Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
SzynkaHalinka

Kreml TX BB

24 comments in this topic

Recommended Posts

[-FZO-]
Beta Tester
170 posts
2,520 battles

Nawet możesz już zobaczyć w akcji :)

Players
825 posts
9,232 battles

Sigma to nie wszystko jeśli chodzi o działa pancerników. Zwróćta uwagę że Oktiabrskaja Rewolucja ma sigme 1.8 i jest sporo celniejsza niż Giulio Cesare który ma 1.9...

• Cool 1
  • Funny 1

[WIDMO]
Players
131 posts
9,449 battles
29 minutes ago, ORP_San_Escobar said:

Sigma to nie wszystko jeśli chodzi o działa pancerników. Zwróćta uwagę że Oktiabrskaja Rewolucja ma sigme 1.8 i jest sporo celniejsza niż Giulio Cesare który ma 1.9...

Jak grałem rewolucją to miałem wrażenie, że ma sigmę 0.8 :Smile_sceptic:

[NE_PL]
[NE_PL]
Players
4 posts
10,679 battles

Kiedy wejdzie gałąź radzieckich pancerników? Ktoś wie?

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles

Pewnie gdzieś po brytyjskich lotniskowcach.

Beta Tester
428 posts
16,746 battles

Wczoraj wieczorem naszło mnie jakoś,bo przebadałem sobie całą leninowską linię i kupiłem ten pancernik,który przybrał ostateczną nazwę Kremlin. Nadmiar wolnego expa i brak jak dla mnie ciekawych ofert w zbrojowni był,że tak powiem tego impulsem,czy sprawcą. Dodam,że na trzezwo nie chciałoby mi się jej jakoś przechodzić. Po kilku pierwszych bitwach rzec mogę iż odczuwalny jest tu pancerz. Pancernik potrafi sporo przyjąć na siebie,jest twardy. Myślę,że można porównać go trochę do Grosse Kartofla,bo jest też mało zwrotną, ogromną kłodą. Przebudowałem go dzisiaj pod dodatkową i myślę,że tak zostanie,gdyż okręt ten nadaje się do walki na krótki,czy średni dystans. Wcześniej grając z modułem na celność był jej mocno pozbawiony. Odnośnie artylerii głównej - potrafi przywalić,jak większość pancerników tej nacji. Podobnie jak Conqueror ma dwa sloty na naprawkę i nic poza tym.

Poniżej,jak na razie najlepsza bitwa na nim.

Spoiler

806010639_Beztytuu.thumb.png.42f778f3476a4bb1f294fd2ada733d5a.png2063199882_Beztytuu.thumb.png.4a653006d29bd30d95f74934b442b32d.png1835030982_Beztytuu.thumb.png.1514d620a5ccdec42c0267fa35e03d54.png

[TFP]
Beta Tester
227 posts
2,642 battles

7k obrażeń przy niemal 100 trafieniach z pomocniczej to dość marny wynik. Szczególnie, że potencjalne cele były dość łakomym kąskiem. Pewnie to wina 21 mm penetracji.

Beta Tester
428 posts
16,746 battles
6 godzin temu, Hectorix napisał:

7k obrażeń przy niemal 100 trafieniach z pomocniczej to dość marny wynik. Szczególnie, że potencjalne cele były dość łakomym kąskiem. Pewnie to wina 21 mm penetracji.

Pewnie tak,bo nie mam IFHE na nim,jak też nie używałem flag na podpałkę. A nawet jak się je założy to i tak szansa rośnie tylko o 1 %,z 8 na 9.  Ruskie 130 są jak widać gorsze od tych z GK ( tam jest 31mm penetracja). Robią tylko kupę hałasu. Mam na nim zaledwie kilka bitew,w tym parę mocno kiepskich,bo czasami lotnie potrafiły zawzięcie się nań uprzeć,lub też dostawałem focusa.

Edit.

Ok,zresetowałem perki,mam IFHE,zobaczymy jak teraz będzie się sprawować.

[TFP]
Beta Tester
227 posts
2,642 battles
15 hours ago, komturkonrad said:

Pewnie tak,bo nie mam IFHE na nim,jak też nie używałem flag na podpałkę. A nawet jak się je założy to i tak szansa rośnie tylko o 1 %,z 8 na 9.  Ruskie 130 są jak widać gorsze od tych z GK ( tam jest 31mm penetracja). Robią tylko kupę hałasu. Mam na nim zaledwie kilka bitew,w tym parę mocno kiepskich,bo czasami lotnie potrafiły zawzięcie się nań uprzeć,lub też dostawałem focusa.

Edit.

Ok,zresetowałem perki,mam IFHE,zobaczymy jak teraz będzie się sprawować.

Z IFHE powinieneś przekroczyć próg 27 mm penetracji. Pozwoli ci to na kąsanie nowszych krążowników, ale z pancernikami dalej będzie straszna lipa. Powinieneś unikać ostrzeliwania BB, jeżeli są inne cele w zasięgu.

• Cool 1

Players
156 posts
9,955 battles

Pograłem na testowym i raczej szybko go nie kupię.

Owszem czasem włoży cytadelę ale generalnie strzały jak z Grosse K.

Mam lekkie uczucie bezsilności albo RNG mnie tak traktuje - nawet strzały z bliska nie wchodzą tak powinny.

Po prostu nie wiem gdzie jest te 457mm.

[DK-PL]
Players
1,898 posts
22,895 battles

Hmm, taka ciekawostka. Kreml ma lekko poprawioną (w sumie kosmetycznie) celność secondarek w porównaniu z typowymi BB w grze. Reszta tierów w tym drzewku ma już ją standardową.

secondary kreml vs yamato.jpg

Players
25 posts
12,438 battles

zastanawia mnie z jakiego powodu zmieniono nazwę okrętu dodając końcówkę "IN" w ten sposób zamiast oznajmiać że jest się radzieckim pancernikiem informujemy że pochodzimy z okolic Montany w hrabstwie Hill lub oklahomy  w hrabstwie Garfield gdzieś w stanach zjednoczonych...

• Funny 1

[POMF]
Weekend Tester
2,290 posts
8,246 battles

Gratuluje ludziom co zatwierdzili Kremla. Tak odjebanego okrętu dawno nie widziałem. Nie czuję potrzeby grania żadną inna 10 w sumie. No może poza Yamasushi ale ten ma swoje minusy jak wolny obrót wież czy wrażliwe cytadele. Myślę że Kremlin śmiało może stawać do walki z Midwayem o 1 miejsce pod względem rozpierdolu jaki robi na randomie.

edit no i zapomniałem wspomnieć o obronie przeciwlotniczej, która czyści niebo na poziomie Hindenburga z odpalonym DFAA. A ja nawet żadnych perków czy modów nie brałem bo mam camo i -10% do pożarów i to tyle bo kapitan miał 14 perków. To jak już tu jestem to przy okazji wspomnę o zajebistym opancerzeniu - lepszym niz Grose Kurfurst. Ale w zamian Kremlin ma lepszą manewrowość i jest szybszy. Pociski już na odległości 15km ładnie trafiaja w cel a jak jesteś bliżej to "masakrujesz" populacje serwera grającą czymś innym niż "Rosyjski pancernik". Ale okręt ma wady. Nie ma radaru i Hydro.

• Cool 2

Players
7 posts
5,204 battles

Nie przesadzajmy, ma jeszcze parę wad. 

z 15km wsadza w Henri IV przez rufę tylko 3 cytadele, a nie 4.

Tak samo w Yamato, z dowolnego kąta wbija tylko 3 cytadele zamiast 9, a sam na 9 pocisków z Yamy prosto w burtę dostaje 2 nadpenetracje i 7 rozbić.  No jak tak można? Tym ruskim crapem się nie da grać... #NEEDBUFF

[DK-PL]
Players
1,898 posts
22,895 battles
4 minutes ago, Captain_Ktosiek said:

Nie przesadzajmy, ma jeszcze parę wad. 

Nie bójcie żaby, Slava będzie jeszcze lepsza, dostanie to samo co Kreml + skupienie Stalingrada :Smile_trollface: A na pewno w ramach balansu krążków pogrubią im pancerz by mniej overpenów z 457 wchodziło, taka to pokrętna logika WG :Smile_hiding: 

• Cool 2
  • Funny 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,389 posts
16,962 battles
5 minutes ago, mickecobra said:

Nie bójcie żaby, Slava będzie jeszcze lepsza, dostanie to samo co Kreml + skupienie Stalingrada :Smile_trollface: A na pewno w ramach balansu krążków pogrubią im pancerz by mniej overpenów z 457 wchodziło, taka to pokrętna logika WG :Smile_hiding: 

I żeby poprawić combat effectivness coby nie odstawała od swoich classmates dostanie naprawdę z Salema....

• Cool 5

Players
2,069 posts
10,869 battles
7 hours ago, blacman_pl said:

I żeby poprawić combat effectivness coby nie odstawała od swoich classmates dostanie naprawdę z Salema....

weź luknij przez łindoł czy mój kar stoi na stricie

[TF16]
[TF16]
Players
1,389 posts
16,962 battles
2 hours ago, zdzislawdyrma said:

weź luknij przez łindoł czy mój kar stoi na stricie

stoi - obok szopa, gdzie sprzedają jabłkowy orange juice.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.