Jump to content
  • 0
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Artur1967

rozłączenie w trakcie rozgrywki i problem z logowaniem

8 comments in this topic

Question

Players
4 posts
1,585 battles

Witam. Kolejny raz zawieszenie gry podczas rozgrywki i następnie problem z logowaniem do samej gry. Po kilku próbach zrezygnowałem. Mam nadzieję na ...

Pozdrawiam.

World of Warships Screenshot 2019.03.13 - 00.45.30.36.png

7 answers to this question

Recommended Posts

• 3
Players
709 posts
18,635 battles

Oczywiście ja rozumiem że jesteś odrazu oburzony,zdenerwowany,rozgoryczony,rozumiem również szkalowanie odrazu dobrego i wspaniałego WG ale czy Ty kolego kupiłeś już w tym miesiącu Alaskę oraz Exetera ( w paczkach "Zestaw admiralski " ) aby podziekować WG za ta wspaniałą gre i możliwość grania w nią, oraz na pokarm dla chomików co serwery napędzają?Jeżeli nie to no ten tego,proszę natychmiast naprawić swój błąd. :Smile_trollface:

• Cool 4
  • Funny 4
  • Bad 1

• 1
[HOB]
Players
275 posts
24,433 battles

Skala na pewno była szeroka , mnie i kolegę z klanu też wywaliło jak autora tematu . Po kilkunastu minutach próby wejścia na serwer daliśmy sobie spokój z testowaniem cierpliwości .

ps.

Aha dostałem przy okazji ostrzeżenie za niesportowe zachowanie - za wcześniejsze opuszczenie bitwy lub bierność . Super :)

• Funny 1

• 0
WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
52 minuty temu, Krycin_invader napisał:

Oczywiście ja rozumiem że jesteś odrazu oburzony,zdenerwowany,rozgoryczony,rozumiem również szkalowanie odrazu dobrego i wspaniałego WG ale czy Ty kolego kupiłeś już w tym miesiącu Alaskę oraz Exetera ( w paczkach "Zestaw admiralski " ) aby podziekować WG za ta wspaniałą gre i możliwość grania w nią, oraz na pokarm dla chomików co serwery napędzają?Jeżeli nie to no ten tego,proszę natychmiast naprawić swój błąd. :Smile_trollface:

Zakładając całkowicie, że Twoje wypociny są prawdziwe, słuszne i całkowicie realne - jaki to ma związek z tym tematem? Jak to pomaga społeczności? Jak to pomaga autorowi? Jaki to ma związek z problemem z zalogowaniem?
Otóż żaden. 

7 godzin temu, Artur1967 napisał:

Witam. Kolejny raz zawieszenie gry podczas rozgrywki i następnie problem z logowaniem do samej gry. Po kilku próbach zrezygnowałem. Mam nadzieję na ...

Pozdrawiam.

Wiemy, dziękuję za zgłoszenie i przepraszamy.
W takim wypadku dobrze jest zrobić od razu ticket do supportu. To pozwala nam szybciej i precyzyjniej określić skale i źródło problemu.

• Cool 1
  • Angry 1

• 0
[N--S]
Players
96 posts
15,939 battles
41 minutes ago, WG_Lumberjack said:

W takim wypadku dobrze jest zrobić od razu ticket do supportu. To pozwala nam szybciej i precyzyjniej określić skale i źródło problemu.

Domniemam że support to te wszystkie ticket do spamu wrzuca i nie czyta bo ich ilość mogła by zabić , gdyż problem nie istnieje od paru minut wręcz pogłębia się coraz bardziej od dłuższego czasu. Wiem że stoisz na pierwszej linii pomiędzy nami a WG ale postaraj się być w tym przypadku bardziej obiektywny a nie się od razu unosić .

47 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Zakładając całkowicie, że Twoje wypociny są prawdziwe, słuszne i całkowicie realne - jaki to ma związek z tym tematem? Jak to pomaga społeczności? Jak to pomaga autorowi? Jaki to ma związek z problemem z zalogowaniem?
Otóż żaden. 

Jako klienci tej gry mamy prawo do swobodnej wypowiedzi na ten temat i wyrażenia nawet tych krytycznych uwag .

• Funny 1

• 0
WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
11 minut temu, pl_piter napisał:

Domniemam że support to te wszystkie ticket do spamu wrzuca i nie czyta bo ich ilość mogła by zabić , gdyż problem nie istnieje od paru minut wręcz pogłębia się coraz bardziej od dłuższego czasu. Wiem że stoisz na pierwszej linii pomiędzy nami a WG ale postaraj się być w tym przypadku bardziej obiektywny a nie się od razu unosić .

Jako klienci tej gry mamy prawo do swobodnej wypowiedzi na ten temat i wyrażenia nawet tych krytycznych uwag .

Źle domniemasz.

Tak, macie,  w granicach kultury i na temat. 

• Angry 1

• 0
[N--S]
Players
96 posts
15,939 battles
21 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Źle domniemasz.

Tak, macie,  w granicach kultury i na temat. 

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci powodzenia w tej swoistej krucjacie .

• Cool 1
  • Funny 1

• 0
Players
2 posts
8,117 battles

Witam,
podobny problem.
Wczoraj zostałem ukarany i dostałem różową wstęgę za bierność w grze.
Wieczorem  z 12 na 13 podczas gry, wywalało mnie i nie łączyło z serwerem.
Było to podczas uruchomienia bitwy.
Kolejne próby logowania nic nie dały i odpuściłem sobie ten wieczór.
Ale "nagrodę " dostałem.
Pozdrawiam Tomasz.