Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
dudi__dudi

Jak Exeterem bez kupowania go zrobiłem misje na nim :P

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
42 posts
6,738 battles

oooo     co  tam to przeszkadza Panie Greyryba    a ty  Baxowaty  to   moze trosze przesadziłes?

Kulturka Panie......

A  tak  na marginesie myslałem ze jestes człowiekiem na poziomie....szkoda   myliłem sie....

[O-R-P]
Players
2,182 posts
20,416 battles

Wybacz ale dlaczego gracze płacący mają nie mieć przywilejów takich jak dostęp do misji dających więcej contentu w grze? Taka sama sytuacja jest z Kontem Premium. P2W nie jest to na pewno a za wspieranie produkcji jakiś bonus od twórców powinni mieć, choć uważam, że te kilka kontenerów oraz flaga i naszywka Klubu Kolekcjonerów to absolutna kpina a WG powinno stanowczo zwiększyć dodawany dla takich graczy dodatkowy content. Niemniej jest to moja prywatna opinia z którą nie wszyscy muszą się zgadzać.

• Cool 7
  • Boring 1

Players
42 posts
6,738 battles

Ale ja nie mowie o braku przywilejów( kupiłes  nie musiałes robic misji na niego czasochlonnych).... Do  tej pory  jak była misja na okret   zawsze  było mozliwosc zrobienia  nim misji dla niego...( Graff, Rewolucja np). Teraz to zmienili...

też płace premke...( bez niej sam wiesz ze nie  byłoby  praktycznie szansy przy  normalnym graniu na zrobienie misji w takim czasie.. ).

Ci co kupili Exetera dostali rowniez flagi , nie było "gołej" opcji do kupienia go czyli co zrobiliby misje na niego  i tak w plecy by mieli  te flagi które były w sklepie razem z nim w zestawie ( masz wyróznienie) .

Temat dla jaj  a  ruszyło Greya i baxowatego (bede pamietał ten trawnik ).

Pozdrawiam  tych co maja inne zdanie:)

[O-R-P]
Players
2,182 posts
20,416 battles
3 minutes ago, dudi__dudi said:

Ale ja nie mowie o braku przywilejów( kupiłes  nie musiałes robic misji na niego czasochlonnych).... Do  tej pory  jak była misja na okret   zawsze  było mozliwosc zrobienia  nim misji dla niego...( Graff, Rewolucja np). Teraz to zmienili...

też płace premke...( bez niej sam wiesz ze nie  byłoby  praktycznie szansy przy  normalnym graniu na zrobienie misji w takim czasie.. ).

Ci co kupili Exetera dostali rowniez flagi , nie było "gołej" opcji do kupienia go czyli co zrobiliby misje na niego  i tak w plecy by mieli  te flagi które były w sklepie razem z nim w zestawie ( masz wyróznienie) .

Temat dla jaj  a  ruszyło Greya i baxowatego (bede pamietał ten trawnik ).

Pozdrawiam  tych co maja inne zdanie:)

Dlatego zawsze trzeba czytać i analizować oferty. Przy Hoodzie zdaje się też nie dało zrobić misji dla Hooda bez wcześniejszego kupna i to jeszcze jednego z droższych zestawów - a było tych zestawów kilka, wprowadzanych stopniowo.

[MS-B]
[MS-B]
Players
740 posts
11,431 battles

Nie ma to jak paskudny clickbaitowy tytuł tylko po to, by ponarzekać :fish_glass:.

Jest maraton na fajny okręt premium V poziomu i nie widzę problemu w tym, że ludzie co wydali na niego prawdziwe pieniądze nie mieli z tego tytułu dodatkowe przywileje. No ale nie, znajdzie się jeden taki, co nie wydał ani złotówki i oczywiście musi zacząć " JA TEŻ KCEM!!!111!!!"

Temat zgłoszony jako spamowy i wprowadzający w błąd.

• Cool 1

Players
42 posts
6,738 battles
2 godziny temu, SonnyPsycho napisał:

Nie ma to jak paskudny clickbaitowy tytuł tylko po to, by ponarzekać :fish_glass:.

Jest maraton na fajny okręt premium V poziomu i nie widzę problemu w tym, że ludzie co wydali na niego prawdziwe pieniądze nie mieli z tego tytułu dodatkowe przywileje. No ale nie, znajdzie się jeden taki, co nie wydał ani złotówki i oczywiście musi zacząć " JA TEŻ KCEM!!!111!!!"

Temat zgłoszony jako spamowy i wprowadzający w błąd.

HMM  spam  jaki spam .......   za to ze kupiłes dostałes pełen kufer flag..

A ja chciałem zwrocic tylko uwage na to ze ci  co mozolnie  robili te misje nie mieli zadnej szansy aby  zrobic misje  EXeterem, czyli uciekło im  bodajze 4 konenery zwykłe i jeden premium .zrzut zaopatrzenia.

Przy wczesniejszych misjach na okrety mieli taka mozliwosc... jak  np przy Grafie.

No i pokaz mi kolego  czym wprowadzam w bląd,  tytuł tematu  dla zwrocenia uwagi tylko:)

No wiesz  Ci co nie wydali tych pare złotych muslieli poswiecic sporo czasu  na zrobienie tych misji...takze nie wiem czy tym nie zasłuzyli sobie na to zeby jednak te misje exeterem moc zrobic...

[WOB]
Players
4,755 posts
15,246 battles

Ale o co chodzi - misje dawały kontenery. Taniej było sobie kupić 5 kontenerów premium (a misjach był tylko 1 premium i 4 zwykłe) niż Exetera w zestawie. 

Przyjmij, że te misje to taki chłyt marketingowy żeby zachęcić do kupienia za wygórowaną cenę chłamu, który można mieć za darmo.

Od razu będzie lżej na duszy.

• Cool 4

[GLORY]
Players
420 posts
13,035 battles

Jak zrobisz misje to masz okręt za darmo. Nawet jeśli to najgorszy szrot, to jest za darmo. Gdyby nie było misji, to kupowanie czegoś co można mieć za darmo nie miało by żadnego sensu. 

• Cool 1

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,834 battles
23 hours ago, dudi__dudi said:

HMM  spam  jaki spam .......   za to ze kupiłes dostałes pełen kufer flag..

A ja chciałem zwrocic tylko uwage na to ze ci  co mozolnie  robili te misje nie mieli zadnej szansy aby  zrobic misje  EXeterem, czyli uciekło im  bodajze 4 konenery zwykłe i jeden premium .zrzut zaopatrzenia.

Przy wczesniejszych misjach na okrety mieli taka mozliwosc... jak  np przy Grafie.

No i pokaz mi kolego  czym wprowadzam w bląd,  tytuł tematu  dla zwrocenia uwagi tylko:)

No wiesz  Ci co nie wydali tych pare złotych muslieli poswiecic sporo czasu  na zrobienie tych misji...takze nie wiem czy tym nie zasłuzyli sobie na to zeby jednak te misje exeterem moc zrobic...

Ktoś skasował mi posta, więc ciężko mi się odnieść, ale - źle mnie zrozumiałeś z tym trawnikiem.Ja nikomu nie żałuję, niech każdy ma wszystko itd. Tylko chciałem zauważyć, że to produkcja komercyjna i ktoś musi płacić, żebyś np. Ty nie musiał. Gdyby nie płacili, nie byłoby gry i nie miałbyś jak mnie cytadelować :)

Może zbyt ofensywnie zrozumiałeś/ja napisałem z tym trawnikiem, ale porównanie uważam za słuszne.

• Cool 2
  • Funny 1

Players
1,693 posts
7,993 battles
On 3/24/2019 at 9:40 AM, dudi__dudi said:

W cenie exetera można było kupić 10 kontenerów, co daje więcej florenów (dość na ósemkę), a z nią lepszy zestaw flag (oprócz 25 zwykłych również zestaw specjalnych z ósemki i to co wypadnie z kontenerów), tydzień premium, węgiel, taki sam: 10 punktowy kapitan i w sumie dwa miejsca w porcie. Jedyne co exeter ze sklepu miał lepsze, to zwrot dublonów po skończeniu misji.

Tak, że kupowanie Exetera dla tych misji, to był średni pomysł.

• Cool 1

Sign in to follow this