Jump to content
Aslain

Aslain's WoWS ModPack Installer #01 (20-09-2019)

2,141 comments in this topic

Recommended Posts

Modder
2,567 posts

Wobec tego najlepiej będzie, jeśli oprócz instalatora przygotujesz paczkę w formie "res_mods", Każdy będzie mógł sobie wybrać a twoja paczka będzie bardziej uniwersalna i łatwiejsza do sprawdzenia.

Nie bedzie nigdy czegos takiego, nie mam dwoch zyc na robienie wszytkiego. Uniwersalna to ona nie bedzie, tylko oganiczona na maxa do pojedynczych modow, takie paczki sa juz, jak ktos potrzbuje to sobie znajdzie i sciagnie. Jakos przez 5 lat modowania WoTa nikogo nie zarazilem niczym, czemu nagle mialbym to robic? Reputacje mam tylko jedną. Co z tym zrobicie Wasza sprawa. Paczke WoTa pobiera mi 400 tyś ludzi miesięcznie, nie ma na te chwile wiekszej i popularniejszej paczki, nawet OMC wyrabia 1/3-1/4 tego i jakos nikt nie narzekal na nic. Checie wiecej? Moja paczka jest polecana przez magazyn CD-Action, w numerze specjalny o czolgach 01/2015 gdzie poswiecono jej az 4 strony, wczesniej tez byla polecana tez przez CD-Action, myslicie ze robilbym sobie antyreklame wsadzajac jakies syfy do niej? ....
  • Cool 1

Alpha Tester
2,049 posts
1,725 battles

Nie bedzie nigdy czegos takiego, nie mam dwoch zyc na robienie wszytkiego. Uniwersalna to ona nie bedzie, tylko oganiczona na maxa do pojedynczych modow, takie paczki sa juz, jak ktos potrzbuje to sobie znajdzie i sciagnie. Jakos przez 5 lat modowania WoTa nikogo nie zarazilem niczym, czemu nagle mialbym to robic? Reputacje mam tylko jedną. Co z tym zrobicie Wasza sprawa. Paczke WoTa pobiera mi 400 tyś ludzi miesięcznie, nie ma na te chwile wiekszej i popularniejszej paczki, nawet OMC wyrabia 1/3-1/4 tego i jakos nikt nie narzekal na nic. Checie wiecej? Moja paczka jest polecana przez magazyn CD-Action, w numerze specjalny o czolgach 01/2015 gdzie poswiecono jej az 4 strony, wczesniej tez byla polecana tez przez CD-Action, myslicie ze robilbym sobie antyreklame wsadzajac jakies syfy do niej? ....

No ostatnie paczki do WoWS kaszaniące wydajność nie są jakieś specjalnie godne polecenia. Mnie bonusowo jeszcze kilka crashy klienta doszło po instalacji.

• Cool 2

Alpha Tester
155 posts

jak się ma zabytek to tak jest nigdy nie miałem problemów z modami od Aslaina a widzę że wy macie ból D... jakiś jak coś nie pasuje zrób sam i pochwal się :D

• Cool 3

Alpha Tester
2,049 posts
1,725 battles

Zabytek ten nie ma problemów z W3 na wysokich detalach, bo ma zabytkowe pół roku. Bólu dupy nie ma, ale Aslain pakuje do paczki mody niespecjalnie przejmując się ich oddziaływaniem na grę raczej, skoro pojawiło się trochę głosów o spadku wydajności po instalacji modyfikacji.

[SIEMA]
Alpha Tester
259 posts
5,537 battles

U mnie to samo, max detale,70 fps, aktualnie okolo 10 modów, czasami więcej, czasami mniej. Ogólnie cały czas coś testuje.

Od alfy ani jednego crasha nie miałem, a w alfie może 4-5 razy.

Jeśli coś zamula grę, to jakiś mod którego nazwę trzeba podać i go samego sprawdzić. Daj Nephi listę używanych modow a zobacze czy u mnie tez zamula, Aslain tez może to sprawdzi.

Modder
2,567 posts

v0.3.10 (21-06-2015):

- naprawiono ikonkę Tenryu w ikonkach konturów by Aslain

- dodano Bardziej widoczne torpedy oraz trafienia w wodę

- dodano celowniki Krab by Mebius_LW

- dodano ikonki konturów by DeceasedDaisy

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

google chrom zablokował mi pobierani paczki modów jako złośliwe oprogramowanie :) na szczęście łatwo da się to obejść :P

Modder
2,567 posts

Najlepsze ze nie mozna tego nigdzie zglosic do google, nie maja nawet takiej opcji... po za zglaszaniem swoich wlasnych stron z google sites. Ale sie nie dziwie skoro takie falszywe informacje wyswietlaja, to nie jeden by chcial to zglosic i by mieli za duzo roboty....

Sailing Hamster
2,136 posts
8,066 battles

To nie jest fałyszywa informacja. To jest alert o nieznanym sofcie, nieważne jak się nazywa. Używaj renomowanych, czyli płatnych narzędzi. Albo zmień formę publikacji. Moja wcześniejsza propozycja nie miała być przytykiem, ale rozwiązaniem. Bo na formę detekcji niezaufanego softu nie masz wpływu, a twój instalator nie jest certyfikowany. Taka rzeczywistość.

Edited by wsciekly_pelikan

Alpha Tester
857 posts
12,692 battles

Dlaczego po zainstalowaniu moda nie mogę grać z innymi graczami ? Uruchamiają się tylko bitwy z botami.

View Postw_wilk, on 22 June 2015 - 07:39 PM, said:

Dlaczego po zainstalowaniu moda nie mogę grać z innymi graczami ? Uruchamiają się tylko bitwy z botami.

Teraz wchodzę wygląda to na problemy z serwerem.

Modder
2,567 posts

To nie jest fałyszywa informacja. To jest alert o nieznanym sofcie, nieważne jak się nazywa. Używaj renomowanych, czyli płatnych narzędzi. Albo zmień formę publikacji. Moja wcześniejsza propozycja nie miała być przytykiem, ale rozwiązaniem. Bo na formę detekcji niezaufanego softu nie masz wpływu, a twój instalator nie jest certyfikowany. Taka rzeczywistość.

To nadal falszywa informacja, bo instalator nie jest "malicious". Uzywam powszechnie uzywanych narzedzi, ktore w takich formach jak moja nie sa podpisywane i maja sie bardzo dobrze od wielu wielu lat, nic nie poradze ze niektore przegladarki chca byc sprytniejsze i zjadaja swoj ogon. Certyfikaty do podpisywania cyfrowego aplikacji kosztują krocie, a to jest projekt darmowy. Jesli ktos nie ufa, niech nie uzywa, nie zmuszam do niczego.

Sailing Hamster
2,136 posts
8,066 battles

To nie jest falszywa informacja. Słowo "złośliwe" w tłumaczeniu na polski oznacza "niepodpisane" i tak to należy rozumieć. Nie namawiam Cię do wydawania złotówek na podpis. Zauważyłem tylko, że inna forma ułatwiłaby życie wielu ludziom. Dla niektórych ten komunikat może być przyczyną srogiego dylematu.

Modder
2,567 posts

To tak jakbyś nazwał kogoś co chodzi po ulicy bez dowodu osobistego w kieszeni bandytą, ot tak profilaktycznie zamykal takich ludzi we wiezieniu. Nigdy nie postawie znaku równości miedzy tymi dwoma pojeciami.  Dla mnie EOT :)

[GOFER]
Beta Tester
2,891 posts
6,684 battles

Puki co: forg remover dziła?

Nie "forg" tylko "fok" -i tak- działa.

Inne wszystkie tyż.

Modder
2,567 posts

v0.4.1 (29-06-2015):

- akt. Flaga Japońskiej flagi od pold77

- akt. flaga Sea Shepherd od pold77

- akt. paczke skórek od pold77

- dodano Większe oddalenie kamery (by Calapine)

- dodano ikonki MajorRenegade

- dodano ikonki Tikias

- dodano ikonki Aslaina

- dodano Markery jak przy wciskaniu ALT wersja #1 (AltVision) by W03L0BED 

- dodano Markery jak przy wciskaniu ALT wersja #2 by (Tracks_Destroyer)

- usunięto wszystkie inne skórki po za tymi od pold77 (na razie tymczasowo)

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.