Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Land_Megalodon

Niszczyciel pod torpedy - który?

6 comments in this topic

Question

Players
20 posts
1,447 battles

Witam. Który niszczyciel poleciacie pod topredy ? (mam na myśli zwięczenie linii tzn. X tier). Zacząłem linię azjatycką lecz poczytałem troszkę  o Yueyangu i kurcze zastanawiam się czy jest sens. Oczywiście zanim odkryję X tier to trochę czasu minie i jest cień szansy ,że Yueyang dostanie buffa ale pewności nie ma. O Shimakaze też ciut poczytałem ale raczej mało pochlebne opinie. A zapomniałbym dodać linia amerykańska odpada - nie bardzo ogarniam te ich parabole.

Co do reszty niszczycieli to nie mam bladego pojęcia czy inny się nadaje ( Z -52 ? ).  Czy ktoś może doradzić noobkowi jak mi w którą linie się pchać? dziękuje

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
1,693 posts
7,993 battles
49 minutes ago, Adar_1986 said:

lecz poczytałem troszkę  o Yueyangu

49 minutes ago, Adar_1986 said:

A zapomniałbym dodać linia amerykańska odpada - nie bardzo ogarniam te ich parabole.

Youyang to klasa Allen M. Sumner, czyli pośrednik między Fletcherem, a Gearingiem...

Chung mu to Fletcher, Hsienyang to niewystępująca w amerykanskim drzewku klasa Gleaves, dopiero Gadjah Mada to angielska klasa N.

Pod torpedy:

Shimakaze: 15 torp w 3 salwach, okejowe 12, morderczo-samobójcze ósemki. Po niedawnym buffie, działa mocno bolą. Najlepsze camo. kiepski legendarny moduł (chociaż niektórym się podoba). W bocznym drzewku na tierze 7 Shiratsuyu, które po zamianie dymka na TRB może puścić 16 torped w 4 salwach.

Gearing: uważany dosyć powszechnie za na lepszy torpedowiec w grze. Do niedawna miał tylko 16 km torpy, ale dostał też 10.5km z Fletchera z szybszym przeładowaniem. Działa walą szybko, ale słabiej. Legendarny moduł skraca camo do poziomu Shimy, więc przed ich buffem fajnie się na nie polowało.

Z-52 torpy max 10,5 km, słabe, ale szybko się przeładowują. Działa mają słabszy wygar od Shimy. Za to ma hydro, więc teoretycznie może siedzieć w dymie i w miarę bezpiecznie pląkać z nich (kupiłem space camo... :cap_fainting:) do przepływających niedaleko pancerników. Ale lepiej wpłynąć we wrogi dym i pokazać sojuszniczym krążownikom coś co tam siedzi.

• Cool 1

• 0
Players
1,693 posts
7,993 battles
3 minutes ago, Adar_1986 said:

Poczytałem - miałem na myśli tutaj na forum :) 

Ale te działa będą miały mniej więcej takie same charakterystyki.

• 0
Players
20 posts
1,447 battles
Przed chwilą, Goomich napisał:

Ale te działa będą miały mniej więcej takie same charakterystyki.

ohh rozumiem :( Kurcze, czyli kompletnie nie moja bajka . Wolę "prostszą" parabole. Czyli na to wygląda ,że albo shimakaze albo z-52. 

A co mógłbyś powiedzieć jeszcze o brytyjskim daringu ?

Sign in to follow this