Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Implacable

3 comments in this topic

Recommended Posts

[LOTO]
Players
53 posts
7,842 battles

Britská kráska :) Má ju ešte niekto v prístave? Potreboval by som poradiť aké zlepšenia namontovať. Neviem sa rozhodnúť ktorú úpravu hp mám zvoliť a komu pridať. Tak isto ci predĺžiť dobu útoku torpedovych lietadiel alebo bitevniko. Kapitanske skily vyzerajú nasledovne viď foto.Zatiaľ sa mi s ňou hrá dobre, tak isto ako s predchádzajúcimi HMS cvckami. Viete poradiť? Ďakujem za akékoľvek rady. 

Pri hre sa držím toho co o tier nižšie, uvidím ako sa bude dariť. 

15556127318725625166335620877410.jpg

15556127938124298554898560511790.jpg

Players
37 posts
5,201 battles

Ja ju budem mať čoskoro doexpenú. Určite si daj na kapitána schopnosť, ktorá zvyšuje HP lietadiel, ak budú body tak aj demolition expert na horenie, v poslednej dobe zvyknem dať viac dmg opakovanými požiarmi s bombardérmi - hlavne ak sú proti mne X tiery. A úplne nakoniec za posledné 4 body dám maskovanie, ale tam mi ešte pár xp chýba. Predlženie doby vôbec nepoužívam modul, to čo má v základe bohate postačuje pri tejto britskej lodi. Modul na HP daj na torpédové lietadlá, dlhšie prežijú a na jeden nálet to viackrát otočíš. Zrýchlenie zameriavania na kapitánovi je na britských lodiach tiež zbytočné, zameriavajú ozaj rýchlo.

• Cool 1