Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Biuletyn deweloperów 0.8.2

8 comments in this topic

Recommended Posts

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts

Bitwy kosmiczne są co roku i wielu graczy świetnie się przy nich bawi. Oczywiście etatowi narzekacze mają z tego powodu ból tyłka, no ale ich zawsze i o wszystko boli, więc nie ma się nimi co przejmować. Dobrze, że jest coś innego, a jak się komuś nie podoba, zawsze ma opcję nie grania akurat tych bitew.

• Cool 1
  • Boring 2
  • Bad 1

[PLO]
[PLO]
Players
661 posts
18,063 battles

Ktoś to w ogóle czytał? Bo mam wrażenie że popatrzyliście tylko na nagłówek.

Czemu nikt nie pisze o testach nowego trybu gry i zmianie innego?

• Cool 1
  • Boring 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
54 minutes ago, DrunkenFish said:

Ktoś to w ogóle czytał? Bo mam wrażenie że popatrzyliście tylko na nagłówek.

Czemu nikt nie pisze o testach nowego trybu gry i zmianie innego?

Bo to się kłóci z ideą narzekania na wszystko.

• Boring 1

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

UWAGA! Pamiętajcie, by uzyskać dostęp do Kosmicznych Igrzysk musicie rozegrać najpierw 4 normalne bitwy. Grę na Teście Publicznym rozpoczniecie na drugim poziomie. Oznacza to, ze większość funkcji nie będzie dostępna (sygnały, kamuflaże itd.)! Musimy przetestować system postępu dlatego prosimy was o pomoc w testach i rozegranie kilku bitew zanim ruszycie w kosmos!

[FULL]
[FULL]
Players
1 post
16,721 battles

W ramach idei narzekania na wszystko. Zamiast popracować nad pracą serwera (tylko jednego dnia wywaliło mnie 7 razy i za każdym razem z bitwy) mamy kolejne wariacje nad laserami w Mgławicy Andromedy. Jeśli będę chciał pograć w kosmosie - to zainstaluję EVE albo star citizena. Bo na WoWS chcę pływać replikami okrętów a nie jakimś badziewiem co wydaje dzwięki ... - wziuuuuuu wziuuuuuuu ........Jeśli można zrobić mapy przy których nawet daltonista dostaje oczoplasu - to jaki problem zrobić wycinek mapy z Bitwy pod Savo -  i dać graczom możliwość rozegrania tej bitwy z nowymi założeniami ?? Albo przedarcie się Niemców do Brestu?? Ja rozumiem, że trzeba dbać o nieletnich.... ale bez jaj. No i na koniec - kiedy wreszcie MM przestanie rzucać pojedyncze T VIII w bitwy z samymi T X??...Tylko dzisiaj byłem "Alabamą" dwukrotnie jedynym dawcą fragów w bitwach gdzie były same dziesiątki. Pozdrawiam serdecznie.

• Angry 1

Players
1,697 posts
18,340 battles

Zamiast narzekania mam prośbę. Czy ktoś zechciałby zaprezentować (choćby 1-2 screeny), jak wyglądają te kosmiczne kamuflaże dla okrętów francuskich i amerykańskich? Chodzi mi zwłaszcza o space - camo dla Baltimora (bo nie mam żadnego), Algerii (obecne mi się nie podoba), ewentualnie dla Orleansa i Luisa też. Mam nadzieję, @WG_Lumberjack  że wygląd wspomnianych camo nie jest już tajemnicą, bo Ptah 0.8.2  coraz bliżej... :-) No i trzeba czymś zachęcić graczy :-)