Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[19/3] Zgarnij dodatkowe nagrody za bitwy morskie!

37 comments in this topic

Recommended Posts

[JHF]
Players
196 posts
5,060 battles

Woohoooo, w końcu. Nareszcie będzie można oddychać. Zbiornik z powietrzem to jest to czego nam wszystkim trzeba :fish_happy:

air.jpg

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
460 posts
14,837 battles

Zbiornik z powietrzem czyli butla. Czyżby pop zdobyciu 10 gwiazdek będą rozdawać ekwipunek dla nurka? Czy WG przeczytało co stworzyło?

Players
39 posts
13,944 battles

No i wyszły pierwsze bagi,  oszustwo, moze nawet hucpa.  Ostatnią Bitwę Morską włączyłem jako oficer wykonawczy klanu. I co widzę, jeszcze nie zdążyłem wyjść, a już przeciwny klan ma 4 gwiazdki /: Jakieś 2 sekundy  po uruchomieniu Bitwy:) !

Tak drodzy gracze. I co pozwoliłem sobie wyszukać klan. Okazało się że ma X poziom, podczas gdy my VIII i 15 członków  mniej.   Dwa przekręty w jednej bitwie. A przegraliśmy 1 gwiazdką. Co daje że, powinnismny wygrać  3

Mam do was pytanie, jak to zgłosić, żeby zareagowali,  jak w ,,skontaktuj się'' nie ma takiego działu wogóle ?

• Funny 1

Players
39 posts
13,944 battles

I  problemem jest to ze nie mozna kontrolowac poczynań przeciwnika. Czy zdobywa to uczciwie.  Za pierwszym razem jak sprawdzałem klan przeciwny, to grało kilku a ugrali tyle , ze było to niemozliwe w takim czasie

Był jeszcze rosyjski o takim oznaczeniu w  nawiasie, bo nawet pełnej nazwy klanu nie chcą podawać! Ale nie mogłem nic zobaczyć bo inna strefa ? No ludzie , to gdzie tu jest fair play ?

• Funny 1

[MORIA]
Players
7,313 posts
36,044 battles
20 hours ago, battleman_steel said:

No i wyszły pierwsze bagi,  oszustwo, moze nawet hucpa.  Ostatnią Bitwę Morską włączyłem jako oficer wykonawczy klanu. I co widzę, jeszcze nie zdążyłem wyjść, a już przeciwny klan ma 4 gwiazdki /: Jakieś 2 sekundy  po uruchomieniu Bitwy:) !

Tak drodzy gracze. I co pozwoliłem sobie wyszukać klan. Okazało się że ma X poziom, podczas gdy my VIII i 15 członków  mniej.   Dwa przekręty w jednej bitwie. A przegraliśmy 1 gwiazdką. Co daje że, powinnismny wygrać  3

Mam do was pytanie, jak to zgłosić, żeby zareagowali,  jak w ,,skontaktuj się'' nie ma takiego działu wogóle ?

Ruscy mają inne strefy czasowe. Kiedy graliśmy przeciw Amerykanom to dopiero po paru godzinach mieli jakieś gwiazdki. 

• Cool 1

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
209 posts
18,113 battles
21 godzin temu, battleman_steel napisał:

W czym widzisz problem? Strefy czasowe? Wez mapę świata i popatrz jak zmieniają się godziny.

21 godzin temu, battleman_steel napisał:

I  problemem jest to ze nie mozna kontrolowac poczynań przeciwnika. Czy zdobywa to uczciwie.  Za pierwszym razem jak sprawdzałem klan przeciwny, to grało kilku a ugrali tyle , ze było to niemozliwe w takim czasie

Był jeszcze rosyjski o takim oznaczeniu w  nawiasie, bo nawet pełnej nazwy klanu nie chcą podawać! Ale nie mogłem nic zobaczyć bo inna strefa ? No ludzie , to gdzie tu jest fair play ?

Można ustawić kto i czym gra to nic skomplikowanego, kwestia porozumiewania się miedzy osobami w klanie. Druga sprawa to, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem zasad tego starcia, po 3 bardzo mi przykro ze fugie Cie oszukało. W następnym starciu proponuje patrzeć na tabelkę wyników, żeby nie tracić niepotrzebnie szans bo jest ich tylko po 10. 

• Cool 2
  • Boring 1

Players
39 posts
13,944 battles

Co wy mówicie od rzeczy wogóle :)?  Co ma piernik do wiatraka /:/: Takich bzdur to jeszcze nie słyszałem :):)P . Mat i chorąży, co za durnie i to Polacy

Tzn. mam rozumiec że przez strefę szasową grali z nami już parę godzin, ale myśmy nic o tym nie wiedzieli. I jak żesmy ich wylosowali to grali juz znami  od jakiegoś czasu , gdzie do diaska logika

Wchodząc, to my ich losujemy i opóznienia moga  byc ale  nie na dziendobry 10 gwiazdek. Z jakiego układu wy jesteście 

EDIT: wulgaryzmy
Dark_Havoc

• Funny 1

Players
39 posts
13,944 battles

,,Mozna ustawic kto i czym gra'' ,  no tak chyba ze jesteś tym polakiem z Kaliningradu. Ty nie wiesz o czym pieprzysz koleżko i nie zabieraj więcej ytu głosu bo żal d.. . ściska

• Funny 2

[WOB]
Players
4,755 posts
15,232 battles
2 godziny temu, battleman_steel napisał:

Co wy mówicie od rzeczy wogóle :)?  Co ma piernik do wiatraka /:/: Takich bzdur to jeszcze nie słyszałem :):)P . Mat i chorąży, co za durnie i to Polacy

Tzn. mam rozumiec że przez strefę szasową grali z nami już parę godzin, ale myśmy nic o tym nie wiedzieli. I jak żesmy ich wylosowali to grali juz znami  od jakiegoś czasu , gdzie do diaska logika

Wchodząc, to my ich losujemy i opóznienia moga  byc ale  nie na dziendobry 10 gwiazdek. Z jakiego układu wy jesteście 

EDIT: wulgaryzmy
Dark_Havoc

Jaśnie Wielmożny Panie battleman_steel

przedstawione przez Jaśnie Wielmożnego Pana problemy bardzo smucą me serce. Łączę się w cierpieniu z Jaśnie Wielmożnym Panem, bo nieraz bardzo cierpiałem w podobnych okolicznościach. Wielekroć zazdrościłem mieszkańcom wysp Pacyfiku, Japonii, Chin, Rosji a nawet Litwy, że oni już przejście ze starego roku na nowy mają za sobą, a ja wciąż muszę znosić katusze, czekać na północ i nie mogę zalec w swej komnacie, na swym łożu. Jednakże z wiekiem zrozumiałem, że taka jest kolej rzeczy - mieszkańcy krajów położonych od nas na wschód wcześniej wstają i mogą wcześniej zrobić coś pożytecznego (np. pograć w Wows), ale za to wcześniej kładą się spać i śpią, kiedy my robimy pożyteczne rzeczy (np. gramy w Wows). W sumie okazuje się, że mamy dokładnie tyle samo czasu na spanie, jedzenie, a nawet - o dziwo - na zbijanie gwiazdek w rozgrywkach międzyklanowych. W opisanej przez Jaśnie Wielmożnego Pana sprawie było tak samo - oponenci co prawda wcześniej opuścili swoje leża i zdążyli nabić gwiazdki zanim klan Jaśnie Wielmożnego Pana był łaskaw opuścić pielesze, ale za to kiedy wróg spać poszedł, była okazja by straty nadrabiać.

Kreślę się z poważaniem i życzę by Gwiazdor był łaskaw dla Jaśnie Wielmożnego Pana tego roku i dostarczył mapę świata z zaznaczonymi strefami czasowymi, co pomoże Jaśnie Wielmożnemu Panu i jego klanowi planować podboje w przyszłości.

Sługa uniżony, z rana obudzony.

Nickt.

• Cool 2
  • Funny 5
  • Bad 1

Players
39 posts
13,944 battles

Powiem tak. Do wypowiedzi  użytkownika MacArthura nic nie mam. Krótko, rzeczowo  i próbował pomóc. Emocje , sorry ,szacun . Natomiast , druga wypowiedź, uzytkownika maciek001, to niestety  brak zrozumienia tematu

Natomiast  trzecia, PanNikt:) to już pajacowanie i  ironizowanie całej sprawy  /:. Nawiasem mówiąc drogi panie, to pochodzę z rodziny szlacheckiej. Ale tytułów nie używa się od któregoś roku . Komuna zabroniła ustawowo. 

A teraz tłumaczę bardziej szczegółowo o co mi chodziło. Jezeli już jakiś klan gra, to przy rozpoczynaniu  losowym nie powinno się losować  klanu, który juz rozpoczął,  i gra np.  ,,1 dzień''  w innej strefie czasowej. Bo my możemy np. zacząć w niedzielę wieczorem i nie zdążymy chociazby wyrównać ! Bo czas nie działa wstecz, i każdy się chyba z tym zgodzi. Ale niektórym zegarki tykają do tyłu :) Powtarzam, klany powinny się losowac z zerowym kontem ilości gwiazdek, bo to jest uczciwe !

I co ciekawe, za pierwszym razem tak było. Dodam że lubimy grać w BM. I ta zmiana by nas ucieszyła, jak równiez żeby klany grały na równym poziomie , czyli  np V vs V , a nie V vs X  

Teraz przejdę  jeszce do rzekomych wulgaryzmów. Otarłem sie kiedyś polonistykę i proszę sobie sprawdzić wyrażenia,  mówicie od rzeczy i do diaska. Jezeli to są wulgaryzmy to zanalazłem tu wiecej słów, które by prędzej  podlegały pod tą definicję. Nie chcę już komentowac, kto po złości , a kto z radości .. 

• Funny 2

[WOB]
Players
4,755 posts
15,232 battles
2 minuty temu, battleman_steel napisał:

Powiem tak. Do wypowiedzi  użytkownika MacArthura nic nie mam. Krótko, rzeczowo  i próbował pomóc. Emocje , sorry ,szacun . Natomiast , druga wypowiedź, uzytkownika maciek001, to niestety  brak zrozumienia tematu

Natomiast  trzecia, PanNikt:) to już pajacowanie i  ironizowanie całej sprawy  /:. Nawiasem mówiąc drogi panie, to pochodzę z rodziny szlacheckiej. Ale tytułów nie używa się od któregoś roku . Komuna zabroniła ustawowo. 

A teraz tłumaczę bardziej szczegółowo o co mi chodziło. Jezeli już jakiś klan gra, to przy rozpoczynaniu  losowym nie powinno się losować  klanu, który juz rozpoczął,  i gra np.  ,,1 dzień''  w innej strefie czasowej. Bo my możemy np. zacząć w niedzielę wieczorem i nie zdążymy chociazby wyrównać ! Bo czas nie działa wstecz, i każdy się chyba z tym zgodzi. Ale niektórym zegarki tykają do tyłu :) Powtarzam, klany powinny się losowac z zerowym kontem ilości gwiazdek, bo to jest uczciwe !

I co ciekawe, za pierwszym razem tak było. Dodam że lubimy grać w BM. I ta zmiana by nas ucieszyła, jak równiez żeby klany grały na równym poziomie , czyli  np V vs V , a nie V vs X  

Teraz przejdę  jeszce do rzekomych wulgaryzmów. Otarłem sie kiedyś polonistykę i proszę sobie sprawdzić wyrażenia,  mówicie od rzeczy i do diaska. Jezeli to są wulgaryzmy to zanalazłem tu wiecej słów, które by prędzej  podlegały pod tą definicję. Nie chcę już komentowac, kto po złości , a kto z radości .. 

uprzejmie proszę o wybaczenie Jaśnie Wielmożnego Pana za mą śmiałość, ale nietaktem jest obarczanie "komuny" odpowiedzialnością za ustawowe zniesienie stanowości w Polsce. Uczynił to bowiem art. 96 Konstytucji Marcowej z 1921 roku. Gdyby Jaśnie Pan był łaskaw chorować, kiedy w szkole o tym mówiono, to uprzejmie donoszę, że "komuna" w owym czasie nie obejmowała ziem na zachód od granicy wyznaczonej przez: trójstyk polsko-radziecko-łotewski, położony na rzece Dźwinie,  łuk rozpięty między rzekami Berezyną i Prypecią, dalej linią pomiędzy Mikaszewiczami i Zwiahelem, do rzeki Zbrucz i dalej jej ujścia do Dniestru.

A co do rozgrywek międzyklanowych, to łaskawie proszę Jaśnie Wielmożnego Pana o nadwyrężenie intelektu i imaginację następującej sytuacji:

1. o godzinie 0.00 (żeby nie przeciążyć szarych komórek Jaśnie Wielmożnego Pana - o północy) czasu polskiego (czyli o 2.00 czasu moskiewskiego) następuje losowanie par w rozgrywkach międzyklanowych.

2. o godzinie 4.00 czasu polskiego (czyli o 6.00 czasu moskiewskiego) Wania i Sasza budzą się i zbijają 10 gwiazdek

3. o godzinie 8.00 czasu polskiego (czyli o 10.00 czasu moskiewskiego) Jaśnie Wielmożny Pan przenosi swoje jestestwo z łoża przed komputer i stwierdza, że został oszukany, bo klan Wani i Szaszy ma już 10 punktów

4. o godzinie 20.00 czasu polskiego (czyli o 22.00 czasu moskiewskiego) klan Jaśnie Wielmożnego Pana zaczyna odrabiać straty, bo Wania i Sasza już spełniają się w objęciach Morfeusza

5. o godzinie 0.00 czasu polskiego (czyli o 2.00 czasu moskiewskiego) następuje zakończenie rozgrywek.

Podsumowując Wania i Sasza grali od 4.00 do 20.00 czasu polskiego (czyli od 6.00 do 22.00 czasu moskiewskiego), a klan Jaśnie Wielmożnego Pana od 8.00 do 24.00 czasu polskiego (czyli od 10.00 do 2.00 czasu moskiewskiego). 

Oba klany miały 24h na grę, z czego wykorzystały po 16h, tyle tylko że w innych godzinach (względem czasu uniwersalnego).

Tuszę, że to wyjaśnienie jest dla Jaśnie Wielmożnego Pana wystarczające i kojące skołatane nerwy.

Sługa uniżony, nieco już znużony.

Nickt.

• Cool 2
  • Funny 4
  • Bad 1

Players
39 posts
13,944 battles

Konstytucja z 1921 roku nie jest ważna. Bo obowiązuje nas jeszcze konsytytucja z 1935r. A ta wprowadzona  za Kwaśniewskiego w 1997 była oszustwem, na co są dokumenty i statystki głosowania , które widziałem. Bo ogólnie mówiąc, wzięto pod uwage frekwencję, a nie większość głosów. I tak też  twierdzi legalny Prezydent II RP, Hrabia Jan Zbigniew Potocki.  Bolszewicy lubili się załatwiać w pałacach, na środku parkietu i nie będę rozwijał  tematu. W skrócie wysr..ć

Jaśnie oświecony panie mądraliński. Panienikt, przestań mnie zaszczycać pan  swoimi mądrościami i popisami elokwencji,  bo pana znajomość historii i tak nie dorównuje mojej.  I te tłumaczenia ,, jak ksiądz magdzie ''. Daruj pan sobie:)

I tak pan nie zrozumiał i nie zrozumie juz tego tematu, nawet podejrzewam ,że  jak pan to zgłębi w końcu. Stwierdzam z ubolewaniem

Tego komandora to pan chyba dostał za wkur... ludzi niestety

Więc nie uszczęśliwiaj mnie pan na siłę i nie odpowiadaj już...  Daruj pan sobie , bo ja jużi tak  nie odpowiem

A jak mnie pan zmusi do tego, to w buty panu pójdzie

I zapas kultury mi się juz wyczerpał. Bo chory to ty jesteś, ale na głowę 

PS. Jak znowu chce byc pan skrupulatny , to daty podałem z głowy. Może pan sobie posprawdzać w kłamliwej wykipedii :) Tego pan tez nie wie, że tam, jak się coś poprawi na prawdę historyczną, to stara  edycja wraca na swoje miejsce. Sprawdzone przez redaktorów

• Boring 1

[MW-PL]
Players
2 posts
30,763 battles

Dobrze ze wowsa nie ma w galaktykach, bo to by byla dopiero jazda! Klany graly by z roznica wielu lat swietlnych !!! Ha, ha, ha!

Dopiero tysieczne lub milionowe pokolenia dowiedzialyby sie kto wygral! WoWs wez sie troche do kupy.

Edited by przesok
brak że i wykrzyknika
  • Cool 1

[WOB]
Players
4,755 posts
15,232 battles
13 minuty temu, battleman_steel napisał:

Konstytucja z 1921 roku nie jest ważna. Bo obowiązuje nas jeszcze konsytytucja z 1935r. A ta wprowadzona  za Kwaśniewskiego w 1997 była oszustwem, na co są dokumenty i statystki głosowania , które widziałem. Bo ogólnie mówiąc, wzięto pod uwage frekwencję, a nie większość głosów. I tak też  twierdzi legalny Prezydent II RP, Hrabia Jan Zbigniew Potocki.  Bolszewicy lubili się załatwiać w pałacach, na środku parkietu i nie będę rozwijał  tematu. W skrócie wysr..ć

Jaśnie oświecony panie mądraliński. Panienikt, przestań mnie zaszczycać pan  swoimi mądrościami i popisami elokwencji,  bo pana znajomość historii i tak nie dorównuje mojej.  I te tłumaczenia ,, jak ksiądz magdzie ''. Daruj pan sobie:)

I tak pan nie zrozumiał i nie zrozumie juz tego tematu, nawet podejrzewam ,że  jak pan to zgłębi w końcu. Stwierdzam z ubolewaniem

Tego komandora to pan chyba dostał za wkur... ludzi niestety

Więc nie uszczęśliwiaj mnie pan na siłę i nie odpowiadaj już...  Daruj pan sobie , bo ja jużi tak  nie odpowiem

A jak mnie pan zmusi do tego, to w buty panu pójdzie

I zapas kultury mi się juz wyczerpał. Bo chory to ty jesteś, ale na głowę 

PS. Jak znowu chce byc pan skrupulatny , to daty podałem z głowy. Może pan sobie posprawdzać w kłamliwej wykipedii :) Tego pan tez nie wie, że tam, jak się coś poprawi na prawdę historyczną, to stara  edycja wraca na swoje miejsce. Sprawdzone przez redaktorów

z języka Jaśnie Wielmożnego Pana wnoszę iż w dół kloaczny wpaść Pan za młodu musiał, bo język od tego się Panu nieco rynsztokowy zrobił. 

Jednakowoż jest to dobra wiadomość, bo pozwala wnosić, iż zrozumie Pan przekaz prosty, choć odrobinę frywolny. 

Nie ukrywam, że pisząc podsumowanie problemu, którym Pan był łaskaw się z nami podzielić, skorzystam z mądrości innych i napiszę, że skoro Pan nie rozumiesz tak oczywistych rzeczy jak strefy czasowe i przesunięcie czasu między czasem gry na różnych serwerach, to  Panu kury szczać prowadzić, a nie w WoWs grać.

Sługa uniżony, do snu przymuszony.

Nickt.

• Cool 1
  • Funny 2
  • Angry 1

[SLMW]
Players
4 posts
9,753 battles

Ja mam już dość tej gry, to jest ciuciubabka.Co aktualizacja to gorzej. A jak czytam takie mądrości jakie wypisuje PanNict to mi się ciśnienie podnosi, co za elokwencja gratuluję.

• Cool 1

[WOB]
Players
4,755 posts
15,232 battles
53 minuty temu, SirNoe napisał:

Ja mam już dość tej gry, to jest ciuciubabka.Co aktualizacja to gorzej. A jak czytam takie mądrości jakie wypisuje PanNict to mi się ciśnienie podnosi, co za elokwencja gratuluję.

Miłościwy SirNoe,

jestem zaszczycony, że uznał Pan za stosowane odnieść się do moich postów. Niestety, z przykrością konstatuję, że nie potrafię ocenić, czy podniesienie Pańskiego ciśnienia to dobra wiadomość (bo cierpi Pan ze względu na niskie ciśnienie), czy wręcz odwrotnie. Jestem jednak przekonany, że jeśli moje wpisy potraktuje Pan z przymrużeniem oka i spróbuje się przy nich uśmiechnąć, to przynajmniej - w myśl zasady śmiech to zdrowie - jest szansa, że poprawi się Pańskie samopoczucie.

Na pewno jednak dobrą wiadomością dla Pana było przyznanie przez WG dodatkowych nagród za bitwy morskie, bo jeden kontener piechotą nie chodzi.

Sługa uniżony, o Pańskie zdrowie zatroskany.

Nickt.

• Cool 1
  • Bad 1

Players
3,296 posts
5,097 battles
On 3/15/2019 at 6:53 PM, battleman_steel said:

Nawiasem mówiąc drogi panie, to pochodzę z rodziny szlacheckiej.

23 hours ago, battleman_steel said:

Konstytucja z 1921 roku nie jest ważna. Bo obowiązuje nas jeszcze konsytytucja z 1935r. A ta wprowadzona  za Kwaśniewskiego w 1997 była oszustwem, na co są dokumenty i statystki głosowania , które widziałem. Bo ogólnie mówiąc, wzięto pod uwage frekwencję, a nie większość głosów. I tak też  twierdzi legalny Prezydent II RP, Hrabia Jan Zbigniew Potocki.

Panie szlachcicu, a w szkole uczyli języka polskiego, czy się tylko pan, panie szlachcicu, był raczył być w stanie

Otarłem sie kiedyś polonistykę

W ogóle masz zajebiste teksty, powinieneś ich produkować więcej i dostarczać mi rozrywki :D

• Funny 1

[DOREE]
Beta Tester
1,717 posts
12,669 battles

pochodzę z rodziny szlacheckiej

Gorzałka, moje nazwisko. Podskoczysz? :)

• Funny 1

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,753 battles

Wiecie co, miało niby być śmiesznie,  a pszenno-buraczano Wam wyszło, dziwne to forum.

• Cool 1

[WOB]
Players
4,755 posts
15,232 battles
10 godzin temu, wib_wojtek napisał:

Wiecie co, miało niby być śmiesznie,  a pszenno-buraczano Wam wyszło, dziwne to forum.

Łaskawy Panie wib_wojtek

z przeogromnym podziwem przeczytałem Pańskie, pełne mądrości, słowa. Nie sposób się z nimi nie zgodzić.

Obawiam się jednak, że temat dotyczący reworku CV, którego jak mniemam dotyczył komentarz, znajduje się w innej części forum. 
Tutaj dyskutujemy o dodatkowych nagrodach za bitwy morskie, które na - aż tak surową - krytykę nie zasługują.

Sługa uniżony, z łóżka już zgoniony.

Nickt.

• Funny 1
  • Bad 1

[BAWY]
[BAWY]
Players
143 posts
18,312 battles

A wie może ktoś kiedy ten kontener dają . Nasz klan wygrał 47 do 35 ( mimo iż radziecki klan zaczął wcześniej i miał 11 gwiazdek - da się ;) ) ) . Dziś po zalogowaniu nic nie wpadło :( .

• Cool 1