Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Žabákova nepřítomnost na fóru

92 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles

Kapitáni! :cap_cool:

Zakládám toto vlákno, kde vás budu informovat, kdy plánovaně budu nepřítomen vám odpovídat a věnovat se vám z jakýchkoliv možných důvodů.

Takže od zítřka, čili 19.3.2019 do neděle 24.3.2019 budu v Petrohradě, kde máme summit a tak budu konečně mít možnost poznat osobně vývojáře a další kolegy, kteří se věnují World of Warships. 

Máme docela nabitý program, ale během pátku bych měl normálně pracovat z Petrohradské kanceláře.

Příští týden jsem však zpět, tak nezlobte :fish_viking:

• Cool 3
  • Funny 1

Beta Tester
857 posts
7,616 battles

Nezlobíme :cap_happy: Jen mě trošku zaráží téma na absenci zaměstnance IT FIRMY... Oni k Vám fakt ještě nedorazili datové přenosy, LTE, 4G či jak to chceš nazvat? 

Mno prostě blbá výmluva na chlastačku - :cap_tea: - tím nechci říct, že na ni nemáš nárok... odvádíš super práci v "Otázky pro WG", ale tohle je myslím až zbytečné "sebemrskačství" .)

Edit:

A s tím "Příští týden jsem však zpět, " bych tak nespěchal... co když tě pošlou kucíí šikovní na KRY/iM(ukrajinsky Крим, rusky Крым, krymskou tatarštinou Qırım, ve starověku Tauris)?

[IDDQD]
Privateer
3,650 posts
5,237 battles
4 hours ago, reeprich said:

Nezlobíme :cap_happy: Jen mě trošku zaráží téma na absenci zaměstnance IT FIRMY... Oni k Vám fakt ještě nedorazili datové přenosy, LTE, 4G či jak to chceš nazvat? 

Mno prostě blbá výmluva na chlastačku - :cap_tea: - tím nechci říct, že na ni nemáš nárok... odvádíš super práci v "Otázky pro WG", ale tohle je myslím až zbytečné "sebemrskačství" .)

Edit:

A s tím "Příští týden jsem však zpět, " bych tak nespěchal... co když tě pošlou kucíí šikovní na KRY/iM(ukrajinsky Крим, rusky Крым, krymskou tatarštinou Qırım, ve starověku Tauris)?

Ještě , že jsi to nenapsal z malým k a měkkým i . Rázem by to mělo úplně jinačí význam :Smile_teethhappy: v češtině .

Rusky by to byla тюрьма nebo zastarale аре́ст

Players
1,201 posts
12,439 battles
23 hours ago, YabbaCoe said:

Zakládám toto vlákno, kde vás budu informovat, kdy plánovaně budu nepřítomen vám odpovídat a věnovat se vám z jakýchkoliv možných důvodů.

Takže od zítřka, čili 19.3.2019 do neděle 24.3.2019 budu v Petrohradě, kde máme summit a tak budu konečně mít možnost poznat osobně vývojáře a další kolegy, kteří se věnují World of Warships. 

Máme docela nabitý program, ale během pátku bych měl normálně pracovat z Petrohradské kanceláře.

Sbal si baseballku a předej jim názory komunity. Děkuji :Smile_hiding:

• Funny 3

[IDDQD]
Weekend Tester
1,214 posts
12,555 battles
On 3/18/2019 at 11:00 AM, YabbaCoe said:

Mierový summit!

Mám pár otázok, keď už tam budeš.

1. Poprosím silno lobovať za úpravu MM Max 1 CV na každej strane!
  2. Tiež sa pls opýtaj, či nechcú Atagu dať ako voliteľné delá 155mm z Mogami :Smile-_tongue:.
  3. Kedy pribudnú do hry talianske lode?
  4. Kedy pribudne Commonwealth strom?

Nič ma tak neondie vo WOWS ako ten MM CV s dvomi a viac CV v hre. Môžeš ma citovať :Smile_teethhappy:

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
17 hours ago, Mikhail800 said:

Mierový summit!

Mám pár otázok, keď už tam budeš.

1. Poprosím silno lobovať za úpravu MM Max 1 CV na každej strane!
  2. Tiež sa pls opýtaj, či nechcú Atagu dať ako voliteľné delá 155mm z Mogami :Smile-_tongue:.
  3. Kedy pribudnú do hry talianske lode?
  4. Kedy pribudne Commonwealth strom?

Nič ma tak neondie vo WOWS ako ten MM CV s dvomi a viac CV v hre. Môžeš ma citovať :Smile_teethhappy:

Ohledně vydání jednotlivých techtree a lodí, to se obvykle dopředu neříká, pokud někdo neporuší slib mlčenlivosti a pod hrozbou gulagu ukáže plány na příští rok.

Balancování CV, jednu na každé straně... zmíním, stejně tak ty děla z Mogami...

On 3/19/2019 at 3:04 AM, reeprich said:

Edit:

Samozřejmě na netu jsem, taky se snažím tady zaskočit, dokud to jde.. jde spíše o to, že máme narvaný plán na tomto summitu, takže moc času se vám věnovat tady bohužel není.  Žabák se vrátí, ještě silnější... (a náhodou na Krymu je prý krásně, tedy lépe, jak na palubě Krasneho Krymu)

• Cool 1
  • Funny 1

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles

Tak abych ještě zmínil zde, co jsem řekl na streamu. Od zítřka do 24. 4. 2019 budu nepřítomen, jelikož jedu na dovolenou, zaslouženou samozřejmě :Smile_veryhappy:

• Cool 1

Players
210 posts
17,346 battles
Před 11 minutami YabbaCoe řekl/a:

Tak abych ještě zmínil zde, co jsem řekl na streamu. Od zítřka do 24. 4. 2019 budu nepřítomen, jelikož jedu na dovolenou, zaslouženou samozřejmě :Smile_veryhappy:

Užívej volna. :cap_like:

Mě zítra čeká další autobus poláků! :fish_palm:

Daň za bydlení v pohraničí!

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
309 posts
10,855 battles

Ať máš hezkou dovolenou.

A co se Oscara týče:

1 hour ago, OscarVonReuental said:

Mě zítra čeká další autobus poláků! :fish_palm:

Držím palce, ať to přežiješ. :Smile_honoring:

• Funny 3

Players
210 posts
17,346 battles
V 16. 4. 2019 v 22:01 Flaky26 řekl/a:

Ať máš hezkou dovolenou.

A co se Oscara týče:

Držím palce, ať to přežiješ. :Smile_honoring:

:cap_fainting:

:cap_rambo:

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles

Jak jsem na streamu naznačil, od soboty 13.7. až do 28.7. budu nepřítomen. Jdu si užít (velmi zaslouženou) dovolenou, s rodiči :Smile_veryhappy:

Takže mi tu nezlobte. Samozřejmě kdo zlobit bude, na toho vletí @Haatra se svým obávaným Haatrovým kladivem s názvem "Bannir" :fish_viking:

• Cool 2

[IDDQD]
Privateer
3,650 posts
5,237 battles
14 minutes ago, YabbaCoe said:

Jak jsem na streamu naznačil, od soboty 13.7. až do 28.7. budu nepřítomen. Jdu si užít (velmi zaslouženou) dovolenou, s rodiči :Smile_veryhappy:

Takže mi tu nezlobte. Samozřejmě kdo zlobit bude, na toho vletí @Haatra se svým obávaným Haatrovým kladivem s názvem "Bannir" :fish_viking:

Ale ne , vyhrožovat Haatrou :Smile_sad: . A to mohla být taková sranda , zaprasený každý tema a topic ( a že nám to jde ) :Smile_teethhappy:

Tak si to užij a lodky vyhod z hlavy :Smile_honoring:

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
4 minutes ago, Stratos_HF said:

Ale ne , vyhrožovat Haatrou :Smile_sad: . A to mohla být taková sranda , zaprasený každý tema a topic ( a že nám to jde ) :Smile_teethhappy:

Tak si to užij a lodky vyhod z hlavy :Smile_honoring:

Ne tak úplně.. po cestě navštívíme dvě námořní muzea a dokonce hned dva přístavy, které jsou ve hře :cap_cool:

• Cool 1

[T-N-T]
Players
3,585 posts
16,408 battles

Pěkný výlet!

To jsem zvědav kolikrát spadne server, jako zrovna před půl hoďkou...

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
3 minutes ago, Toivia said:

Pěkný výlet!

To jsem zvědav kolikrát spadne server, jako zrovna před půl hoďkou...

TO bylo schválně, jsem oznámil dovču, tak samým štěstím jsme si shodili server na fórum :Smile_veryhappy:

• Funny 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,740 battles
Před 3 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Ne tak úplně.. po cestě navštívíme dvě námořní muzea a dokonce hned dva přístavy, které jsou ve hře :cap_cool:

Užij dovolenou Žabáku. A pokud budeš fotit a budeš chtít se o úlovky podělit, je tady na fóru jedno vlákno na fotky jak dělané. :Smile_Default:

[T-N-T]
Players
3,585 posts
16,408 battles

Jen tak mimochodem, ukazuje se vám minulá aktivita na fóru? Mne od těch problémů serveru ne. Dost blbě se tak hledá, kde jsem co postnul...

To bude určitě taky vinou Žabáka. Bez historie nevíme, co kde postovat a tudíž netřeba nic moderovat. :cap_viking:

Players
371 posts
2,145 battles
V 18. 3. 2019 v 11:00 YabbaCoe řekl/a:

Moment...budeš vybaven pádným argumentem a seznamem požadavků...:fish_viking::cap_horn:

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
15 hours ago, ims21 said:

Nikam nepojedeš, dokud nedojedeš Benhama :Smile_teethhappy:

Spoiler

banham.jpg

Splněno, jedu :Smile_veryhappy:

16 hours ago, cer243 said:

Užij dovolenou Žabáku. A pokud budeš fotit a budeš chtít se o úlovky podělit, je tady na fóru jedno vlákno na fotky jak dělané. :Smile_Default:

Díky. No nic slíbit nemůžu. Maximálně pak postnu fotky po návratu :cap_like:

14 hours ago, Wolffnstein said:

Nemam dovolenku, zabak nema dovolenku.. snadne. Takze smolik Zabo.

A kam jsi svoji dovolenku dal? 

10 hours ago, Toivia said:

Jen tak mimochodem, ukazuje se vám minulá aktivita na fóru? Mne od těch problémů serveru ne. Dost blbě se tak hledá, kde jsem co postnul...

To bude určitě taky vinou Žabáka. Bez historie nevíme, co kde postovat a tudíž netřeba nic moderovat. :cap_viking:

Haatra si poradí... síle Banniru neutečeš :fish_viking:

10 hours ago, Kaz4tel said:

Moment...budeš vybaven pádným argumentem a seznamem požadavků...:fish_viking::cap_horn:

Jaké argumenty, jaké požadavky?

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
191 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

A kam jsi svoji dovolenku dal?

Spanelsko, Nemecko a Rakousko. Posledni dny si drzim na sraz IDDQD. Bohuzel.. 25 dni dovolene je.. malo pro Wolffy.

• Cool 1

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles
3 minutes ago, Wolffnstein said:

Spanelsko, Nemecko a Rakousko. Posledni dny si drzim na sraz IDDQD. Bohuzel.. 25 dni dovolene je.. malo pro Wolffy.

25 dní dovolené je málo pro všechny :cap_haloween:

[PPH]
Players
585 posts
13,759 battles

Jooo... kdyby jste se ve škole lépe učili... tak jste mohli dělat "něco" kde máte volna trochu víc... :-) Mám za sebou už 14 dní... a před sebou  dalších 10 a v srpnu 10... A to se bavíme jen o létě a letních volnech... Jo - jsem hajzl... :-D

• Funny 1