Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
chlumecky

CS-P Czech Slovak Predators - tak trochu jiný klan - vstup od 18+

1 comment in this topic

Recommended Posts

Players
38 posts
3,591 battles

CS-P Czech Slovak Predators

 

Ahoj,

 

náš klan je přesně pro takový tip hráčů, kteří hledají trochu více, než pouhé brázdění temných vod v osamoceném koutu světa. Pro takové hráče, co si chtějí nezávazně na povinnostech a pravidlech zahrát s hráči lepších kvalit a najít i nové kamarády. U nás se hra stává určitým prostředníkem tvořící skvělou šanci, jak si po náročném dni odpočinout u pár bitev a popovídat si s ostatními kolegy z klanu. Při výběru nových kandidátu nejsou rozhodující zkušenosti, ani jeho flotila nebo úspěchy v dosavadním válčení. Zaměřujeme se především na povahu a slušné chování. Za zrodem tohoto klanu stojí velení, které má více jak 6 leté zkušenosti s vedením klanu v obdobné hře zvané World of Tanks ( klan již neexistuje, přesunuli jsme se na lodě). 

 

Proč je náš klan jiný a měl by tě zajímat?

 

Náš klan se odlišuje především ve způsobu přijímání nových kamarádů - všimněte si, že nehledáme hráče k doplnění volných míst, ale budoucí kamarády. Proto je pro nás důležité, abychom si vzájemně padli do oka - díky tomu se CS-P stává skvělým zázemím pro obdobně smýšlející jedince.  Znalost souboje a smysl hry se dá postupem času naučit společnou hrou, chování člověka však nezměníme. Proto u nás nenajdete žádné děti, vulgární jedince, arogantní vejtahy ani nekomunikativní introverty. Náš klan rovněž nemá žádná pravidla spojená s docházkou nebo s vlastněnou technikou. Hra musí vždy zůstat hrou - to je základ. Také nepředpokládáme, že se nám ozve zájemce , který dopředu ví, že odehraje jednu bitvu měsíčně, v takovém případě klan nepotřebujete.

 

Máš nízké tiery?

Začínáš nebo naopak patříš k veteránům, co hledají skvělou partu lidí a nenásilnou formu hraní bez zbytečných pravidel? Dveře jsou otevřené - stačí nás navštívit na teamspeaku a hodit řeč nebo rovnou i pár bitev. Doporučujeme ve večerních hodinách.

 

Instaluj Teamspeak

Adresa –http://ts3.hicoria.cz:17461/

Heslo – core

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pokud budete mít jakékoliv problémy s instalací teamspeaku, napište do vlákna nebo soukromou zprávu a poradíme!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Proč tě nevezmeme

 

Jseš moc mladý a není ti 18? Do klanu si pouštíme především rozumově vyspělé osoby, co nebudou svými výkřiky narušovat poklidný chod zaběhnutého systému a zároveň znérvózňovat či dráždit ostatní členy našeho týmu. I tak dáváme šanci, jelikož víme, že se občas najdou světlé výjimky. Používáš vulgarismy, nejsi ochotný používat ve večerních hodinách teamspeak ke komunikaci, jseš afektivní a vztekáš se? Rovnou to vzdej, o takové kamarády nestojíme.

 

Podmínky ke vstupu

 

Nebýt vulgární a neurážet ostatní

Nebýt extrémně cholerický, výbušný 

Mít od 18:00 do 23:00 zapnutý software Teamspeak ke komunikaci a být online. Stáhnout lze zde - TEAMSPEAK  / adresa - http://ts3.hicoria.cz:17461/  / heslo - core

 

Navštivte klanweb magazín na adrese http://csp.clanweb.eu/

nebo facebook stránku

https://www.facebook.com/groups/987795091608518/

 

Na nové kamarády se těší celý klan CS-P - přidej se k nám

 

  • Cool 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×