Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Výsledky 11. sezóny hodnocených bitev a klanové sezóny „Sever“

5 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
89 posts
11,322 battles

Dost jsem přemýšlel nad tím, co vás vedlo k zavedení posledního záchytného bodu na ranku 12. Pak jsem na to přišel.

Prověřili jste u hráčů premier league (rank 5-1), zda hrajou čistou hru, zda nepoužívají aim-boty a další nelegální mody, že je to tak! A jaké jsou výsledky? Kolik jste jich odhalili?

Jinak si nedovedu vysvětlit, že někdo vymyslí takovou debilitu...

motivacniXplakat.thumb.jpg.b51efc6c3e1ff80d7b8d4373cbf7808b.jpg

• Funny 1

[BL4CK]
Players
134 posts
28,930 battles
Před 9 hodinami Rampa_McQuaak řekl/a:

Dost jsem přemýšlel nad tím, co vás vedlo k zavedení posledního záchytného bodu na ranku 12. Pak jsem na to přišel.

Prověřili jste u hráčů premier league (rank 5-1), zda hrajou čistou hru, zda nepoužívají aim-boty a další nelegální mody, že je to tak! A jaké jsou výsledky? Kolik jste jich odhalili?

Jinak si nedovedu vysvětlit, že někdo vymyslí takovou debilitu...

Za mne osobne jenom dobre ze zachytny bod je na 12:Smile_child:

A k tomu aim-botu pokud pouzivas a mas na klanesnici W A S D tak ti je podle mne aim-bot k nicemu:Smile_veryhappy:

[BL4CK]
Players
52 posts
28,798 battles

dám ti jednu radu nauč se to nejprve hrát a potom něco piš jde vidět že jsi jeden z těch hráčů které jsem chytal do týmu a byl jsem kompletně nasraný že takové lamy jako ty chcípaj po 2 minutách hry takže v tvém případě máš jen komplex že to neumíš hrát a proto jsou všeci lepší jak ty 

P.S na záchytné body bych se úplně vysral aby se na rank 10 a víš dostalo co nejméně noobů

• Funny 2
  • Bad 1

Sign in to follow this