Jump to content
  • 0
Hellboy_49_1

Lotniskowce ..........Help.........

17 comments in this topic

Question

Players
6 posts
1,116 battles

ja dopiero zaczynam grę lotniskowcem mam amerykański poziom 4

znalazłem taki fajny poradnik z roku 2017 https://youtu.be/vfP_udZkSOw

problem w tym że u mnie po wciśnięciu klawisza SHIFT  nie pojawia się widok z góry tak jak u tego kolesia tylko mam widok standardowy pokazuje mi np. 3 lecące samoloty

ponieważ nie mam widoku z góry nie mogę do ataku stosować metod opisanych w poradniku

dla czego u mnie nie działa ten klawisz shift czy może trzeba miec lotniskowiec wyższego poziomu np.6

albo już osunęli tą opcję z widokiem z góry żeby graczom nie było za łatwo   :cat_paw:https://youtu.be/vfP_udZkSOw 

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[-FZO-]
Beta Tester
172 posts
2,526 battles

Witaj, w ostatniej dużej aktualizacji zmieniono całkowicie mechanikę lotniskowców. Teraz kieruje się tylko jedną eskadrą. Większość obecnych poradników o lotniskowcach jest przez to nie aktualna. Jak masz jakieś pytania to wal śmiało, pomożemy :)

• Cool 1

• 0
Players
6 posts
1,116 battles

mnie interesuje najbardziej to czy po wciśnięciu klawisza SHIFT będę miał widok z lotu ptaka tak jak w tym poradniku do ktorego wrzuciłem link .......bo u mnie tego nie ma wiec nie wiem czy u mnie zrobił się jakiś błąd czy po ostatniej aktualizacji usunęli tą możliwość 

i czy są jakieś aktualne poradniki jak grać lotniskowcem już po tych zmianach bo mi ..........idzie koszmarnie :fish_nerv:

• 0
[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles
20 minutes ago, Hellboy_49_1 said:

mnie interesuje najbardziej to czy po wciśnięciu klawisza SHIFT będę miał widok z lotu ptaka tak jak w tym poradniku do ktorego wrzuciłem link

W ostatniej dużej aktualizacji

No już nie tak ostatniej, bo przedostatniej, pod koniec stycznia 2019roku.

zmieniono całkowicie mechanikę lotniskowców.

To znaczy, że stara mechanika trafiła do kosza i została zastąpiona nową. W związku z czym stare poradniki też powinny trafić do kosza.

• 0
[HOB]
Moderator
1,443 posts
6,190 battles

Praktycznie wszystkie filmy sprzed końcówki stycznia 2019 można uznać za historię, chyba że wskazują one na testy nadchodzącej nowej wersji.

• Cool 1

• 0
[-FZO-]
Community Contributor
1,156 posts
11,981 battles

Nie ma widoku z lotu ptaka. Jedynie widok taktyczny który włączasz klawiszem M. Możesz w nim ustawić autopilota dla lotniskowca, nic więcej.

• Cool 1

• 0
Players
6 posts
1,116 battles

mam jeszcze takie pytanie

jak lece bombowcami to przed samolotami jest taki bialy celownik jak najadę nim na cel i wciskam lewy klawisz myszy to ten celownik znika wyglada to tak jak by cofal sie do tylu 

czy zeby skutecznie bombardowac ten zielony celownik musi byc na celu czy wystarczy ze ikona przeladowania bomb swieci sie na zielono i w tym czasie trzeba ponownie wcisnac lewy klawisz myszy 

• 0
[BASIC]
Players
3,138 posts
5,074 battles
2 hours ago, Hellboy_49_1 said:

mam jeszcze takie pytanie

jak lece bombowcami to przed samolotami jest taki bialy celownik jak najadę nim na cel i wciskam lewy klawisz myszy to ten celownik znika wyglada to tak jak by cofal sie do tylu 

czy zeby skutecznie bombardowac ten zielony celownik musi byc na celu czy wystarczy ze ikona przeladowania bomb swieci sie na zielono i w tym czasie trzeba ponownie wcisnac lewy klawisz myszy 

Biały - możesz atakować. Jak już zielony, to naprowadź na cel. Jak na coś małego i szybkiego, to z wyprzedzeniem. Wtedy naciśnij jeszcze raz lewy i zrzucisz bomby.

• 0
[PSS]
Players
292 posts
4,047 battles

czy zeby skutecznie bombardowac ten zielony celownik musi byc na celu

tak

to ten celownik znika wyglada to tak jak by cofal sie do tylu 

zielony celownik "pokryje sie" z tą pozycją białego celownika w ostniej fazie nurkowania (jak samoloty będą już nisko nad celem

jeśli chcesz zrzucić szybko (z dużej wysokości) to biały powinien mniej więcej minąć cel - wtedy, po wciśnięciu ataku,. zielony celownik będzie od razu nad celem

ciężko to wytłumaczyć wszystko słowami

zrób sobie bitwę treningową, wybierz jednego bota BB, i potrenuj

najpierw najlepiej na nieruchomym a jak już załapiesz jak to trzeba ustawaić to wybierz sobie ruchomego bota

• 0
Players
6 posts
1,116 battles

i jeszcze jedno pytanie

czy jest jakaś minimalna odległość na uzbrojenie się torped czy w tej grze nie obowiązuje ta zasada :fish_aqua:

• 0
Players
6 posts
1,116 battles

i jeszcze jedno pytanko

dostałem kilka sygnałów specjalnych nie używałem ich i nie ma ich w zakładce sygnały moze ktos wie gdzie ukrywa się ta zakładka sygnały specjalne był to sygnał specjalny typu uroboros

• 0
[BASIC]
Players
3,138 posts
5,074 battles
3 hours ago, Hellboy_49_1 said:

i jeszcze jedno pytanko

dostałem kilka sygnałów specjalnych nie używałem ich i nie ma ich w zakładce sygnały moze ktos wie gdzie ukrywa się ta zakładka sygnały specjalne był to sygnał specjalny typu uroboros

Tam, gdzie urządzasz wygląd okrętu - w sygnałach.

• 0
Players
6 posts
1,116 battles

w zakladce sygnaly mam tylko sygnaly bojowe i ekonomiczne i zadne innne

sygnalu uroboros nigdy nie uzylem wiec nie moglem go zużyć moze powinen byc w zakladce ekonomiczne ale go nie ma 

• 0
[BASIC]
Players
3,138 posts
5,074 battles
11 hours ago, Hellboy_49_1 said:

w zakladce sygnaly mam tylko sygnaly bojowe i ekonomiczne i zadne innne

sygnalu uroboros nigdy nie uzylem wiec nie moglem go zużyć moze powinen byc w zakladce ekonomiczne ale go nie ma 

Powinien być w dziale "Specjalnych" sygnałów. Jak go nie masz, to albo go nie dostałeś, albo jakiś bug i pisz do supportu :]

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.