Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
rob7171

Zdechł serwer

48 comments in this topic

Recommended Posts

[TPB]
Players
29 posts
14,946 battles

"zostałeś odłączony od serwera.Wykryto problemy techniczne..."

to już staje się tradycją, po wejściu nowej aktualizacji.

Players
48 posts
2,626 battles

Mam dzień wolny aby pograć alaską i wbić w końcu kapitana z Montany na 19 perk ale hola, hola Serwer Off... szkoda :/ Faktycznie pójdę na dwór i zobaczę skąd sąsiad bierze piniążki na to wszystko... co ma :D

• Funny 1

[B-EYE]
Players
2 posts
7,881 battles

Padajacy serw to jedno a u was też pojawia się problem z znikającym dżwiękiem waszego okrętu gdzie wszystkie dookoła słychać idealnie?

[DV]
Players
85 posts
11,547 battles

co do dźwieków, kolega raportował mi że nie ma dźwięku dział, a mnie samemu zanika dźwięk dział kiedy pojawia się wiadomość dźwiękowa

[TF16]
Moderator
4,203 posts
10,654 battles
1 minute ago, Gerlath said:

co do dźwieków, kolega raportował mi że nie ma dźwięku dział, a mnie samemu zanika dźwięk dział kiedy pojawia się wiadomość dźwiękowa

To też jest znany błąd i trwają prace nad jego naprawieniem.

• Funny 1

[BASIC]
Players
3,137 posts
5,068 battles
11 minutes ago, Fufi67 said:

Padajacy serw to jedno a u was też pojawia się problem z znikającym dżwiękiem waszego okrętu gdzie wszystkie dookoła słychać idealnie?

5 minutes ago, Gerlath said:

Data centre im siadło. Co do dźwięku - popróbujcie wejść i wyjść z mapy ("M"). Działa, przynajmniej na dźwiękach samolotów.

Players
3 posts
9,055 battles

Dzieńdoberek wszystkim :Smile_Default:

Mój pierwszy "jubileuszowy" post na tym forum, hehe

Wczoraj dwukrotnie wyrzuciło mnie z serwera w trakcie bitwy. Dziś się loguję, a tam taki fajniutki różowy kolorek i komunikat o nałożonej karze za niesportowe zachowanie: opuszczenie bitwy w trakcie jej trwania / bierność:cap_wander::Smile_facepalm:

Także pamiętajcie: to, że wywala Was z serwera z powodu problemów technicznych po stronie serwera, to jest, zdaniem WG, wyłącznie Wasza wina :Smile-_tongue:

P.S.

Pal licho utracone flagi sygnałowe i staty okrętu. Nie dbam o to - sygnałów mam dużo, a staty sobie odrobię, ale algorytm przyznawania kary się pomylił więc postępując zgodnie ze wskazówkami starszych stażem bywalców forum na wszelki wypadek wysłałem zgłoszenie do Supportu.

Pozdrawiam

D.H.

• Cool 1

WG Staff
1,978 posts
3,490 battles
15 minut temu, DISTANT_HORIZON napisał:

Dzieńdoberek wszystkim :Smile_Default:

Mój pierwszy "jubileuszowy" post na tym forum, hehe

Wczoraj dwukrotnie wyrzuciło mnie z serwera w trakcie bitwy. Dziś się loguję, a tam taki fajniutki różowy kolorek i komunikat o nałożonej karze za niesportowe zachowanie: opuszczenie bitwy w trakcie jej trwania / bierność:cap_wander::Smile_facepalm:

Także pamiętajcie: to, że wywala Was z serwera z powodu problemów technicznych po stronie serwera, to jest, zdaniem WG, wyłącznie Wasza wina :Smile-_tongue:

P.S.

Pal licho utracone flagi sygnałowe i staty okrętu. Nie dbam o to - sygnałów mam dużo, a staty sobie odrobię, ale algorytm przyznawania kary się pomylił więc postępując zgodnie ze wskazówkami starszych stażem bywalców forum na wszelki wypadek wysłałem zgłoszenie do Supportu.

Pozdrawiam

D.H.

https://worldofwarships.eu/pl/news/general-news/the-night-is-dark-and-full-of-errors/

[HOB]
Moderator
1,429 posts
6,155 battles
5 minut temu, kapitan_skarpeta napisał:

Niestety zabrakło informacji gdzie to można odebrać.

Czy samo pojawi się na koncie?

Obiecali dać od poniedziałku, to wtedy dadzą. Obstawiam link ten sam co przy serwerze testowym (userbonus)

Celowo nie dali tego linka przed wydaniem rekompensat, bo zrobiłby się niepotrzebny DDOS i spam w sprawie niedziałających nagród.

• Cool 1

[-FZO-]
Players
443 posts
9,381 battles
2 minuty temu, kapitan_skarpeta napisał:

Wszelkie nagrody i rekompensaty sprawdzaj sobie z przeglądarki pod tym linkiem. Warto go zapisać sobie na stałe - każdy gracz ma indywidualny po zalogowaniu na witrynie głównej.

• Cool 2

Players
3 posts
9,055 battles
6 minutes ago, kapitan_skarpeta said:

W przytoczonym przez Lumberjacka artykule napisano:

"Możecie je odebrać do (powinno być chyba "od") poniedziałku 4/03 (15:00 UTC) do poniedziałku 18/04 (23:00 UTC).
 ZAKTUALIZUJEMY ten artykuł jak tylko rekompensata będzie gotowa do odbioru"

tak więc cierpliwości...

Bardziej martwi mnie fakt, że dziś mogę zostać ponownie wyrzucony z serwera w trakcie bitwy, a wtedy jako recydywa zostanę karnie skierowany tylko na co-opy :Smile_trollface:

Weekend Tester
556 posts

"Możecie je odebrać do poniedziałku 4/03 (15:00 UTC) do poniedziałku 18/04 (23:00 UTC)."

Duża firma ale kasy na tłumacza szkoda i do przekładu używa Google Translate...

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
273 posts
3,806 battles

A czy firma zdradzi, co zawierał mikro patch zainstalowany w kliencie po restarcie serwera?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.