Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Konkurs na plakat rekrutacyjny – wspaniałe nagrody do wygrania!

15 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts
156 battles

This is my poster. I hope that u will enjoy it. / Cóż, na każdej imprezie jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy :) Dawno nie grałem, bo mi tanki lwią część czasu zajmują, ale konkursy uwielbiam.

wow4.jpg

[BASIC]
Players
3,138 posts
5,074 battles
13 hours ago, vandallo87 said:

This is my poster. I hope that u will enjoy it. / Cóż, na każdej imprezie jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy :) Dawno nie grałem, bo mi tanki lwią część czasu zajmują, ale konkursy uwielbiam.

wow4.jpg

Na Twoim miejscu przeczytałbym regulamin tego konkursu ;)

Players
6 posts
156 battles
8 hours ago, CasualSlav said:

Na Twoim miejscu przeczytałbym regulamin tego konkursu ;)

Czytałem. Gdzie jest problem? Gracze bez klanu też mogą brać udział, plakat ma zachęcać do gry, niekoniecznie musi być rekrutacyjny, więc? Jak już coś enigmatycznie piszesz, to wyjaśnij co masz na myśli?

[BASIC]
Players
3,138 posts
5,074 battles
1 hour ago, vandallo87 said:

Czytałem. Gdzie jest problem? Gracze bez klanu też mogą brać udział, plakat ma zachęcać do gry, niekoniecznie musi być rekrutacyjny, więc? Jak już coś enigmatycznie piszesz, to wyjaśnij co masz na myśli?

Masz racje, zatem wyjątki z regulaminu:

• Wszystkie materiały muszą być Waszego autorstwa.
  • Nadsyłanie materiałów chronionych prawem autorskim lub takich, które zostały już opublikowane w Internecie jest zabronione.

Oraz z oświadczenia:

• Jesteście twórcami lub macie prawa do wszystkich elementów swojej pracy, którą umieszczacie w tym konkursie.
  • Żadna część Waszej opublikowanej pracy nie narusza praw do własności intelektualnej, prywatności, a także jakichkolwiek innych praw należących do kogokolwiek innego.

Ty, po prostu, zrobiłeś kolaż z dwóch zdjęć. Jak dla mnie to sprzeczne z powyższym, ale może się mylę i @WG_Lumberjackmnie poprawi?

W ogóle sorry, że się czepiam, ale sam myślałem, żeby wziąć udział. Jak jednak przeczytałem te zasady, to mi się odechciało. Nie chce mi się dłubać wszystkiego od podstaw samemu.

Players
6 posts
156 battles
7 hours ago, CasualSlav said:

Masz racje, zatem wyjątki z regulaminu:

• Wszystkie materiały muszą być Waszego autorstwa.
  • Nadsyłanie materiałów chronionych prawem autorskim lub takich, które zostały już opublikowane w Internecie jest zabronione.

Oraz z oświadczenia:

• Jesteście twórcami lub macie prawa do wszystkich elementów swojej pracy, którą umieszczacie w tym konkursie.
  • Żadna część Waszej opublikowanej pracy nie narusza praw do własności intelektualnej, prywatności, a także jakichkolwiek innych praw należących do kogokolwiek innego.

Ty, po prostu, zrobiłeś kolaż z dwóch zdjęć. Jak dla mnie to sprzeczne z powyższym, ale może się mylę i @WG_Lumberjackmnie poprawi?

W ogóle sorry, że się czepiam, ale sam myślałem, żeby wziąć udział. Jak jednak przeczytałem te zasady, to mi się odechciało. Nie chce mi się dłubać wszystkiego od podstaw samemu.

Słyszałeś o serwisach ze zdjęciami do komercyjnego użytku? Co gorsza, dobrzy ludzie udostępniają tam foty rezygnując z praw autorskich. Zadbałem, żeby z takich skorzystać i mogę to udowodnić organizatorom konkursu, jeśli będą jakiekolwiek obiekcje. Nie jest to prosty kolaż, ponieważ zastosowałem  szereg filtrów w celu osiągnięcia efektu starego plakatu. Btw. zobacz co ludzie robią na angielskojęzycznym forum. Powodzenia Śmieszny Internetowy Szeryfie, bo tam komentarzy w tym stylu byś nie nadążał pisać.

[BASIC]
Players
3,138 posts
5,074 battles
6 hours ago, vandallo87 said:

Słyszałeś o serwisach ze zdjęciami do komercyjnego użytku? Co gorsza, dobrzy ludzie udostępniają tam foty rezygnując z praw autorskich. Zadbałem, żeby z takich skorzystać i mogę to udowodnić organizatorom konkursu, jeśli będą jakiekolwiek obiekcje. Nie jest to prosty kolaż, ponieważ zastosowałem  szereg filtrów w celu osiągnięcia efektu starego plakatu. Btw. zobacz co ludzie robią na angielskojęzycznym forum. Powodzenia Śmieszny Internetowy Szeryfie, bo tam komentarzy w tym stylu byś nie nadążał pisać.

To bardzo ładnie. Ale czemu się tak spiąłeś? :D

WG Staff
2,017 posts
3,532 battles
11 godzin temu, vandallo87 napisał:

Vandallo87 nie ma potrzeby wyzywać się od internetowych szeryfów. CasualSlav nie miał złych intencji, zakładam, że raczej wręcz przeciwnie. 

4 godziny temu, CasualSlav napisał:

To bardzo ładnie. Ale czemu się tak spiąłeś? :D

Niech zgłaszają co chcą my to i tak sprawdzimy od deski do deski : ) 

• Cool 1

Players
6 posts
156 battles
2 hours ago, WG_Lumberjack said:

Vandallo87 nie ma potrzeby wyzywać się od internetowych szeryfów. CasualSlav nie miał złych intencji, zakładam, że raczej wręcz przeciwnie. 

Niech zgłaszają co chcą my to i tak sprawdzimy od deski do deski : ) 

Nikogo nie wyzywam, to raczej dobrotliwy przydomek, nadany z uśmiechem na ustach, czego tekst pisany nigdy nie odda. Fora internetowe uczą, że warto zakładać złe intencje. Potem można się mile zaskoczyć, ale zdarza się to sporadycznie.

• Cool 1

Players
4 posts
809 battles

#WorldofWarships #JoinTheNavy

To jest moje zgłoszenie, w pełni ręcznie robione. Mam nadzieję, że się przyjmie.

IMG_20190309_155055.jpg

• Cool 4

[SLMW]
Beta Tester
29 posts
9,115 battles

#WorldofWarships i #JoinTheNavy.

zibi1234

Przechwytywanie.JPG

• Cool 1

[SLMW]
Beta Tester
29 posts
9,115 battles

#WorldofWarships i #JoinTheNavy.

zibi1234   serwer EU

55555555555555.JPG

Players
4 posts
809 battles

W regulaminie nie było nic o zakazie oddawania dwóch prac, a ja miałem jeszcze fajny pomysł i czas to na wszelki wypadek pomyślałem, że zrobię

IMG_20190318_062652.jpg

• Cool 2

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.