Jump to content
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
michall91

problém se spuštěním - Sorry unsupported operating system

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
297 battles

Dobrý den, mám problém se spuštěním hry po aktualizaci. Objevuje se mě chyba -  Sorry unsupported operating system..

poradíte prosím?

[IDDQD]
Privateer
2,888 posts
4,750 battles
15 minutes ago, michall91 said:

ok. děkuji.... :(

No reinstal tě nemine pokud chceš hrát lodičky . Co máš za systém ? Sedmičky , desítky ? Mě se to při instalaci ptá ( sedmičky ) jestli chci 32 nebo 64 . Desiny automaticky do 64 

Na ebay se dá koupit číslo za pár fufňíků , pokud jedeš na divný verzi :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

Stačí verze Home , nepotřebuješ Pro

Players
6 posts
10,284 battles

Opět hra nešla. Vstoupil jsem do hry ale pořád načítala .Slyšel jsem že se bojuje ale nemohl jsem nic dělat. po skončení hry mě to konečně vpustilo do přístavu. když jsem chtěl opustit hru tak to nešlo.musel jsem ji zastavit

přes správce úloh.už to trvá od nové aktualizace. Kromě jednoho dne pořád. chyby nejsou pořad stejné ale tato poslední je nejčastější. Mám 64 bit system.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,527 posts
9,962 battles
On 3/8/2019 at 2:01 PM, borgia3 said:

Opět hra nešla. Vstoupil jsem do hry ale pořád načítala .Slyšel jsem že se bojuje ale nemohl jsem nic dělat. po skončení hry mě to konečně vpustilo do přístavu. když jsem chtěl opustit hru tak to nešlo.musel jsem ji zastavit

přes správce úloh.už to trvá od nové aktualizace. Kromě jednoho dne pořád. chyby nejsou pořad stejné ale tato poslední je nejčastější. Mám 64 bit system.

Nemas nainstalovane mody? Zkus udelat WGcheck a poslat ho na support

https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/article/22989/

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.