Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Brytyjskie lotniskowce: Unikalne właściwości

19 comments in this topic

Recommended Posts

[MORIA]
Players
7,286 posts
35,956 battles

Bomby Hermesa to żart, 18mm penetracji. Do tego niecelne. Tylko torpedy na nim robią dmg .

[SURFA]
Players
132 posts
5,343 battles

Cudownie. Ale poczekam aż uzupełnione zostaną brakujące tiery... :Smile_amazed:

• Funny 1

[MORIA]
Players
7,286 posts
35,956 battles
On ‎3‎/‎14‎/‎2019 at 3:12 AM, Olamagato said:

Cudownie. Ale poczekam aż uzupełnione zostaną brakujące tiery... :Smile_amazed:

Czyli dycha. T8 już sporo osób ma choć część to nie umie grać ogólnie na CV. Mają jakieś 4 tiery i kupują kontenery , 150 koron za 6 k dublonow. 

Players
1,693 posts
7,993 battles

Jutro nawet darmowcy powinni mieć dosyć koron. Z florenami jest większy problem.

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,753 battles
5 godzin temu, Goomich napisał:

Jutro nawet darmowcy powinni mieć dosyć koron. Z florenami jest większy problem.

No jasne, problem. Przecież WG podało sposób na dokupienie florenów :cap_cool:. Ot sarkazm, gdyby moder nie zrozumiał.

• Cool 1
  • Funny 1

[TF16]
Players
2,249 posts
21,283 battles
8 hours ago, MacArthur92 said:

Czyli dycha. T8 już sporo osób ma choć część to nie umie grać ogólnie na CV. Mają jakieś 4 tiery i kupują kontenery , 150 koron za 6 k dublonow. 

Ja go już mam, ale jak dla mnie jest najsłabszy z brytolskich cv, chociaż ciągle go poznaję i poprawiam rezultaty. 

[MORIA]
Players
7,286 posts
35,956 battles
On ‎3‎/‎14‎/‎2019 at 5:00 PM, Lucius_Dentatus said:

Ja go już mam, ale jak dla mnie jest najsłabszy z brytolskich cv, chociaż ciągle go poznaję i poprawiam rezultaty. 

sorki miałem na myśli drzewkowe T4 i że kupują od razu do Implacable i grają strasznie słabo. T4 ogólnie są śmieszne i ciężko tam 50k przekroczyć.

[DOREE]
Beta Tester
1,714 posts
12,661 battles
12 hours ago, MacArthur92 said:

sporo osób ma choć część to nie umie grać ogólnie na CV.

To obecnie trzeba cokolwiek UMIEĆ na CV? Rework perfekcyjnie zrobiony pod małpki (kojarzy mi sie taki gif dawno temu z WOTa jak jakiś małpiszon klikał na pałe w myszke i "grał" artą).

• Funny 1

[MORIA]
Players
7,286 posts
35,956 battles
On ‎3‎/‎14‎/‎2019 at 8:49 PM, Korsarz_87 said:

To obecnie trzeba cokolwiek UMIEĆ na CV? Rework perfekcyjnie zrobiony pod małpki (kojarzy mi sie taki gif dawno temu z WOTa jak jakiś małpiszon klikał na pałe w myszke i "grał" artą).

Uwierz mi coś trzeba umieć. Są tacy co mają poniżej 30k na T8 czy nawet T10. Są też takie "asy" co na tych tierach mają poniżej 10k. Jak gość na cv nic nie trafia a po drugiej stronie coś robi (nawet nie tak dużo) to z automatu masz 11 vs 12.  Inni agenci co myślą że samoloty rakietowe to myśliwce i lecą za mną i potem nie rozumie co jest... 6 tygodni grania na cv i po około 700 bitwach na nowych cv sporo widziałem. Na forum nawet ile ludzi mówiło że cv są niegrywalne bo AA za mocne i są do dupy, patrzę an ich staty i raptem mają 4-5 bitew rozegranych po 20k średnio. Ja po 5 bitwach też nie byłem asem przestworzy, ale nie leciałem na forum i wylewałem potok narzekania. To są pewnie te same osoby co narzekają na radar grając na DD, ci co narzekają na torpedy i strzelanie z dymu grając na BB. 

BTW zrobienie 3k bazowego na T10 Haku nie jest łatwe, wiem że to nie ten temat więc sorki

shot-19.03.15_16.52.24-0142.jpg

shot-19.03.15_16.52.19-0961.jpg

• Cool 1

Players
42 posts
6,724 battles

Siemanko ...... a na co korony za kase  pzreciez koron   bedziesz miał sporo     , gdzies widizałem info przelicznik korony na floreny ale nie moge tego znalezc.  To tlyko logiczne wytłumaczenie tego ( wymiana korny na floreny) ze korony sa za dublony. Ale  jak to zamienic  oto jest pytanie ...albo nie moge czegos znalezc

• Cool 1

Players
42 posts
6,724 battles
14.03.2019 o 16:03, wib_wojtek napisał:

No jasne, problem. Przecież WG podało sposób na dokupienie florenów :cap_cool:. Ot sarkazm, gdyby moder nie zrozumiał.

Korony kupujesz...nie floreny ..takze logiczne ze  korony na floreny powinno sie zamieniac

Tylko jak:)

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,753 battles
godzinę temu, dudi__dudi napisał:

Korony kupujesz...nie floreny ..takze logiczne ze  korony na floreny powinno sie zamieniac

Tak jakoś za tydzień będzie można. 1K=8F

• Cool 2

[MORIA]
Players
7,286 posts
35,956 battles
On 3/16/2019 at 10:17 AM, dudi__dudi said:

Floreny można kupić kupując kontenery. W każdym po 100. Korony 50 kosztuje 2k dublonow w arsenale w sekcji brytyjskiej na samym dole. 

• Cool 1

Players
3 posts
10,465 battles

Witam,

może ktoś wie czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na zdobycie koron lub florenów? NIe ma kontenerów, nie ma misji ... dokupić już nie mogę a do lotni T8 brakuje mi już tylko 70 florenów :/

[ISEN]
Moderator
4,774 posts
23 minutes ago, Artur_Wysocki said:

Witam,

może ktoś wie czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na zdobycie koron lub florenów? NIe ma kontenerów, nie ma misji ... dokupić już nie mogę a do lotni T8 brakuje mi już tylko 70 florenów :/

Już nie ma.

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,753 battles

No i "unikalne właściwości" RN CV, wraz z nową aktualizacją poszły się p,,,przespacerować, nerfić bo za silne w stosunku do innych. :Smile-_tongue:

Sign in to follow this