Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
hanka_2019

o co kaman

32 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
370 battles

ejj o co chodzi z tymi losowaniami … albo moja drużyna wykańcza przeciwną w 10 min albo odwrotnie … istnieje tu jakiś sensowny mechanizm dobierania graczy wtf ???????????????

[WIDMO]
Players
50 posts
9,534 battles

Juz wole przegrać po dobrej bitwie,10 min to jeszcze mozna cos nabić gorzej jak trwają 7-6 min...nasz kochany WG miesza i sie zamieszał  a MM coraz to lepszy i rob tak dalej  :cap_like:

• Cool 1

[TF16]
Players
352 posts
13,330 battles
9 hours ago, hanka_2019 said:

istnieje tu jakiś sensowny mechanizm dobierania graczy wtf ???????????????

No przecież mechanizm doboru drużyn jest najlepszy i gracze twierdzący inaczej nie mają racji :cap_like: 

[HEROZ]
Players
763 posts
6,588 battles
12 hours ago, hanka_2019 said:

istnieje tu jakiś sensowny mechanizm dobierania graczy wtf ???????????????

Eeee?

No chyba oczywiste że nie istnieje...

Jest mechanizm ale dobierania OKRĘTÓW. WR graczy, lub ich PR nie mają znaczenia...

Tak że: nie, mechanizm dobierania GRACZY nie istnieje i jak WG twierdzi istniał nie będzie nigdy bo nie taka jest idea.

[BFS]
Beta Tester
906 posts
10,816 battles
34 minutes ago, Oderisson said:

Eeee?

No chyba oczywiste że nie istnieje...

Jest mechanizm ale dobierania OKRĘTÓW. WR graczy, lub ich PR nie mają znaczenia...

Tak że: nie, mechanizm dobierania GRACZY nie istnieje i jak WG twierdzi istniał nie będzie nigdy bo nie taka jest idea.

Natomiast to co twierdzi WG zwłaszcza co do RNG i MM to jest prawda. NIe jest tak ze mowią nam nie całą prawdę.... 

[BASIC]
Players
66 posts
3,599 battles

Najlepiej gdyby było po 5 albo 6 lotniskowców na stronę :cap_yes: wtedy gra nabrałaby rumieńców. Zero strzelania przez okręty tylko zabawa w uniki ...swoją droga można byłoby jakieś punkty za co ładniejszy unik wprowadzić. Potrójny axel przez niszczarkę unikająca rakiet +500 PD , wykonanie Lutza z podwójnym flipem pancernikiem aby torped uniknąć +1000PD:cap_horn:

[TF16]
Players
1,601 posts
14,987 battles
54 minutes ago, KoshUlkesh said:

Najlepiej gdyby było po 5 albo 6 lotniskowców na stronę :cap_yes: wtedy gra nabrałaby rumieńców. Zero strzelania przez okręty tylko zabawa w uniki ...swoją droga można byłoby jakieś punkty za co ładniejszy unik wprowadzić. Potrójny axel przez niszczarkę unikająca rakiet +500 PD , wykonanie Lutza z podwójnym flipem pancernikiem aby torped uniknąć +1000PD:cap_horn:

Wolałbyś same pancerniki i pukanie na 25 km, prawa? 

• Cool 1

[BASIC]
Players
66 posts
3,599 battles
2 minuty temu, Lucius_Dentatus napisał:

Wolałbyś same pancerniki i pukanie na 25 km, prawa? 

Hmm...przynajmniej się coś puka a nie manewruje w bezsilności i niemocy 

• Cool 2

[TF16]
Players
1,601 posts
14,987 battles
2 minutes ago, KoshUlkesh said:

Ale wiesz, że temat tyczy doboru graczy a nie okrętów? 

[ARES-]
Players
44 posts
5,353 battles

10 minut temu, KoshUlkesh napisał:

Skoro lotnie są takie OP, to weź jedną i wygrywaj gry jedna za drugą. Koniecznie wrzuć screenshota z swoimi wynikami. Ba, możemy pójść grać 1v1, wsiądź na tą OP lotnię, ja wezmę jakiegokolwiek DD tego samego tieru jakiego mi zaproponujesz, zobaczymy w praktyce jak Twoje teorie wyglądają.

• Cool 2
  • Boring 2

[BASIC]
Players
66 posts
3,599 battles
40 minut temu, Lucius_Dentatus napisał:

Ale wiesz, że temat tyczy doboru graczy a nie okrętów? 

Tak wiem o tym. Kolega Oderisson napisał, że dobór do gry jest prowadzony wg klucza okrętów a nie graczy. W związku z tym odniosłem się swoim wpisem do tego wątku i doboru okrętów do bitew, gdzie często są dwa lotniskowce, które przeszkadzają w normalnej grze.

36 minut temu, FMJ_Turin napisał:

Skoro lotnie są takie OP, to weź jedną i wygrywaj gry jedna za drugą. Koniecznie wrzuć screenshota z swoimi wynikami. Ba, możemy pójść grać 1v1, wsiądź na tą OP lotnię, ja wezmę jakiegokolwiek DD tego samego tieru jakiego mi zaproponujesz, zobaczymy w praktyce jak Twoje teorie wyglądają.

Serdecznie dziękuję koledze za zaproszenie do wyskoczenia na "solo", jednakże muszę poinformować, że nie skorzystam z jakże miłej propozycji spędzenia wspólnie czasu. Z przykrością zawiadamiam, że jest to w tej konfiguracji niemożliwe z prostej przyczyny. Ja nie gram lotniskowcami. :Smile_sad:  Lotniskowiec to ZŁO :Smile_sad:

Aczkolwiek jeśli kolega miałby chęć pogrania innymi klasami okrętów to bardzo chętnie służę swoją osobą. Mogę być dla kolegi sparingpartnerem a nawet workiem treningowym ...zważywszy na poziomy gry jakie reprezentujemy:Smile_honoring:

[ARES-]
Players
44 posts
5,353 battles

@KoshUlkesh

Źle mnie zrozumiałeś.

To co mnie złości najbardziej, to narzekanie na CV graczy, którzy nie mają zielonego pojęcia jak wygląda gra lotniskiem z pktu widzenia kapitana CV. Wiadomo, że jak płyniesz sobie deską i nagle jakiś zły CV robi Ci cztery naloty bombami HE i dobija nalotem z rakiet, to można się porządnie wkurzyć. Tylko, że wystarczy odrobinę pograć lotniami i od razu zmieni Ci się pkt widzenia. Nauczysz się z perspektywy lotniska, jak grać pozostałymi klasami, by CV nie robił Ci krzywdy.

Od momentu gdy nauczyłem się grać CV po reworku, żadna lotnia mnie nie zatopiła  - mam na myśli początkowy i środkowy okres gry, pod koniec jak się jest na ogryzku to zupełnie inna bajka ;)

• Cool 2
  • Boring 2

[GRAY]
Players
106 posts
10,996 battles
15 minutes ago, FMJ_Turin said:

CV robi Ci cztery naloty bombami HE i dobija nalotem z rakiet

Ehh te czasy gdy lotnia jednym nalotem kosiła DDczki... 

I system losowania drużyn nie jest sensowny. bo dalej mimo tak zachwalanego doboru lustrzanego klas okrętów, są sytuacje gdzie w jednym teamie mamy np. cztery radary, a w przeciwnym jeden bądź zero. 

[TF16]
Players
1,601 posts
14,987 battles
7 minutes ago, PunishedSnakePL said:

I system losowania drużyn nie jest sensowny. bo dalej mimo tak zachwalanego doboru lustrzanego klas okrętów, są sytuacje gdzie w jednym teamie mamy np. cztery radary, a w przeciwnym jeden bądź zero. 

Albo te, kiedy ogarnięty midway zabijał bombami pełnego salema na jeden nalot 

[GRAY]
Players
106 posts
10,996 battles
2 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

Albo te, kiedy ogarnięty midway zabijał bomba i pełnego salema na jeden nalot 

Cross dropy torped z Haku itp. Można by tak długo wymieniać. Owszem CV są teraz upierdliwe, ale mam wrażenie, że ludzie już zapomnieli jak było nie tak dawno temu. Nie zmienia to faktu, że o wiele bardziej wolałem stare CV w grze niż to co mamy teraz. 

[TYTAN]
Players
1,318 posts
15,182 battles

Random battle. Kluczowy zwrot ;) kto nie łapie niech zagra np w PUBG i wróci;)

Players
577 posts
16,746 battles
1 hour ago, FMJ_Turin said:

Od momentu gdy nauczyłem się grać CV po reworku, żadna lotnia mnie nie zatopiła  - mam na myśli początkowy i środkowy okres gry, pod koniec jak się jest na ogryzku to zupełnie inna bajka ;)

Zagraj DD na tierach 9 lub wyżej przeciwko ogarniętej CV, wróć i napisz to samo.

Owszem, przed reworkiem  zdarzały się dewasty na deskach, ale jak potrafiłeś się odpowiednio zpozycjonować (a miałeś na to czas ze względu na wolniejsze samoloty) mogłeś tego uniknąć, mogłeś robić to, do czego deski służyły. Teraz jak trafiasz na dobre CV, ono może nie zrobi na tobie dewasta, ale w momencie gdy Niszczyciel będzie chciał robić to, co powinien (spotować, zajmować capy oraz walczyć na pierwszej linii z innymi dedekami), to niewiele zdziała gdy dostanie perma spota. 

• Cool 2

[S-J-W]
Players
165 posts
6,457 battles

Rozsiekanie jednej z drużyn w niecałą połowę przewidzianego czasu gry, przy minimalnych stratach własnych drużyny drugiej,  to moim zdaniem dowód na to, że MM jednak dobiera graczy... tyle że inaczej niż nam się zdaje. Powtarzalność sytuacji wskazuje na dosyć zaawansowany mechanizm takiego doboru. To nie jest tak, że często uda się dobrać losowo ekipę, która pochowa się za wyspami i pozwoli wytłuc po jednym, nad takim efektem trzeba było się napracować.

[B-EYE]
Beta Tester
433 posts
6,448 battles
On 3/25/2019 at 4:47 PM, RudyKotDino said:

Rozsiekanie jednej z drużyn w niecałą połowę przewidzianego czasu gry, przy minimalnych stratach własnych drużyny drugiej,  to moim zdaniem dowód na to, że MM jednak dobiera graczy... tyle że inaczej niż nam się zdaje. Powtarzalność sytuacji wskazuje na dosyć zaawansowany mechanizm takiego doboru. To nie jest tak, że często uda się dobrać losowo ekipę, która pochowa się za wyspami i pozwoli wytłuc po jednym, nad takim efektem trzeba było się napracować.

Większość graczy jest słaba(sam koksem nie jestem) . Oznacza to ,że jak w 1 drużynie jest ktoś ogarnięty może zrobić na tyle dużą różnicę, że jego drużyna wygra bez trudu lub nawiąże jakąś sensowną walkę. Takie rzeczy są normą w grze gdzie dobiera całkowicie przypadkowych ludzi.

[TF16]
Players
337 posts
6,910 battles

@domirex540 A udowodnic Ci ze nie masz racji? Wybaczcie prosze ze sie powtarzam, kiedys juz ten obrazek wstawialem.

fail.thumb.jpg.0a677c7e0db4806f5c08f1ddf2655d25.jpg

A tu na dodatek wyciag z bitew ostatniego tygodnia.

7.thumb.JPG.db3ef228560e5595e010ff589c3045a5.JPG

Wyzej zadka nie podskoczysz, chocbys sie skichal....

Ostatnimi czasy ta gra zrobila sie okropnie zero-jedynkowa. Albo rzez niewiniatek albo klepanie dmg na wyscigi bo sie bitwa potrafi po 8 minutach skonczyc wynikiem "do zera".

Ale MM dziala jak trzeba, gra sie fajnie, dawno tak dobrze sie nie bawilem...

• Cool 2

[PLO]
Players
534 posts
14,242 battles
On 3/25/2019 at 3:16 PM, PunishedSnakePL said:

On 3/25/2019 at 3:22 PM, Lucius_Dentatus said:

Albo te, kiedy ogarnięty midway zabijał bombami pełnego salema na jeden nalot  

On 3/25/2019 at 3:26 PM, PunishedSnakePL said:

Cross dropy torped z Haku itp. Można by tak długo wymieniać. Owszem CV są teraz upierdliwe, ale mam wrażenie, że ludzie już zapomnieli jak było nie tak dawno temu. Nie zmienia to faktu, że o wiele bardziej wolałem stare CV w grze niż to co mamy teraz. 

Tylko kiedyś CV nie atakowało co 30 sekund.

Tak naprawdę jedynym fundamentalnym (i nienaprawialnym) problemem aktualnego systemu lotniskowców jest prędkość samolotów. Reszta (zadawane obrażenia, siła AA, szansa na pożar i zalanie itd.) jest do dogrania.

• Cool 1

[B-EYE]
Beta Tester
433 posts
6,448 battles

@ORP_Buka to że robisz 200k to z automatu nie oznacza, że wygrasz. Natomiast wyniki wskazują, że to ty w co około 10 bitwie prowadzisz team do zwycięstwa.

Jeżeli ci nie idzie to:

a. Grasz okrętami, których styl gry ci nie pasuje,

b. Jesteś wypalony i mniej się starasz przez co lecisz w dół,

c. Osiągnąłeś maksimum swoich umiejętności przez co nie wskakujesz wyżej.

d. Nie dostpsowałeś się jeszcze do zmian w mecie gry.

Serie porażek, się zdarzają tak jak serie wygranych, tylko że zwykle pamiętamy o tym 1.

Edited by domirex540
  • Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.