Jump to content
  • 1
MonoSound

Jak se mám bránit letadlovce?

23 comments in this topic

Question

Players
5 posts
7,496 battles

Chtěl bych vědět co mam dělat když jsem s Musashi a pověsí se na mě Midway? mě přijde jako nemožné se bránit! (čekám na smrt a ta po 6 náletu se dostaví! není to trapné?)  a hlavně proč zase jsou povoleny 2 letadlovky? když byli zakázané! Letadlovkáři ani hodně museli brečet co? Myslím si že to nemá smysl si platit premiový účet a podporovat vývoj hry když letadlovky které nehraji vládnou hře!

• Cool 2
  • Bad 3

22 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[IDDQD]
Privateer
3,649 posts
5,237 battles
3 hours ago, MonoSound said:

Chtěl bych vědět co mam dělat když jsem s Musashi a pověsí se na mě Midway? mě přijde jako nemožné se bránit! (čekám na smrt a ta po 6 náletu se dostaví! není to trapné?)  a hlavně proč zase jsou povoleny 2 letadlovky? když byli zakázané! Letadlovkáři ani hodně museli brečet co? Myslím si že to nemá smysl si platit premiový účet a podporovat vývoj hry když letadlovky které nehraji vládnou hře!

Štastný to člověk , taky jsi mohl nafasovat tři

loool.thumb.png.05207ff835d9d1dbdca53e58

pujčeno z Vlhké zpovědnice . Jsou to sice IV , ale kde je psáno , že se ti to nepovede i na vyšším tieru....

• Funny 1

• 0
[_CSR_]
Players
279 posts
8,380 battles
On 3/13/2019 at 11:06 AM, MonoSound said:

když letadlovky které nehraji vládnou hře!

jo?, jako vážně :Smile_popcorn:tak si do toho sedni ať víš o čem píšeš ( přeji pevné nervy ), hraji všechny typy lodí a CV jsou po těch ,,vylepšeních,, bezkonkurenčně největší [Editováno] ve hře. Příště nečekej na smrt a přifař se k nějaké lodi - silnější AA = jistá smrt letadel.

Edited by Haatra
  • Cool 1

• 0
Players
5 posts
7,496 battles
On 3/13/2019 at 4:25 PM, lieutenant_42 said:

jo?, jako vážně :Smile_popcorn:tak si do toho sedni ať víš o čem píšeš ( přeji pevné nervy ), hraji všechny typy lodí a CV jsou po těch ,,vylepšeních,, bezkonkurenčně největší [Editováno] ve hře. Příště nečekej na smrt a přifař se k nějaké lodi - silnější AA = jistá smrt letadel.

takže pane lieutenant_42 1) ano u nižších letadlovek tam to celkem padá to jsem si taky vyzkoušel ale u 10 tak jsou nesmrtelné

2) Mám Minotaura postaveného na AA a stejně sestřelím [edited] [edited] nic. (takže vládnou ve hře!)

3) a nechápu proč se tady k tomu vyjadřuješ když nemáš zkušenosti? a když jsem se na tebe koukal tak nemáš zkušenosti s 10-kama. 

4) možná jsi to hrál v BETĚ ale tam je to úplně něco jiného! 

5) a co se týče toho že se mám pověsit na někoho kdo má AA lepší tak boužel nebudu jezdit přes celou mapu když mě to tam dá lodě které nemají žádné AA.

6) Midway Vs. Musashi ve všem vyhraje! je rychlejší menší spot. a má nesmrtelné letadla. 

[Editováno]!!!!!

Edited by Haatra
  • Angry 1

• 0
Players
5 posts
7,496 battles
Před 3 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Štastný to člověk , taky jsi mohl nafasovat tři

loool.thumb.png.05207ff835d9d1dbdca53e58

pujčeno z Vlhké zpovědnice . Jsou to sice IV , ale kde je psáno , že se ti to nepovede i na vyšším tieru....

A to řekni že tě to neštve? no ja mam pocit že je dovoleno na vyšším tieru jen dvě a to ještě kombinace 1x10 a 1x8. víc ne! ale i tak je to masakr když jsou tam dva kteří umí tak jsi v pr...!

• 0
[SALIS]
Moderator
590 posts
15,006 battles
29 minutes ago, MonoSound said:

takže pane lieutenant_42 1) ano u nižších letadlovek tam to celkem padá to jsem si taky vyzkoušel ale u 10 tak jsou nesmrtelné

2) Mám Minotaura postaveného na AA a stejně sestřelím [edited] [edited] nic. (takže vládnou ve hře!)

3) a nechápu proč se tady k tomu vyjadřuješ když nemáš zkušenosti? a když jsem se na tebe koukal tak nemáš zkušenosti s 10-kama. 

5) a co se týče toho že se mám pověsit na někoho kdo má AA lepší tak boužel nebudu jezdit přes celou mapu když mě to tam dá lodě které nemají žádné AA.

6) Midway Vs. Musashi ve všem vyhraje! je rychlejší menší spot. a má nesmrtelné letadla. 

TAKŽE AŤ JDOU DO PR:E:LE!!!!!

Nejlepší rada je začni je hrát a´t zjistíš jak jsou silné nebo kde jsou jejich slabiny a jak se jim bránit (nebo spíš zjistíš, že je dost těžké s nimi něco udělat krom farmení úpně osamělé lodi); stačí se držet v chumlu tří lodí (a nemusí to ani být AA křižníky) a letadlovka v má velký problém s tebou něco udělat, i když si v lodi se slabými AAčky jako je Musashi… 

add 6) ještě aby Tier10 letadlovka neměla navrch nad OP tier devět lodí, která je jenom přesunutá z tieru deset a jediný její balanční prvek (krom o trochu horší přesnosti) je to, že má velmi slabá AA, tj. je lehký cíl pro CV pokud se někde ocitne na kraji formace nebo úplně osamoceně 

• Cool 3

• 0
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,585 posts
12,558 battles
19 minutes ago, MonoSound said:

TAKŽE AŤ JDOU DO PR:E:LE!!!!!

Obcas mam pocit ze nekteri lide by meli necim dostat  . . . nejlepe pacidlem . . . prez obe kolena

A to jsem jinak mirumilovny jedinec.

• Cool 2
  • Funny 2

• 0
[IDDQD]
Privateer
3,649 posts
5,237 battles
11 minutes ago, Sigimundus said:

Obcas mam pocit ze nekteri lide by meli necim dostat  . . . nejlepe pacidlem . . . prez obe kolena

ehmm , tímto ?

AaaC3Ll.jpg

• Cool 1
  • Funny 6

• 0
Players
5 posts
7,496 battles
Před 29 minutami Sigimundus řekl/a:

ty si dej tím páčidlem! :-) a poradím ti hlavně po hlavě! :-)

• 0
Players
5 posts
7,496 battles
Před 43 minutami Dave6 řekl/a:

Nejlepší rada je začni je hrát a´t zjistíš jak jsou silné nebo kde jsou jejich slabiny a jak se jim bránit (nebo spíš zjistíš, že je dost těžké s nimi něco udělat krom farmení úpně osamělé lodi); stačí se držet v chumlu tří lodí (a nemusí to ani být AA křižníky) a letadlovka v má velký problém s tebou něco udělat, i když si v lodi se slabými AAčky jako je Musashi… 

add 6) ještě aby Tier10 letadlovka neměla navrch nad OP tier devět lodí, která je jenom přesunutá z tieru deset a jediný její balanční prvek (krom o trochu horší přesnosti) je to, že má velmi slabá AA, tj. je lehký cíl pro CV pokud se někde ocitne na kraji formace nebo úplně osamoceně 

děkuji že jsi mi řekl to co vim :-) ale pochbuji že to co tady píšeš je pravda! měl jsem okolo sebe Zao a Großer Kurfürst   a nic jsme mu neudělali takže ještě něco? 

• 0
[IDDQD]
Korzár
2,400 posts
184 battles
Před 12 hodinami MonoSound řekl/a:

děkuji že jsi mi řekl to co vim :-) ale pochbuji že to co tady píšeš je pravda! měl jsem okolo sebe Zao a Großer Kurfürst   a nic jsme mu neudělali takže ještě něco? 

Jestli jsi mel vedle sebe Zao a ta letadlovka te vypla za 6 naletu, tak to byl cheater a napsal bych na podporu. Mas replay? Kdyztak ho sem dej. Dik.

• 0
[PRDI]
Players
316 posts
2,655 battles
16 hours ago, lieutenant_42 said:

jo?, jako vážně :Smile_popcorn:tak si do toho sedni ať víš o čem píšeš ( přeji pevné nervy ), hraji všechny typy lodí a CV jsou po těch ,,vylepšeních,, bezkonkurenčně největší s.@čky ve hře. Příště nečekej na smrt a přifař se k nějaké lodi - silnější AA = jistá smrt letadel.

hehe ked top tier su 2x 6T CV potom som ja sNY+nejaky 4-5TBB zvyšok CA+DD

a ubran sa 6-kovymu cv-čku free dmg prenho a nerozpravaj mi že si mam najsť niekoho s lepším AA-čkom

• 0
[_CSR_]
Players
279 posts
8,380 battles
Před 5 hodinami ElHabanero řekl/a:

hehe ked top tier su 2x 6T CV

hm, tak to je můj sen :Smile_teethhappy: zatím jsem měl proti sobě v šestkách tier VIII. ( v osmičkách tier IX., X. ) a to letadla padaj jak mouchy :Smile_coin:

• 0
[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
251 posts
3,108 battles

Ani nie pred štvrť rokom som tu (na fóre)  písala poďakovanie obetavcom, ktorí si ťahajú do svojich bitiek všetky CV.  Ďakujem znovu za vašu obetavosť,  lebo vďaka tomu nebývam pre ne prvoradým cieľom. Dufam,  že Yabba ako zástupca WG bude so mnou súhlasiť,  a týchto obetavcov odmení aspoň jedným dňom prémia. 

Ja tomu nerozumiem..  Pred vianocami boli CV OP,  teraz sú OP..  Mne osobne veľmi OP neprídu, teraz,  po zmene..  A to ani keď beriem T8 loď,  a proti je T10 CV.. Isteže je poznať kvalitu hráčov v CV,  ale to bolo i predtým. Skúšala som i posilnenie AA obrany,  ale nevšimla som si podstatný rozdiel..  Takže mi to tak  vychádza,  že najlepšia obrana pred CV je schovať hráčovi CV klávesnicu..  Bude nahratý. 

• Cool 2

• 0
[H4T3]
Players
103 posts
5,019 battles

Za téhle situace,kdy tahle hra je fakt o ničem,tak to odmítám hrát.Tři hry a třikrát vyndaný CV a to je opravdu povzbuzující 

• 0
[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 2 hodinami bopanzer řekl/a:

Za téhle situace,kdy tahle hra je fakt o ničem,tak to odmítám hrát.Tři hry a třikrát vyndaný CV a to je opravdu povzbuzující 

Klantag = MM :Smile_hiding:

• Cool 1

• 0
[ATOM]
Players
245 posts
9,568 battles
On 3/13/2019 at 6:18 PM, MonoSound said:

[Editováno]!!!!!

To mě řekni co má dělat takové dobré nagato/colorado (možná i nc a další 8) co zbyde proti aspoń trochu myslící Musaši...a ty bejvaj ve hře 3 taky...:cap_haloween:

...proč argumentuješ zrovna Musaši kde je úmysl aby se neubránial letadlům, to fakt nechápu...že máš ale jinak bitevku co má na t9 100K hp a skoro nejsilnější děla ve hře tě zřejmě netrápí...

• 0
[T-N-T]
5,585 posts
12,558 battles

Trocha odlechceni a aby jste nerkli ze nepradim jak hrat proti CV . . . alias navodne video jak hrat DD proti CV:cap_like:

• Funny 1

• 0
[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 17 hodinami Sigimundus řekl/a:

Trocha odlechceni a aby jste nerkli ze nepradim jak hrat proti CV . . . alias navodne video jak hrat DD proti CV:cap_like:

To je dost že to postneš u nás na CZ sekci fóra a ne jen u engínů. :Smile_great:

• 0
[T-N-T]
5,585 posts
12,558 battles
8 minutes ago, LucyCZ said:

To je dost že to postneš u nás na CZ sekci fóra a ne jen u engínů. :Smile_great:

Tak ja jsem se potreboval ujistit jestli tyhle tajne klanove dokumenty zverejnovat i na CZ foru :Smile_hiding:

• Funny 2

• -1
[_CSR_]
Players
279 posts
8,380 battles

no a jak se má bránit CV? Na deset kiláků tě drtí palba z kanónů a jako obrana vzletí letka stíhačů :Smile-_tongue: takže AA sestřelují stíhače a letadlovce rostou náklady na údržbu po bitvě, to je jako kdyby na obranu DDčka nebo CA odstartovalo pozorovací letadlo :Smile_teethhappy:

• Funny 1