Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Vojcek1986

TWITCH PARTNER o 30 kódů a 45000 dublonů + Měsíční soutěž o 15 kódů - Duben: Loajalita + Kreativita = 81 výherců

44 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Players
138 posts
21,920 battles

Zdar na palubu nebo do podpalubí,

v tomto měsíci se budu snažit s vaší ne/laskavou pomocí dosáhnout na Twitch Partner statut. To víte, někdo musí splatit ty půjčky, barevný televizor, 2. dovolenou v Juguslávii a sociální jistoty. K tomu bude potřeba následující:

- minimálně 12 streamů za měsíc
- minimálně odvysílat 25 hodin
- udržet průměr diváků na čísle 75 a více

Rozdám tedy v průběhu 12 vysílání 30 CCT kódů a 45000 dublonů (2-3 CCT kódy na stream a 3 x 1250 dublonů na stream) za předpokladu, že minimální počet přítomných sledujících diváků bude 80. Soutěžit se bude formou volných otázek; náhodných, kooperativních a tréninkových bitev, s pomocí programu/kuliček MARBLES a vůbec vším, co mne napadne.

Nezapomeňte, že už jen svou přítomností/sledováním sbíráte body do Měsíční dubnové soutěže, viz. informace níže.

JEDNOTLIVÉ DNY A ČASY PRO STREAM BUDOU UVEDENY V TOMTO VLÁKNĚ, NA MÉM FACEBOOKU A NA TWITCH STREAMU.

Pro měsíční soutěž jsem se rozhodl 15 CCT kódů rozdělit dle těchto pravidel:
a) Loajalita

- formou bodů z mého streamu, celkem měsíčně k dispozici 12 kódů pro ty nejaktivnější
- nastavení bodů viz. obrázek

- body:

sledování = 3 body/10 minut
následování/oblíbený kanál/follow = 20 bodů

hosting kanálu = 5 bodů
předplatné/subscribe = 400 bodů
tip/dar = 90 bodů/1 dolar
cheer bonus/pozdrav = 200 bodů/100 bitů

Doporučuji použít jednoduchou matematiku abyste zjistili, že se nejedná o Pay To Win. Komu to není jasné, tomu není pomoci, viz. výhry.
Cílem je získat stále diváky, kteří tvoří diváckou komunitu a mají o stream a informace zájem, tímto je odměnit.

b) Kreativita - formou tvorby obrázku, koláže, videa, MeMe, malby..co vás napadne na téma lodí, WoWs, historie ..., celkem měsíčně k dispozici 3 CCT kódy pro nejlepší výtvory. Výtvory posílat do tohoto vlákna. Kreativitu vyhodnotíme tak, že odměníme ty s nejvíce kladnými reakcemi u příspěvku.

Kde najít Váš bodový stav? U mne na Twitchi, viz. obrázek.
Měsíční soutěž probíhá nečekaně vždy od prvního do posledního dne v měsíci.
Vyhlášení vítězů počátkem dalšího měsíce.

CCT Subscriber Kontejner:
o Vysoká šance:

• x50 CCT Subscriber Camo
  • x50 Red Dragon
  • x50 Wyvern
  • x50 Ouroboros
  • x50 Hydra

o Střední šance:

• 100 000 Free XP
  • 15 000 Coal

o Nízká šance:

• Atago
  • Mikhail Kutuzov
  • Prinz Eugen
  • Lo Yang
  • Kidd
  • Tirpitz
  • Alabama
  • Kii
  • Gascogne
  • Roma

Soutěž bude jako obvykle probíhat na: https://www.twitch.tv/vojcek1986 . Na Youtube kanále  https://www.youtube.com/channel/UCHinrA-sDBbjhwvRxwWXuLQ se v měsíci dubnu v průběhu soutěží streamovat nebude a proto vás laskavě prosím, abyste používali Twitch.

Novinky můžete rovněž sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/Vojcek1986WoWsCC/

Dovolím si připomenout, že každý může vyhrát za daný měsíc/soutěžní období pouze jeden CCT a dublony kód a tentokrát to platí i včetně TWITCH PARTNERA, takže tento měsíc odměním 81 z vás!

Vaše výtvory zasílejte, prosím, do tohoto vlákna. 

Děkuji a hodně štěstí!

Loajalita - nastavení bodování.jpg

Únor - TOP 12.jpg

•  
  • Cool 7
  • Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester
148 posts
12,227 battles

Tak hodně štěstí, aby to klaplo.

[PPH]
Players
697 posts
14,894 battles

Já myslím že ho bude potřebovat... :-) Kouknul jsem na cca 2 záznamy na Youtrubce a opravdu... opravdu neoslovilo... GL...

Players
33 posts
8,478 battles

Tož... nie je až tak dôležité či ťa Vojcek, resp. jeho hra oslovila... ale o to aby naša malá cz/sk komunita kuštik pomohla a zapla si budúci mesiac Vojckov stream na twitch... a koho neoslovuje, vypne zvuk :Smile_glasses:

[NJORD]
Players
54 posts
2,574 battles

Můj druhý obraz: Japonský torpédoborec Akizuki.

Díky knížce Nepotopitelný kapitán od Tameiči Hara jsem si japonské torpédoborce velmi oblíbil.

(trochu se leskne sklo na 1. obrázku, omluvte to prosím...)

DSC_0904.JPG

DSC_0881.JPG

• Cool 6

[BL4CK]
Players
138 posts
21,920 battles

Díky štědrému a neznámému dárci navyšuji ceny o dalších 15000 dublonů, respektive 12 x 1250.

Uvidíme se zítra, 2.4.2019, od 18:00 .

Díky!

• Cool 2

[CKVN]
[CKVN]
Players
66 posts
9,230 battles

cau, prajem ti nech sa ti to podari, zvladneš to len treba sa trochu snazit, ja pridem na twitch

Privateer
291 posts
6,075 battles

prvni kod z vysilani 1. dubna - 15 000 uhla:

Spoiler

gcblnnN.jpg

Diky za stream a souteze, jen tak dal.

[CZWSM]
[CZWSM]
Players
48 posts
6,691 battles

Ahoj napadlo mě trošku se zapojit do kreativní soutěže, akorád doufám že nevadí že už je to starší tvorba

• Cool 6