Jump to content
Aslain

Aslain's WoWS ModPack Installer #01 (18-09-2019)

2,139 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
28 posts
5,825 battles

Koledzy Alain jest na wakacjach-należą mu się.Ja skopiowałem folder res mods 4,0,3 do 4,0,4 i działa bez problemów. Mscislav_sister miałem to z Nortonem,w ustawieniach zaznaczyłem cały folder z grą,modami jako bezpieczny,żeby nie był skanowany itp,mody zmieniają pliki-jak trojany i antywirus głupieję i blokuje jako trojan.

Weekend Tester
696 posts
4,230 battles

Po tym dzisiejszym patchu przestał mi działał mi działać marker (chyba dobrze to nazwałem) - nie mam na stałe wyśietlane odległości oraz pasek HP.

Marker można także włączyć w opcjach gry...
  • Cool 1

Players
1 post
79 battles

zamiast reinstalowac moda można przeedytowac plik "paths.xml"

po updejcie ma on postać:

<root>
    <Paths>
        <Path>profile</Path>
        <Path>res_mods/0.4.0.4</Path>
        <Path>res</Path>
    </Paths>
</root>

trzeba zmienić na:

<root>
    <Paths>
        <Path>profile</Path>
        <Path>res_mods/0.4.0</Path>
        <Path>res</Path>
    </Paths>
</root>

czyli usunąć numer wersji patcha.

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

a nie łatwiej w folderze res_mods usunąć folder 0.4.0 :) a potem zmienić nazwę folderu w którym na się zainstalowaną paczkę na 0.4.0.4

Modder
2,563 posts

v0.4.5 (08-08-2015):

- dodano kompatybilność z WoWs 0.4.0.5

- dodano wsparcie dla Windows 10

- dodano Mootality Sense v1 & v2 (by SchrottiGER)

- dodano Mootality flag (by SchrottiGER)

- dodano Sea Shepherd flag (by SchrottiGER)

- dodano Multilined Ship Carousel (by Calapine)

- dodano alternatywny widok kamery [Oko Saurona light]

- akt. ikonek by Aslain

- bazuje na oryginalnych paths.xml i res_mods

Beta Tester
106 posts
1,250 battles

siema, mam problem z nowa wersja, critical error mi wyskoczyl, o brakujacym folderze res_mods/0.4.0 wiec go utworzylem, ale w koncu odinstalowalem wszystko bo bitwy sie nie laduja gra wisi w momencie MM, a w opcji chatu poprzesuwane sa ikonki, jak to naprawic?

Edited by Ksionc

Modder
2,563 posts

siema, mam problem z nowa wersja, critical error mi wyskoczyl, o brakujacym folderze res_mods/0.4.0 wiec go utworzylem, ale w koncu odinstalowalem wszystko bo bitwy sie nie laduja gra wisi w momencie MM, a w opcji chatu poprzesuwane sa ikonki, jak to naprawic?

Wyslij mi logi z czasu jak to sie psuje, do sprawdzenia, plik _Aslain_logs.zip

aaaa XVM kiedy ????????? przydał by mi się, bo wtedy bym wiedział czy gram z małpami czy z ludźmi :D

Chyba nie za predko, moze jak gra wyjdzie z fazy bety.
  • Cool 1

Sailing Hamster
706 posts
3,258 battles

Ostatnie dwie paczki instaluje w folderze 0.4.0.5 lub 0.4.0.6 (Aslain ostro wziął się do pracy po urlopie)

gra w takim wypadku nie chce się odpalić. Wyskakuje okno z crashem i informacją o nie znalezieniu folderu w res_mode o nazwie 0.4.0

Rozwiązaniem jest ręczna zmiana nazwy folderu na 0.4.0

Modder
2,563 posts

v0.4.6 (10-08-2015):

- dodano ikonki konturów by Euphonium

- akt. Włącz Bitwy Treningowe by Atmaxx

- przesunięto niektóre mody do innych drzewek instalatora

Modder
2,563 posts

Ostatnie dwie paczki instaluje w folderze 0.4.0.5 lub 0.4.0.6 (Aslain ostro wziął się do pracy po urlopie)

gra w takim wypadku nie chce się odpalić. Wyskakuje okno z crashem i informacją o nie znalezieniu folderu w res_mode o nazwie 0.4.0

Rozwiązaniem jest ręczna zmiana nazwy folderu na 0.4.0

Najlepiej sciagnac ten plik (dostepny na mojej stronie z pobieraniem) i wrzucic do katalogu z WoWs, naprawi wszystko i w przyszlosci bedzie ok.

Beta Tester
106 posts
1,250 battles

Wyslij mi logi z czasu jak to sie psuje, do sprawdzenia, plik _Aslain_logs.zip

Chyba nie za predko, moze jak gra wyjdzie z fazy bety.

Wiesz co, ostatecznie zainstalowałem grę od nowa i nie mam tych plików, ale na przyszłość będę pamiętał.

Players
19 posts
285 battles

Cześć Aslain

Dzięki, bardzo fajna robota, mam pytanie odnośnie paczki dźwiękowej - czy jest planowana takowa np odgłosy minionków po trafieniu w cel?

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Cześć Aslain

Dzięki, bardzo fajna robota, mam pytanie odnośnie paczki dźwiękowej - czy jest planowana takowa np odgłosy minionków po trafieniu w cel?

Dźwięki są podobno niemodowalne w tej chwili.

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Od wersji 0.4.1 ma zmienic sie struktura plikow gry, bedzie podobna do WoT, wtedy nadzieja sie pojawi :)

Wiesz coś konkretnego? Bo ja słyszałem że ma się zmienić tak, że wszystkie pliki będą zaszyfrowane i nic się już nie zmoduje.

Modder
2,563 posts

v0.4.7 (11-08-2015):

- akt. ikonek MajorRenegade v3, v4, v6 (usunięto v1 - porzucona)

- dodano The Seeker's WoWS Region Changer

- dodano The Seeker's Extended Tech Tree

- dodano nowy OTM wersja #2 

- usunięto OTM wersja #3 (wersja #2 posiada to samo teraz)

Players
19 posts
285 battles

Większość liczy na totalną niemodowalność gry z tym związaną.

Nie wiem o jakiej większości mówisz, powiem jak wygląda to z mojej strony i kilku innych które grają/grały w wota - owszem część modów psuje grę i też jestem przeciw, ale takie mody jak skrzydełka po zdjęciu fraga które zrobił Aslain to perełka, która powinna być zaimplementowana w grę albo chociaż dozwolona jako opcja, kolejna sprawa to wygląd celownika - nie chcę żeby w jaki kolwiek sposób  dawał przewagę nad kimś kto używa standartowego ale po kilku k grach chciało by się zobaczyć coś innego,  to samo dotyczy skórek nie mówie o tych z miejscami do trafiania ale o takich które dają większy fun z gry jak się na to patrzy, oraz oczywiście dźwięki - nie każdy gra na ts-ie gdzie raczej wszystko się wyłącza, częśc ludzi gra solo i wtedy zwariowane dźwięki dają siłę żeby zostać w grze - jeśli to zablokuja stracą dużą część społeczności, sam wiem ile czasu zajmowało mi szukanie różnych ciekawych dodatków do gry nim zacąłem istaować paczkę Aslaina, ile czasu bawiłem się w ustawianie xvm - takie duperele potrafią zbierać ludzi zainteresoanych rozwijaniem gry a nie tylko statów. To moja opinia i wiem , że nie każdy musi się z nią zgadzać, dla tego czapki z głów przed tym co robi Aslain, chociaż wiem że w paczkach trafiały się mody które dawały przewagę - z takich oczywiście należy rezygnować i uniemożliwić modaowanie takich parametrów, ale część powinna być modowalna bo tylko wtedy społeczność się rozwija.

Pozdrawiam 

Lokko

• Cool 2

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.