Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

WAŻNE - Problemy z zalogowaniem.

42 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Drodzy Kapitanowie,

W zeszłym tygodniu mieliśmy spore problemy z serwerami, które dla większości graczy zostały rozwiązane.
Nałożyły się one z problemami z piątku co spowodowało, że wielu z was nie może się obecnie nawet zalogować. 

Ponieważ w większość tych problemów się na siebie założyła niektóre zgłoszenia osób niemogących się zalogować, zostały zamknięte przez Wsparcie Gracza.

Staram się na bieżąco śledzić wszystkie posty na forum i przesyłać nicki osób poszkodowanych bezpośrednio wyżej.

Potrzebuję jednak waszej pomocy. 

Jeśli nadal nie możecie się zalogować utwórzcie jeszcze jeden ticket mówiący o tym.
Możecie dołączyć WGcheck ale nie jest to obowiązkowe. 
https://eu.wargaming.net/support/en/products/wows/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wows-portal

Samo wysłanie zgłoszenia nie naprawi tego od zaraz ale pozwoli nam określić lepiej skalę problemu i szybciej wynagrodzić tych, którzy mają problemy z zalogowaniem.

Przepraszam za powstałe problemy i dziękuję za współpracę. 

• Boring 1
  • Angry 1

[P-W-C]
Players
1 post
16,225 battles

Witam

niestety jestem tym szczęśliwcem, który się nie potrafi zalodować od piątku do gry

[1PRP]
Players
17 posts
5,596 battles

no niestety i ja jestem tym szczęśliwcem od piątku wysłałem zgłoszenie do wsparcia w sobotę, odpisali że za kilka godzin powinno być dobrze, nie wiem o jakich godzinach mówili ale z tego wynika że chyba świetlnych mamy dziś już wtorek pozdro

Players
390 posts
23,482 battles

Kiedyś miałem problem, że też nie mogłem się zalogować po aktualizacji gry WOWS  i też mi wyskakiwał błąd z logowaniem. Co zrobiłem. Odłączyłem kompa od routera, podłączyłem telefon włączyłem internetu z tego tel. i co i mogłem się zalogować bez problemu do gry. 

Wyczyściłem, czy też, zresetowałem DNS i podłączyłem router i mogłem się już normalnie zalogować z internetu stacjonarnego.

to tak w skrócie.

nie wiem, możne to coś pomoże, naprowadzi na błąd.

[1PRP]
Players
17 posts
5,596 battles

gram sobie na tankach i co godzina wchodzę na statki i wreszcie weszło teraz czekam na rekompersatę za te kilka dni w dostawach codziennych jestem w plecy i w innych misjach. nic więcej nie robiłem samo weszło także wina jest po ich stronie jeszcze nie sprawdzałem jak chodzi gra ale już mniejszy problem

[E--C]
[E--C]
Players
296 posts
25,097 battles

Do gry jako takiej się zaloguję, natomiast czy się zaloguję do bitwy, to jest totolotek. Czasem po 3-4 razy resetuję grę, żeby wejść do bitwy.  Dzisiaj już trzy takie sytuacje. Masakra.

[E--C]
[E--C]
Players
296 posts
25,097 battles

Teraz mam co 2-3 bitwę blokadę - nie wejdę do bitwy o koniec. Nie tak dawno instalowałem WGC i to był chyba błąd. Przy starym kliencie takie cuda zdarzały mi się bardzo rzadko.

[MORSY]
Players
49 posts
9,710 battles

6.03 - wielokrotne zawieszenie na wchodzeniu do bitwy. Restart gry za każdym razem pomógł.

Wczoraj - jeden taki przypadek.

Problem wydaje się ma charakter trwały.

Players
1,693 posts
7,993 battles
5 hours ago, szczekan said:

Teraz mam co 2-3 bitwę blokadę - nie wejdę do bitwy o koniec. Nie tak dawno instalowałem WGC i to był chyba błąd. Przy starym kliencie takie cuda zdarzały mi się bardzo rzadko.

WGC możesz wyłaczyć po wejściu do gry.

[E--C]
[E--C]
Players
296 posts
25,097 battles

Mogę wyłączyć, a to według Ciebie - może z doświadczenia - rozwiązuje problem czy też należy do informatycznego świata magii * ?

*) dokładnie nie wiadomo w czym problem,  ale  ponoć pomaga  restart systemu, najlepiej tuż po północy i po trzykrotnym splunięciu przez prawe ramię.....a może lewe?

• Funny 1

Players
1,693 posts
7,993 battles
2 hours ago, szczekan said:

Mogę wyłączyć, a to według Ciebie - może z doświadczenia - rozwiązuje problem czy też należy do informatycznego świata magii * ?

Jeśli WGC sprawia problemy, to po jego wyłączeniu przestaniesz je mieć, ponieważ WGC będzie wyłączony i magicznie nie będzie w stanie sprawiać problemów. 

Na Niewidocznym Uniwersytecie w Ankh Morpork nazywa się to 'eliminowaniem po kolei potencjalnych przyczyn problemu, a nie whajnowaniem bez sensu po forach" i wykładają to na pierwszym roku Czarnej Informatyki, Nekromancji i Rzucania Uroków.

• Funny 1

[PATO]
[PATO]
Players
10 posts
8,860 battles

zalogować się można ale co z tego jak do bitwy nie wpuszcza i po 2 próbach jestem różowy na 7 bitew za tzw bierność w grze - może by wreszcie ktoś zrobił z tym porządek a nie dokładał nieudane aktualizacje, które jeszcze bardziej ta grę rozwalają

• Cool 1

[PL4F]
Players
1 post
6,414 battles

No i mnie również dopadł problem z logowaniem,.

W czwartek ostatnie udane logowanie. Dzisiaj klapa, do GameCenter loguje się bez problemu, natomiast po włączeniu gry logowanie trwa wieczność lub wyświetla się komunikat o błędnym loginie, haśle czy problemie z serwerem. 

Czy ktoś może poradzić co z tym zrobić?

[TF16]
Players
2,335 posts
23,790 battles
8 hours ago, TC_Leon said:

No i mnie również dopadł problem z logowaniem,.

W czwartek ostatnie udane logowanie. Dzisiaj klapa, do GameCenter loguje się bez problemu, natomiast po włączeniu gry logowanie trwa wieczność lub wyświetla się komunikat o błędnym loginie, haśle czy problemie z serwerem. 

Czy ktoś może poradzić co z tym zrobić?

W weekend miałem to samo + nie działająca strona gry, wiochi i forum. Jakby mnie odcięli. Czekałem już tylko na maila od wg o zablokowaniu konta. Reinstal gry zadziałał, ale dopiero następnego dnia. 

Players
29 posts

Wywala mnie co chwilę z gry /w środku rozgrywki/ i pokazuje problem z serwerem albo problem z logowaniem. Czuję się jak w testach wersji beta a nie w stabilnej rozgrywce. 

Żywcem wyrzuca mnie z gry - widać testują wytrzymałość nerwów u graczy. 

A wszystkiemu winna aktualizacja z tymi idiotycznymi lotniskowcami - było ok, to trzeba popsuć ???

Z boku to wygląda jakby jakiś niekompetentny decydent dorwał się do władzy w Wargaming i psuje wszystko /może poza grafiką - ta poziom wysoki trzyma/ - bo jak inaczej wytłumaczyć spadek stabilności w grze? 

Modder
5,213 posts
23,476 battles

Dzisiaj wszyscy mieli problemy, bo serwery padały parę razy. Rework nie ma tutaj nic do rzeczy, bo zdarzało się to wielokrotnie wcześniej i czasami trwało to wiele godzin.

Players
111 posts
14,173 battles

Czy znowu jakiś problem z grą , loguję się do gry , port , start i powrót do portu ............

Players
5 posts
5,855 battles
10 minutes ago, jadler1 said:

Czy znowu jakiś problem z grą , loguję się do gry , port , start i powrót do portu ............

Mam ten sam problem. logowanie OK ale żadnej bitwy nie odpalę

[WOB]
Players
55 posts
18,006 battles

Witam, od 30 minut mam problemy z logowaniem sie, 2 x wylogowalo mnie w pod koniec bitwy a teraz nie moge sie wogole zalogowac. Pozdrawiam.

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,352 battles

Błędy które spowodowały błedy i skumulowały się z innymi błędami, więc wyłączyliśmy suport. Na szczęscie, jak nie włączycie WG checka to nie dostaniecie bana, a mogli zabić.

• Funny 1