Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Krycin_invader

Zwycięstwo

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
706 posts
15,816 battles

Uwaga, uwaga szanowni użytkownicy tego wspaniałego forum, chciałbym ogłosić z radością że zwycięzca który wygrał model Bismarcka z klocków lego w finale Korony Bałtyku wkońcu otrzymał swój prezent.Po wielu miesiącach przetrzymywania paczuszki przez poczty wielu krajów jednak się doczekał:) bo WG ofc. prezent wysłało niezwłocznie, zaraz po finale turnieju.

• Cool 12

[-FZO-]
Players
4,451 posts
10,638 battles
31 minut temu, Krycin_invader napisał:

Uwaga, uwaga szanowni użytkownicy tego wspaniałego forum, chciałbym ogłosić z radością że zwycięzca który wygrał model Bismarcka z klocków lego w finale Korony Bałtyku wkońcu otrzymał swój prezent.Po wielu miesiącach przetrzymywania paczuszki przez poczty wielu krajów jednak się doczekał:) bo WG ofc. prezent wysłało niezwłocznie, zaraz po finale turnieju.

Wasza Ekscelencjo Krycin_invader 

z wielką radością przeczytałem tę wiadomość i spieszę dołączyć do gratulacji dla szczęśliwego posiadacza wspomnianego modelu. Chciałbym jednak przy tej okazji wspomnieć, iż ów model Bismarcka został zapewne wyprodukowany przez polską firmę Cobi, nie zaś przez duńską firmę Lego. Gdyby jednak był to faktycznie model Lego, to wydłużony czas oczekiwania nie powinien dziwić - byłby to unikat na skalę światową, bo modele okrętów z klocków Lego nie powstają fabrycznie, a składane są jedynie własnym sumptem przez fanów. 

Sługa uniżony, z życia zadowolony.

Nickt.

• Funny 1

[GRAY]
Players
106 posts
10,996 battles

BTW to nie było tak, że pudełko z wyżej wymienionym modelem było pokazane na sztrimie, tak więc wystarczyło tylko pofatygować się na pocztę w ciągu kilku następnych dni?

Players
9 posts
13,616 battles
3 minuty temu, PunishedSnakePL napisał:

BTW to nie było tak, że pudełko z wyżej wymienionym modelem było pokazane na sztrimie, tak więc wystarczyło tylko pofatygować się na pocztę w ciągu kilku następnych dni?

"Praca na poczcie nie jest lekka" - pełno tam bogdanów

Players
706 posts
15,816 battles
11 minutes ago, PanNickt said:

z wielką radością przeczytałem tę wiadomość i spieszę dołączyć do gratulacji dla szczęśliwego posiadacza wspomnianego modelu. Chciałbym jednak przy tej okazji wspomnieć, iż ów model Bismarcka został zapewne wyprodukowany przez polską firmę Cobi, nie zaś przez duńską firmę Lego. Gdyby jednak był to faktycznie model Lego, to wydłużony czas oczekiwania nie powinien dziwić - byłby to unikat na skalę światową, bo modele okrętów z klocków Lego nie powstają fabrycznie, a składane są jedynie własnym sumptem przez fanów. 

Sługa uniżony, z życia zadowolony.

Nickt.

[edited]z tym czy to Cobi, Lego , czy inne Śmego, chodziło mi o to ze model jest z klocków do złożenia a nie z części do sklejania, dlatego też napisałem lego z MAŁEJ literki.

[-FZO-]
Players
4,451 posts
10,638 battles
28 minut temu, PunishedSnakePL napisał:

Wielce Szanowny PunishedSnakePL,

Pańska uwaga jest nad wyraz trafna, jednak życie potrafi płatać figle. Nawet jeśli ów model był pokazany na strimie, to wcale nie dowodzi, że mógł być wysłany w kolejnych dniach.

Weźmy na ten przykład historię udokumentowaną w serialu Alternatywy. Niejaki Cichocki Dionizy miał już niemal w ręku przydział mieszkania, a tymczasem kilka minut później (jeśli wierzyć temu fragmentowi: 

to ok. 5 minut) okazało się, że mieszkanie zostało jednak oddane Winnickiemu Janowi.

Być może losy modelu pokazanego na strimie był analogiczne i stąd opóźnienie?

Ważne jest, że i zakończenie jest analogiczne - model Bismarcka dotarł do zwycięzcy, a Cichocki Dionizy otrzymał mieszkanie. Wszystko dobre, co się dobrze kończy!

Sługa uniżony, wracający do swej żony.

Nickt.

15 minut temu, Krycin_invader napisał:

[edited]z tym czy to Cobi, Lego , czy inne Śmego, chodziło mi o to ze model jest z klocków do złożenia a nie z części do sklejania, dlatego też napisałem lego z MAŁEJ literki.

mimo głębokiego szacunku do Waszej Ekscelencji pozwolę sobie raz jeszcze zwrócić uwagę, że producent klocków ma w tym przypadku istotne znaczenie dla właściwej oceny faktów. 

O ile Bismarck z klocków Cobi jest produktem seryjnym i powszechnie dostępnym (np. jeden egzemplarz kurzy się u mnie na szafie, jeszcze nawet nie jest rozpakowany),  o tyle Bismarck z klocków Lego byłby rarytasem, przygotowywanym na indywidualne zamówienie, więc wydłużony czas oczekiwania byłby zupełnie naturalny.

Sługa uniżony, z życia nadal zadowolony.

Nickt.

[E--C]
Players
152 posts
14,009 battles
4 hours ago, PanNickt said:

...O ile Bismarck z klocków Cobi jest produktem seryjnym i powszechnie dostępnym (np. jeden egzemplarz kurzy się u mnie na szafie, jeszcze nawet nie jest rozpakowany),  o tyle Bismarck z klocków Lego byłby rarytasem....

To ogromny zaszczyt dla firmy, kiedy jej produkt swą nazwą definiuje cały rodzaj asortymentu. Jeśli powiem, że w ten piękny niedzielny dzień spotkałem sporo biegaczy obutych w adidiasy marki Puma i Nike, Adidas będzie zachwycony. Tuszę, iż z Lego rzecz miała się będzie podobnie.

[CSMW]
Beta Tester
1,540 posts
10,889 battles

W konkursie "statek z papieru" wygrałem słuchawy i płyte główną, też szły długawo, oddzielnymi paczkami, doszły chyba w rosstrzale miesiąca. Aż do supportu pisałem, bo myślałem, że złe dane podałem, czy coś. Ale w końcu doszły. I jeszcze Tyrpyca wygrałem wtedy. Myślałem, że zesram sie ze szczęścia.

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,281 posts

9 postów, a najważniejsza kwestia wciąż nieustalona - ten Bismarck z Lego czy z Cobi???

• Bad 1

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
120 posts
8,642 battles

Dziękuję, wszystkim za gratulacje :). Fakt długo to trwało w pewnym momencie straciłem nadzieje... ale klocki dotarły.

Aby w najprostszy sposób uzmysłowić wam wielkość tego klockowego okrętu... Użyłem na zdjęciu naczynia, o pospolitej pojemności 0,5L z płynem używanym miedzy innymi w cukiernictwie :P.
Klocki są firmy COBI, co ciekawe wyprodukowane w Mielcu, czyli na terenie mojego województwie co jest miłym dla mnie zaskoczeniem.
Wydaje mi się iż pod względem technologicznej jakości powoli doganiają LEGO.(oczywiście nie bierzmy pod uwagę LEGO TECHNIC)
Na zdjęciu efekt prac na półmetku, czyli po zużyciu 5 z 10 worków z klockami. Aby uzyskać ten efekt musiałem poświęcić ok 5-6h składania. 

Dalsze postępy zaprezentuje po następnym weekendzie.

20190318_122019.jpg

• Cool 2

Players
1,775 posts
10,762 battles

To mi bardziej na denaturat wygląda a nie na spirytus. 

• Cool 1

[KURLA]
Beta Tester
1,129 posts
5,897 battles
1 hour ago, skoczek9m said:

Dziękuję, wszystkim za gratulacje :). Fakt długo to trwało w pewnym momencie straciłem nadzieje... ale klocki dotarły.

Aby w najprostszy sposób uzmysłowić wam wielkość tego klockowego okrętu... Użyłem na zdjęciu naczynia, o pospolitej pojemności 0,5L z płynem używanym miedzy innymi w cukiernictwie :P.
Klocki są firmy COBI, co ciekawe wyprodukowane w Mielcu, czyli na terenie mojego województwie co jest miłym dla mnie zaskoczeniem.
Wydaje mi się iż pod względem technologicznej jakości powoli doganiają LEGO.(oczywiście nie bierzmy pod uwagę LEGO TECHNIC)
Na zdjęciu efekt prac na półmetku, czyli po zużyciu 5 z 10 worków z klockami. Aby uzyskać ten efekt musiałem poświęcić ok 5-6h składania. 

Dalsze postępy zaprezentuje po następnym weekendzie.

20190318_122019.jpg

Zacnej podstawki używasz Milordzie. XD

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.