Jump to content
Aslain

Aslain's WoWS ModPack Installer #01 (18-09-2019)

2,139 comments in this topic

Recommended Posts

Sailing Hamster
291 posts
316 battles

mały problemik z działaniem instalatora, mimo zaznaczenia opcji "Automatycznie pokazuj wygląd i dźwięk modów" nie pokazuje wyglądu i dźwięku modów :(

korzystam z windows 8.1

Modder
2,563 posts

mały problemik z działaniem instalatora, mimo zaznaczenia opcji "Automatycznie pokazuj wygląd i dźwięk modów" nie pokazuje wyglądu i dźwięku modów :(

korzystam z windows 8.1

W 0.4.1 byl maly blad, pewnie uzywasz niskiej rozdzielczosci wtedy moga byc problemy. W 0.4.2 bedzie ok

Sailing Hamster
706 posts
3,258 battles

jest problem, jeden z modów powoduje nieprawidłowe działanie opcji "alternatywny tryb interfejsu bitewnego". prawdopodobnie chodzi o któryś z modów dotyczących klawisza "alt". Mod+włączony tryb powodują brak reakcji klawisza alt oraz brak dodatkowych informacji które się normalnie pokazywały. Więc albo mod albo ten tryb w ustawieniach gry

Edited by Darayaharus

Modder
2,563 posts

v0.4.2 (30-06-2015):

- dodano flagi Austriackie (by Admiral_Tegetthoff)

- dodano Przeźroczysta minimapka (by Pro7ip)

- dodano trzecią wersje informacji pod ALT  (by Pro7ip) (dla lotniskowców)

- dodano ikonki okrętów Cry Havoc by ephex

- dodano ikonki okrętów by AutoSpy

- dodano ikonki okrętów by DeceasedDaisy

- dodano doki by hootorez

- dodano Minimapka z nazwami okrętów i ostatnią pozycją 2.0 (by KVALME) 

- dodano Kolorowe smugi pocisków (by atmaxx)

- dodano More visible torpedoes and splash hits

- dodano Bardziej widoczne torpedy oraz trafienia w wodę

- dodanoMLP consumables z Pinki Sense i Ostrzeżeniem przed torpedami (by MajorRenegade)

- dodano Trap Sense (by MajorRenegade)

- dodano Pinkie Sense (by MajorRenegade)

- dodano Flagi z MLP (by MajorRenegade)

- dodano Wygląd dowódców My Little Pony (by MajorRenegade) 

- dodano Nowocześni kanadyjscy kapitanowie dla okrętów USA by SafetyMoose

- dodano Kolorowy podgląd okrętów (by MajorRenegade)

- naprawiono podgląd modów w niektórych rozdzielczościach

Beta Tester
1,156 posts
6,150 battles

v0.4.1 (29-06-2015):
- dodano Markery jak przy wciskaniu ALT wersja #1 (AltVision) by W03L0BED 
- dodano Markery jak przy wciskaniu ALT wersja #2 by (Tracks_Destroyer)

Mam (być może głupie) pytanie: Czy te mody czymś się różnią w stosunku do tego, co jest wbudowane (od wersji 0.4.0.0) w grę? A jeśli nie, to po co tą żabę jeść? Bo "trzecia wersja" informacji pod ALT dla lotniskowców dla mnie jest zrozumiała, ale dwie pierwsze zwykłe?

[SIEMA]
Alpha Tester
259 posts
5,519 battles

w altvision możesz sobie ustawić co ma ci się wyświetlać i kiedy, np. kąty dział, rangefinder...a w wersji tracks_destroyer, masz mniejsze paski życia, i mniej info przy ikonach. Ja osobiście używam obydwu :D.

W kliencie masz tylko efekt "wciśniętego alta", ale wtedy, moim zdaniem, te paski i niepotrzebne info przesłania widoczki :)

• Cool 1

Beta Tester
1,156 posts
6,150 battles

w altvision możesz sobie ustawić co ma ci się wyświetlać i kiedy, np. kąty dział, rangefinder...a w wersji tracks_destroyer, masz mniejsze paski życia, i mniej info przy ikonach. Ja osobiście używam obydwu :D.

W kliencie masz tylko efekt "wciśniętego alta", ale wtedy, moim zdaniem, te paski i niepotrzebne info przesłania widoczki :)

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie!

Beta Tester
37 posts
1,316 battles

Czy sa juz moze gdzies mody dla lotniskowcow wyznaczajace przewidywana linie uzbrojenia torped lub cos w tym stylu? W grze nie widze takiej opcji.

Beta Tester
19 posts
1,364 battles

@Aslain

Czy jest możliwość zrobić moda,który będzie pokazywać w trakcie bitwy - bazowy/aktualny zasięg dział i torped?

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

@Aslain

Czy jest możliwość zrobić moda,który będzie pokazywać w trakcie bitwy - bazowy/aktualny zasięg dział i torped?

A to nie jest ten okrąg, który otacza okręt na minimapce przypadkiem ?? w zależności o tego co aktualnie jest w użyciu okrąg zmienia  średnice...

tak w ogóle...cokolwiek zmienia zasięg torped?..bo na zasięg dział , wiem co ma wpływ...

Beta Tester
19 posts
1,364 battles

@Up

Źle to ująłem jeżeli chodzi o torpedy,generalnie nie mam pamięci do liczb i trudno mi spamiętać dane zasięgu dział i torped każdego okrętu którym gram.

Weekend Tester
692 posts
3,629 battles

@Up

Źle to ująłem jeżeli chodzi o torpedy,generalnie nie mam pamięci do liczb i trudno mi spamiętać dane zasięgu dział i torped każdego okrętu którym gram.

Rozumiem...tylko po co ci akurat ta informacja, skoro ona i tak jest akurat w nieco inny sposób pokazywana...(graficznie). Jedyna przydatna informacja, której akuat nie ma w trakcie bitwy, to granice wykrywania ( zwłaszcza w przypadku niszczyciela). Ale to może i dobrze. A odległości od innych okrętów są w grze podawane.

Beta Tester
19 posts
1,364 battles

@Up

Ok,nie rozumiesz o co mi chodzi,zresztą nie do Ciebie było pytanie tylko do Aslaina.

Postaram się to wyjaśnić.Chodzi mi o info panel podobny do tego z WoT'a ,tylko aby pokazywał dane mojego okrętu,a nie przeciwnika.

2mrzmu8.jpg

O takie dane mi chodzi :

33azdpc.jpg

Edited by Yupikayey_

Modder
2,563 posts

@Aslain

Na razie tylko przez niektore ikon mody w ktorych podawane sa takie informacje, na razie nie ma moda podobnego do Info Panela.

Beta Tester
203 posts

@Aslain

Ale zasięg dział i torped można sobie w grze sprawdzić beż żadnego moda. (w trakcie bitwy oczywiście)

Dla każdego okrętu w kilka sekund można sprawdzić zasięg dział i torped a po kiego info czy pokazany zasięg jest z ulepszeniem czy nie.

Po co dublować coś co już jest i działa ?

Edited by Tomanek1

Beta Tester
19 posts
1,364 battles

Ale zasięg dział i torped można sobie w grze sprawdzić beż żadnego moda. (w trakcie bitwy oczywiście)

Dla każdego okrętu w kilka sekund można sprawdzić zasięg dział i torped a po kiego info czy pokazany zasięg jest z ulepszeniem czy nie.

Po co dublować coś co już jest i działa ?

Ok, skoro można to napisz mi w jaki sposób,będę wdzięczny.

View PostAslain, on 03 July 2015 - 04:39 PM, said:

Na razie tylko przez niektore ikon mody w ktorych podawane sa takie informacje, na razie nie ma moda podobnego do Info Panela.

Dzięki za zainteresowanie.

Edited by Yupikayey_

Beta Tester
203 posts

Proszę.

Wciskasz Ctrl i kursorem najeżdzasz na ikonę torpedy lub pocisku - masz wszelakie potrzebne info...

DOWN

To jest temat o modach - nie rób komuś śmietnika w jego topicu.

Odnośnie Ctrl poczytaj forum -> http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/18134-nie-dziala-ctrl/

DOWN

No właśnie bardzo żałuję , że starałem się udzielić pomocy.

Juz ci kolega DRACOOLLA napisał co i jak a ty dalej ciągniesz wątek.

Jak czegoś nie wiesz to zapytaj w dziale dla początkujących.

Edited by Tomanek1

Beta Tester
19 posts
1,364 battles

Proszę.

Wciskasz Ctrl i kursorem najeżdzasz na ikonę torpedy lub pocisku - masz wszelakie potrzebne info...

Wszystko pięknie ale niestety nie działa mi klawisz Ctrl,może coś poprzestawiałem w ustawieniach sterowania,więc proszę napisz mi która opcja odpowiada za "uwolnienie" kursora ,tak abym mógł sprawdzić zasięg dział i torped.

Tomanek1, on 03 July 2015 - 05:49 View PostPM, said:

DOWN

To jest temat o modach - nie rób komuś śmietnika w jego topicu.

@Up

Więc po co się udzielasz w tym topicu,też robisz śmietnik.Poza tym wcześniej nie było takiego tematu,został napisany dopiero dzisiaj.

@Up

O ile się nie mylę to jest temat Aslaina,a nie Twój.Otrzymałem od niego odpowiedź,przyjąłem do wiadomości i nie miałem zamiaru dalej ciągnąć tego tematu,nie moja wina że chcecie na siłę uszczęśliwiać ludzi,a potem mieć pretensje o śmiecenie tematu...Wracając do nieszczęsnego Ctrl ,to od samego początku mi nie działał,więc skąd miałem wiedzieć że coś jest nie halo?Myślisz że mając ponad 50k bitew w WoT nie wiem do czego służy Ctrl ?Dodam że na czystym WoWs też mi nie działał.To tyle,tak czy inaczej dzięki za pomoc.

Aslain sorry za spam w Twoim temacie.

Edited by Yupikayey_

Modder
2,563 posts

v0.4.3 (03-07-2015):

- dodano ekran logowania: Rammstein (Feuer Frei) (by Bl4ckDranzer) (tylko muzyka)

- dodano nową opcję: Włącz możliwość zapisywania powtórek z bitwy

Modder
2,563 posts

Witam, plusik za paczkę, mam pytanko, czy będzie może karuzela okrętów, albo chociaż jakikolwiek mod z filtrami?

Na razie nie spotkalem takiego moda, ale pewnie bedzie, chyba ze WG samo doda cos ciekawego, w koncu to nadal beta :)

Beta Tester
90 posts
6,108 battles

Proste pytanie: - dodano nową opcję: Włącz możliwość zapisywania powtórek z bitwy, czyli jak to mam włączyć????

Players
263 posts

aslain a dasz moda co pokazuje nazwe okretu na mapce oraz by jak patrzysz na inny statek nie na mapce byla widoczna nazwa statku???bo chyba takiego nie ma i przydaloby sie dac wiecej modow dla lotniskowcow

Edited by _Mr_X_2016

For security reasons, please do not provide your personal data or the personal data of a third party here because we might be unable to protect such data in accordance with the Wargaming Privacy Policy.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.