslal nekam jsem od WG dostal tohle:cap_cool::cap_wander_2::Smile_hiding:

Spoiler

shot-19-04-09-18-48-41-0972.jpg

Asi jdu nasadit alobalovou cepicku :fish_nerv:

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár
2,490 posts
735 battles
Před 2 minutami Sigimundus řekl/a:

Prosimte zahraj si nejdrive neco s CV a potom tu nepis takovehle pitomosti jo

Tak mi napis, co za pitomosti sem napsal? Nebo zas hloupe napises, ze pptrebuju dostat palici, jak je ti zvykem? Ja jsem tu od Tebe nikdy nevidel zpetnou vazbu. Jen vsem vyvracis nazory.. asi se rad hadas. 

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,665 battles
5 hours ago, Sigimundus said:

Já slyšel, že je lepší krumpáč. Jedním uchem dovnitř, druhým ven, ale pořád tam je.

11 minutes ago, Wolffnstein said:

...... a navic si nemusi vybojovat nadvladu na obloze....

To asi hraješ jinou hru. Nečumíš ani na minimapu? Nevšiml jsi si těch červených koleček se stíhačem? (humor)

[SALIS]
Players
628 posts
15,388 battles
10 minutes ago, Wolffnstein said:

Zrovna Japonský AP bomby jsou poslední věc na kterou by mě napadlo si stěžovat :cap_hmm:Naopak mi přijde, že by možná dokonce potřebovali trochu pomoci, teda minimálně u Shokaku, Haku nemám :Smile_trollface:

[T-N-T]
5,718 posts
13,070 battles
2 minutes ago, Wolffnstein said:

Tak mi napis, co za pitomosti sem napsal? Nebo zas hloupe napises, ze pptrebuju dostat palici, jak je ti zvykem? Ja jsem tu od Tebe nikdy nevidel zpetnou vazbu. Jen vsem vyvracis nazory.. asi se rad hadas. 

OK ted jsem trochu vyhladnul tak muzu trochu seriozneji komunikovat. (A sorry za predesle prispevky ale pokazdu kdyz ctu o "nekonecnel letadel" tak se mi otvyra kudla v kase )

Zkus projit vlakna z CV closed testu a zpetnou vazbu na 0.8.0 a 0.8.1 a uvidis co vse jsem psal jako zpetnou vazbu.

Ted k aktualnimu problemu CV - vzhledem ke stavu AA problemu s flakem kdy je ti schopen vicemene nahodne behem par vterin vymazat celou letku tak je kazda takovato ztrata znat.

Ono staci aby trebas takova Mydway prisla jednou o letku TB a musi cekat 3 minuty nez se ji obnovy 2 TB a pokud prijde i podruhe o tu letku tak uz v podstate do konce hry nema pouzitelnou letku TB.

Problem flaku je ze i klidne nablbla osamocena BB ti zvladne vymazat komplet celou letku pokud BB AA sedne RNGs ni si blbe zatocit a nalitnes do flaku a to radsi nemluvim o tom jaky maji dusledek prekryvajici se aury permanentni AA damage vice lodi najednou.

Staci aby pluly tri lode blizko u sebe a utok raketama nebo DB se rovna sebevrazde. A to ani tam nemusi byt AA CA staci tri obycejne BB a za 10 sec ti vymazou komplet celou letku aniz by se museli ani jednou trefit flakem.

Takze pokud nechces mit po par minutach bitvy skoro zadna letadla tak musis na zacatku cekat nez se nepratelsky tym trochu roztrha a bude mit sanci zachovat si nejaka letadla po utoku.

Ono se totiz obnovi jenom 10 az 15 letadel pro kazdou letku za celou bitvu. Takze Trebas takova mydway ma +-100 na bitvu a vic proste nebude mit a to jeste oproti minule musi cekat dokud se ji ty letadla neobnovi.

A to mluvim o Midway na t10 ted si predstav co se stane t6/t8 CV kdyz je to hodi do bitvy o tiry vejs. To si z nich i v Schime delam dobry den.

A to jsem zatim mluvil jen o featurach CV ted si do toho zapocti bugy jako neviditelny flak ci "detonace" letky kdy ti zmizi cela letka v jedne vterine.

Guest
This topic is now closed to further replies.