Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
AdamPraha

co se to Proboha stalo s mou letadlovou lodí?1,2,3,4,5,6 nefunguje

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts
422 battles

Vždycky vyhraju bitvu proti soupeřům,mám na to taktitku,ale ted vážně netuším kde je nové ovládání?

Chci poslat všech 1,2,3,4,5,6, letek do boje v sekundě po startu a zničit lod protivníka...a jsem vtažen do nějakého letadla ovládat  celou letku již nemůžu?

Již nejde ovládat pouze místo kam mají všichni letět?

Musím být zavřený v kokpitu?

Nebo se to jenom nějak přepne zpátky z kokpitu zase ven a můžu dál posílat postaru ?

Samozřejmě hraji za Japonce.

Takže smím bojovat POUZE s jednou skupinou letadel?To je největší počet?Nemůžu už dostat do vzduchu všechny?

[IDDQD]
Privateer
3,649 posts
5,237 battles
2 hours ago, AdamPraha said:

Vždycky vyhraju bitvu proti soupeřům,mám na to taktitku,ale ted vážně netuším kde je nové ovládání?

Chci poslat všech 1,2,3,4,5,6, letek do boje v sekundě po startu a zničit lod protivníka...a jsem vtažen do nějakého letadla ovládat  celou letku již nemůžu?

Nebo se to jenom nějak přepne zpátky z kokpitu zase ven a můžu dál posílat postaru ?

Takže smím bojovat POUZE s jednou skupinou letadel?To je největší počet?Nemůžu už dostat do vzduchu všechny?

Můžeš nám vysvětlit na jaké planetě jsi žil od patche 0.8.0 ? A Praha není , aspoň si to myslí , nějaká zapadlá Horní Dolní , kam internet dotáhli předevčírem  . Takže si počti . A těch článků je víc

• Funny 6

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,589 posts
12,558 battles

Asi zmenime klanove moto na tuhle perlu :cap_like::cat_cool:

" Vždycky vyhraju bitvu proti soupeřům,mám na to taktitku "

• Funny 7

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
251 posts
3,108 battles
Před 11 hodinami Sigimundus řekl/a:

Asi zmenime klanove moto na tuhle perlu :cap_like::cat_cool:

" Vždycky vyhraju bitvu proti soupeřům,mám na to taktitku "

Na to ti môžem len odpovedať citovaním manželky istého hodinára: Tak ty tak, ty taktik! 

P.S. Možno by skutočne stálo za to, založiť vlákno s názvom zlatý fond, a takéto zaujímavosti (ako prvý príspevok v tomto vlákne) tam bez mena autora (pokiaľ to nebude výslovne žiadať) umiestňovať. 

sry za OT

• Cool 2

Players
1,201 posts
12,423 battles
On 3/14/2019 at 4:43 AM, AdamPraha said:

Proběhl prosím pěkně CV reowrk, o kterém se mluvilo 2 roky. 2 ROKY! Pokud jsi si za 2 roky nebyl schopný přečíst patch notes, tak to potěš kozu... :cap_fainting:

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,649 posts
5,237 battles
9 hours ago, VeronikaSVK said:

Na to ti môžem len odpovedať citovaním manželky istého hodinára: Tak ty tak, ty taktik! 

P.S. Možno by skutočne stálo za to, založiť vlákno s názvom zlatý fond, a takéto zaujímavosti (ako prvý príspevok v tomto vlákne) tam bez mena autora (pokiaľ to nebude výslovne žiadať) umiestňovať. 

sry za OT

Něco podobného už tu je . Jenže je to v Off-topiku 

Spoiler

takže zapadlé v hlubinách fora . Jeden čas jsem forum projížděl a nějaké perly tam vytáhnul .

Ale nemá to moc smysl . Koukni se na stav fora . Někdo přijde , způsobý výkřik do tmy aniž by si zjistil jaký je stav věcí a odejde . Viz tento o letadlovkách , ale má taktiku , takže...

• Cool 1