Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[UPD 22/3] Międzyserwerowe bitwy klanowe: Druga runda testów

16 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
259 posts
12,216 battles

O ciekawe co sie sypnie.... szkoda ze nie można zaznaczyć ze klan chce grać w oknie czasowym od 12 do 1 w nocy poprostu zmieniałby przydział serwera. Najniższy poziom to chyba w Azji 

[PL_RP]
Players
113 posts
19,635 battles

Dobrze że gra się klaruje i wiadomo jaki kurs obrać na przyszłość.Dziękuje WG za ten znacznik dla nie i może innych.

[PUNKS]
[PUNKS]
Beta Tester
5 posts
15,726 battles

"Nagrody za testowanie

Rozegrajcie 10 bitew w trakcie sezonu testowego, z czego przynajmniej 5 w oknie czasowym innego regionu. Nagrodą będzie 500 jednostek stali i 15 000 jednostek węgla.

Za wygranie trzech bitew klanowych dziennie otrzymacie 60 jednostek ropy dla swojego klanu, a także po trzy szt. następujących sygnałów: India Delta, India Yankee, Juliet Charlie, Sierra Mike, Victor Lima oraz Juliet Whiskey Unaone."

Sezon dobiegł końca. Kiedy możemy spodziewać się nagród?

• Cool 2
  • Funny 1

Players
1,976 posts
14,279 battles
4 hours ago, Chili said:

"Nagrody za testowanie

Rozegrajcie 10 bitew w trakcie sezonu testowego, z czego przynajmniej 5 w oknie czasowym innego regionu. Nagrodą będzie 500 jednostek stali i 15 000 jednostek węgla.

Za wygranie trzech bitew klanowych dziennie otrzymacie 60 jednostek ropy dla swojego klanu, a także po trzy szt. następujących sygnałów: India Delta, India Yankee, Juliet Charlie, Sierra Mike, Victor Lima oraz Juliet Whiskey Unaone."

Sezon dobiegł końca. Kiedy możemy spodziewać się nagród? 

SoonTM

Goomich

• Funny 1
  • Boring 1

[PL_RP]
Players
113 posts
19,635 battles

Kapitanie, obecnie nie masz dostępnych bonusów. Wypatruj nadchodzących wydarzeń, które zostaną ogłoszone w portalu!

[_S-R_]
Players
148 posts
8,918 battles

Przecież te strefy to istna głupota. Jak w tygodniu mamy zebrać skład, gdy wielu z nas jest w pracy około godziny 16? Albo kto poświęci popołudnie takie jak było wczoraj we Wrocławiu, na granie w CW, zamiast spędzić czas z rodziną? Szanowne WG nie każdy z nas jest [potocznie człowiekiem wierzącym bezgranicznie w jakąś ideologię, ślepo jej podporządkowanym] siedzącym na tej podupadającej moralnie grze po kilkanaście godzin jak wy. Nam to kasy nie przynosi, a wręcz zmusza czasami do wydawania.

Goomich

:*

• Cool 1
  • Bad 1

Players
1,693 posts
7,993 battles

@Kolas76 Międzyserwerowe, znaczy między serwerami. Te serwery znajdują się winnych częściach świata, a to oznacza różne strefy czasowe. Ok?

Więc jak grasz na rosyjskim serwerze, to grasz na ich warunkach, nie na polskich. Ok?

Więc jak w Warszawie jest 16, to w Moskwie jest 18, idealny czas na klanówki.

Players
68 posts
4,386 battles
6 godzin temu, Goomich napisał:

@Kolas76 Międzyserwerowe, znaczy między serwerami. Te serwery znajdują się winnych częściach świata, a to oznacza różne strefy czasowe. Ok?

Więc jak grasz na rosyjskim serwerze, to grasz na ich warunkach, nie na polskich. Ok?

Więc jak w Warszawie jest 16, to w Moskwie jest 18, idealny czas na klanówki.

Yup, po za tym okna czasowe miały ile.. 4 godziny (17-21)? Dla chcącego nic trudnego.. Dla reszty było nie warto. ;)

[_S-R_]
Players
148 posts
8,918 battles

Goomich może Ty lubisz zaraz po pracy odpalić puszkę i grać, Ja po powrocie z pracy mam inne obowiązki. Żona, dzieci, dom, pójście na siłownie, basen. Zresztą jeśli skończę pracę koło 16, to nie będę zasuwał do domu specjalnie na CW. Mam inne priorytety.  

Players
1,976 posts
14,279 battles
2 hours ago, Kolas76 said:

Goomich może Ty lubisz zaraz po pracy odpalić puszkę i grać, Ja po powrocie z pracy mam inne obowiązki. Żona, dzieci, dom, pójście na siłownie, basen. Zresztą jeśli skończę pracę koło 16, to nie będę zasuwał do domu specjalnie na CW. Mam inne priorytety.  

A ja byłem zawodowym triathlonistą i jak wyjeżdżałem na zawody to nie mogłem grac w klanówki. Ale kolego musisz zrozumieć jedną ważną rzecz.

NIKOGO TO NIE OBCHODZI. ZOSTAW SWÓJ PLAN DNIA DLA SIEBIE.

• Cool 2

Players
1,693 posts
7,993 battles
3 hours ago, Kolas76 said:

To jeszcze nam wytłumacz dlaczego cała Rosja i okolice mają się dostosować do ciebie.

Jak już wspomniał Kevin_Sam_W_Pancerniku, okienko miało 4 godziny, Mad Max wyrobił się w ~3, z czego 1 to zebranie ekipy i później jeszcze znalezienie kogoś, kto by zastąpił kolesia, który wyszedł z gry w trakcie bitwy nr 9...

Na upartego, można było wziąć same dd i zaszarżować wrogów na dopalaczu, wtedy pincet plus można by było zrobić w ~15 minut.

Sign in to follow this