Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Nový moderátor Československého fóra

29 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles

Kapitáni!

Jak jste si možná všimli, hledáme dobrovolníky moderátory pro naše fórum.

Nicméně nyní mi je nesmírnou ctí oznámit návrat moderátora Haatra do nově zformovaného týmu moderátorů!

Haatra se vrací a s ním přichází zákon. Samozřejmě pravidla fóra se s nástupem nových moderátorů nemění, tak všem doporučuji se chovat slušně.

Pro ty z vás, kteří si Haatru nepamatují bych rád zmínil, že Haatra má rozsáhlou znalost hry a snaží se být velmi nápomocen. To však nic neznaměná, že nemůžete dostat ban, naopak! Haatra totiž již v minulosti byl moderátorem našeho fóra a stejně tak má zkušenosti z pověstného tankového fóra. Stejně tak moderovat chat ve všech WG hrách a musím říct, že na jeho práci jsem slyšel jen chválu. Doufáme, že jeho návrat vytvoří na fóru přátelskou atmosféru, jak pro nováčky, tak pro veterány fóra. 

• Cool 8

[IDDQD]
Alpha Tester
3,402 posts
9,510 battles

zase se vnutil ? :Smile_trollface:

dobra zprava, pevne nervy preji vsem zucastnenym

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,317 battles

Dobrá zpráva!
Witaj zpět @Haatra.
Jsem zvědav na některá individua,  jak budou reagovat, až dostanou přes prsty po pár přátelských varováních.
O3DHIA5.gif

• Funny 1

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
251 posts
3,108 battles

Ejha, Haatra je naspák.. ešte by sa mohol ukázať Wysch a bolo by to ako v čase, za ktorým zostal už len povzdych " kde sú tie staré zlaté časy, keď to stálo za (censored)

Welcome back Haatra.

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,800 posts
13,948 battles

tenor.gif?itemid=4481045

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,402 posts
9,510 battles
12 minutes ago, Wolffnstein said:

Ještěže má ten Prinz Eugen ten heal.. To bych zas vyfasoval banánů od Pana H. :D

neboj, najdes neco jineho

nektere veci se nezmeni nikdy

• Funny 1

[PRDI]
Players
316 posts
2,655 battles
7 hours ago, TheComedian1983 said:

Dobrá zpráva!
Witaj zpět @Haatra.
Jsem zvědav na některá individua,  jak budou reagovat, až dostanou přes prsty po pár přátelských varováních.
O3DHIA5.gif

otazka znie kolko hračov tu zostane ešte :D

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,800 posts
13,948 battles
Před 2 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

Ále. Ono to nějak půjde. A Haatra tomu dodá takový otcovský dohled. Který je tady nutný :Smile_teethhappy:

you-dont-say.gif

kolik banu ze jsi od Haatry dostal? :Smile_ohmy::Smile_trollface:

Players
378 posts
11,768 battles

Už jsem se bál, že přijde něco jako "konvalinka" (nemohl jsem si odpustit puberťácký wot vtípek, pardon), ale takhle = :cap_like: ...

• Funny 2

[1-CSP]
Players
419 posts
21 hours ago, TheComedian1983 said:

Dobrá zpráva!
Witaj zpět @Haatra.
O3DHIA5.gif

Alespoň bude nějaká sranda,,Už jsem nedostal docela dlouho BAN na diskuzích..Hlavně ,že mi ještě zbyli body z minula .alespoň to nebude bolet...

• Funny 1

[R_R]
Moderator
500 posts
15,800 battles
14 hours ago, ElHabanero said:

otazka znie kolko hračov tu zostane ešte :D

Já bychz se zrovna tohodle nebál Haatra je dobrý člověk a trochu tady ten spam pročistí popravdě už to bylo potřeba protože někteří si zde dovolují až moc takže vítej  zpět pane kolego :)

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,800 posts
13,948 battles
Před 1 hodinou marty01234 řekl/a:

Já bychz se zrovna tohodle nebál Haatra je dobrý člověk a trochu tady ten spam pročistí popravdě už to bylo potřeba protože někteří si zde dovolují až moc takže vítej  zpět pane kolego :)

Myslím, že to má co společného s vývojem posunem hry, ne s Haatříkem :Smile_great:

• Cool 1
  • Funny 1

[PPH]
Players
585 posts
13,762 battles

Ehm.. vítáme... vítáte... a jmenovaná osoba tu od pátku v tomto vlákně vítacím ani nepípla... :-D Tj. asi bych si zatím moc od moderátorské aktivity moc nesliboval...

• Funny 2

[R_R]
Moderator
500 posts
15,800 battles
1 hour ago, mortas_invader said:

Ehm.. vítáme... vítáte... a jmenovaná osoba tu od pátku v tomto vlákně vítacím ani nepípla... :-D Tj. asi bych si zatím moc od moderátorské aktivity moc nesliboval...

POpravdě pokud si pamatuju Haatra pípnul vždy když dal ban v tu chvíli se o něm vědělo a to mělo ten pravý efekt nikdy nikdo nevědel jestli je a nebo neni sledován :cap_haloween: Zkuste být toxičtí a uvidite jestli vam něco přistane myslím si že jo a bude to velmi rychlé :) to vam mužu říct na 100%  Takže chovat se slušně dodržovat pravidla fora a bude klid :cap_like:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,800 posts
13,948 battles
Před 32 minutami marty01234 řekl/a:

POpravdě pokud si pamatuju Haatra pípnul vždy když dal ban v tu chvíli se o něm vědělo a to mělo ten pravý efekt nikdy nikdo nevědel jestli je a nebo neni sledován :cap_haloween: Zkuste být toxičtí a uvidite jestli vam něco přistane myslím si že jo a bude to velmi rychlé :) to vam mužu říct na 100%  Takže chovat se slušně dodržovat pravidla fora a bude klid :cap_like:

@TheComedian1983 hele, už nejsi sám kdo má sekretářku :Smile_trollface::Smile_hiding:

• Funny 1

[R_R]
Moderator
500 posts
15,800 battles
18 minutes ago, LucyCZ said:

@TheComedian1983 hele, už nejsi sám kdo má sekretářku :Smile_trollface::Smile_hiding:

OK když takhle tak to rovnou teda řeknu na plnou pusu at jsme upřímní Haatra je u nas v klanu a hraju s ním dost často a na foru jsem taky často takže když se tu bude někdo chovat jako prasatko 100% to novému moderatorovi vyřídím když zrovna nebude online asi takhle protože toxických lidí je v téhle hře dost a ten pomyslný byč je na ně potřeba :cap_like:

• Boring 1

[PPH]
Players
585 posts
13,762 battles

Já miluju to slovo "toxický" - člověk si pod to může strčit skoro každého.. nejčastěji takového co s ním nesouhlasí či přímo odporuje.. :-))

ME too 8-)

Samozřejmě pokud je to "silent hunter" a jen jednou za čas správně udeří... tak ok... jen mě překvapila "oslava" a bez oslavence...

Btw. práskat se nemá...:cap_haloween:

• Cool 2
  • Funny 3

[R_R]
Moderator
500 posts
15,800 battles
5 hours ago, mortas_invader said:

Já miluju to slovo "toxický" - člověk si pod to může strčit skoro každého.. nejčastěji takového co s ním nesouhlasí či přímo odporuje.. :-))

ME too 8-)

Samozřejmě pokud je to "silent hunter" a jen jednou za čas správně udeří... tak ok... jen mě překvapila "oslava" a bez oslavence...

Btw. práskat se nemá...:cap_haloween:

no myslím si že to práskání je celkem přehnané slovo řekl bych spíš upozornění a hlavně byly tady hrači na který jste nadavali snad všichni ani si jeho nick nepamatuju myslím nějakej buřt nebo tak :Smile_veryhappy:a na toho by třeba Haatra platil :cap_haloween: takže zase někoho označovat za praskače nevím jestli je to vhodné slovo ale když myslíš :cap_yes: vyvracet ti to nebudu :cap_like: