Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zaměřeno na komunitu – Únor 2019

4 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
39 posts
13,884 battles

Zdravim je smutne ze tak dobrou hru ( kterou jsem tak videl) opousti dobri hraci pro neschopnost WG naslouchat .... radsi zjednodusuji hru pro casual hrace ( rychle zisky ) ale dlouhodobe jde hra do kopru ... cituji Houmera 

Ahoj. Tohle jsou zatím jen "interní" videa pro mojí potřebu (proto není zalistované na mém Youtube), ale jak se budu cítit, že hru znám dobře, tak teprve začnou recenze, návody atd. Ano, poslední video z WoWs je stále v plánu. Chtěl jsem ho udělat už před týdnem, ale přístav se mi po posledních patchích sekal tak, že jsem ztratil náladu... Tak snad brzo. Marwin hraje se mnou Elite, Karlos už nehraje nic, Ili a Vavry hrajou Apex Legends atd. WoWs se dostalo do stejné fáze jako WoT v roce 2016. Tedy jen tahačka na peníze, brutální zjednodušování pro děcka a casual hráče, miliony zbytečných premiáků a narychlo slátané předělávky, zatímco skutečné problémy se neřeší. Což je také důvod proč jsem ukončil svou účast v Community Contributor programu. R.I.P fialovy hraci 

• Cool 2

[BPCZ]
Players
5 posts
18,304 battles
Před 5 hodinami djor řekl/a:

Zdravim je smutne ze tak dobrou hru ( kterou jsem tak videl) opousti dobri hraci pro neschopnost WG naslouchat .... radsi zjednodusuji hru pro casual hrace ( rychle zisky ) ale dlouhodobe jde hra do kopru ... cituji Houmera 

Ahoj. Tohle jsou zatím jen "interní" videa pro mojí potřebu (proto není zalistované na mém Youtube), ale jak se budu cítit, že hru znám dobře, tak teprve začnou recenze, návody atd. Ano, poslední video z WoWs je stále v plánu. Chtěl jsem ho udělat už před týdnem, ale přístav se mi po posledních patchích sekal tak, že jsem ztratil náladu... Tak snad brzo. Marwin hraje se mnou Elite, Karlos už nehraje nic, Ili a Vavry hrajou Apex Legends atd. WoWs se dostalo do stejné fáze jako WoT v roce 2016. Tedy jen tahačka na peníze, brutální zjednodušování pro děcka a casual hráče, miliony zbytečných premiáků a narychlo slátané předělávky, zatímco skutečné problémy se neřeší. Což je také důvod proč jsem ukončil svou účast v Community Contributor programu. R.I.P fialovy hraci 

Souhlas, po posledních úpravách je hra prakticky nehratelná pokles FPS, nárůst pingu.  Naprosto odfláknutý patch, sorry "normální"kvalita od WG.

• Cool 1

Players
26 posts
10,763 battles

Nedá sa nereagovať. Viac vecí je, čo by mohlo WG riešiť, žiaľ, zaoberajú sa vlastnými aktivitami. Koniec - koncov napísal som o tom i v teste, ktorý prednedávnom, cca 2 - 3 týždne dozadu / ? / prebehol na stránke. Zlaté začiatky, tam sa to ešte dalo hrať. Teraz už len človek čaká na koniec boja, vyhýba sa torpédam a salvám z neviditeľných lodí ...  V poslednej dobe mám už silný dojem, že niektorí hráči ani nemusia vedieť dobre hrať a majú lepšie výsledky.

Škoda, už sa to začína prirovnávať tankom a lietadlám ...

• Cool 1

Sign in to follow this