Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[OSTATNIA SZANSA!] Zajmijcie stanowiska — Exeter do zdobycia ZA DARMO!

41 comments in this topic

Recommended Posts

[I401]
Beta Tester
1 post
8,816 battles

Strącić 30 samolotów jak lotniskowców znowu w bitwach nie ma to będzie cud.

Weekend Tester
39 posts
9,010 battles

Mnie pokazuje, że tę misję mogę wypełnić tylko Farragutem - mimo, ze w opisie są brytyjskie i amerykańskie niszczyciele i krążowniki tierów VI-VIII (a mam ich klika). Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles

2 hours ago, AndreasWelt said:

Mnie pokazuje,

Pokaż jak ci to pokazuje.

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
273 posts
3,806 battles
12 godziny temu, AndreasWelt napisał:

Mnie pokazuje, że tę misję mogę wypełnić tylko Farragutem - mimo, ze w opisie są brytyjskie i amerykańskie niszczyciele i krążowniki tierów VI-VIII (a mam ich klika). Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

Pokazuje jakim okrętem/mi ukończyłeś zwycięsko bitwę.

[S03G]
Alpha Tester
250 posts
8,076 battles

WG ale masakra, 10 gier i tylko jedna z lotniskowcem. ;(

Players
272 posts

Pro tip. Nicolas z 10 punktowym kapitanem. Jedna bitwa 39 samolotów. Nie ma za co.

Ale swoją drogą w drugim etapie nie pokazuje np.  dallas, fiji, atlanta, indy, i parę innych. Ale misje zalicza zgodnie z opisem.

[GJMW]
Beta Tester
14 posts
6,216 battles
4 hours ago, green1111 said:

WG ale masakra, 10 gier i tylko jedna z lotniskowcem. ;(

Podobnie, 9 11 randomów i jeden z lotnią :etc_swear:

Beta Tester
375 posts
12,368 battles

Potwierdzam: Nicholas i do upadłego ... plus obserwacja ile CV w kolejce (choć to może zmylić) - w ostatniej bitwie gdzie brakowało mi 12, spadło 34 :cap_rambo:

[GJMW]
Beta Tester
14 posts
6,216 battles

Następny  tip :fish_book:. Nie mam Nicholasa, musiałem inaczej kombinować. Bierzemy krążek (osobiście płynąłem Dallasem i Nowym Orleanem, oba wzmocnione pod AA). Jak już po kilku, częściej kilkunastu bitwach trafimy na lotnie,  to olewamy chwilowo totalnie team, opłotkami płyniemy na tyły wroga i atakujemy lotnie. Dwie takie akcje i zadanie zrobione :fish_viking:

Beta Tester
375 posts
12,368 battles
11 minutes ago, marti2020 said:

Następny  tip :fish_book:. Nie mam Nicholasa, musiałem inaczej kombinować. Bierzemy krążek (osobiście płynąłem Dallasem i Nowym Orleanem, oba wzmocnione pod AA). Jak już po kilku, częściej kilkunastu bitwach trafimy na lotnie,  to olewamy chwilowo totalnie team, opłotkami płyniemy na tyły wroga i atakujemy lotnie. Dwie takie akcje i zadanie zrobione :fish_viking:

uchowaj Boże od takich porad ... potem takie kaleki pływają na randomach ... ile srebra taki Nicholas na 5 tierze kosztuje????

• Cool 1

[GJMW]
Beta Tester
14 posts
6,216 battles
10 minutes ago, Capricorn_Two said:

uchowaj Boże od takich porad ... potem takie kaleki pływają na randomach ... ile srebra taki Nicholas na 5 tierze kosztuje????

To rada pod TO zadanie. Jakie zadanie takie wykonanie. Epitety to sobie zachowaj dla swoich koleżków. Rozumiem, że w bitwie bierzesz wszystko na klatę, co pływa i leci. Nie każdy gra DDkami. Może mam czekać np. za wyspą paląc BBka i modlić się żeby lotnia zechciała się na mnie skupić? Mam to gdzieś.

Beta Tester
375 posts
12,368 battles

doskonała rada ... płynąc po ramce mapy, licząc na to, że dorwiemy lotnię nie wykryci i niezatopieni przez przeciwny team ... nie można wspierać DD ogniem swojego AA? albo popatrzeć na mapę zobaczyć gdzie wroga CV-ka puszcza samoloty? 

[GJMW]
Beta Tester
14 posts
6,216 battles

Tak, właśnie tak zrobiłem TO zadanie. Wystarczyło pierwsze dwie gry z lotniami. A teraz na spokojnie, na randomach będę wspierał ogniem AA moje DDki i tym podobne. Natomiast nieporozumieniem dla mnie (Ty, jako że mnie nie znasz, możesz założyć że gram deskami, ale tak nie jest),  byłoby robienie deski V tieru i szalenie nią na randomach. 

[FT-B]
Players
326 posts
3,865 battles

Ja jestem za to szczęśliwy ;) nie lubię misji, gdzie w warunkach są tylko takie okręty, potem inne itp itd. Stwierdziłem że nie warto na 5 tier. Po co? chyba tylko dla kolekcji, i kurzenia w porcie.

[B-EYE]
Weekend Tester
103 posts
8,662 battles
29 minutes ago, Toyminator said:

Ja jestem za to szczęśliwy ;) nie lubię misji, gdzie w warunkach są tylko takie okręty, potem inne itp itd. Stwierdziłem że nie warto na 5 tier. Po co? chyba tylko dla kolekcji, i kurzenia w porcie.

a jedyne co musisz zrobić to kilka randomów... Czy naprawdę aż tak nie lubisz/boisz się randomków? Czasem gracze są tu gorsi od Twoich ulubionych botów :)

[-PGS-]
Players
145 posts
6,805 battles

Tego typu misje jak ta na 50 zestrzeleń, psują rozgrywkę. Zamiast grać normalnie to dochodzi do irracjonalnych zachowań graczy. Nie ma sie co na nich denerwować bo to nie ich wina tylko porypanej polityki WarGamingu które próbuje, w sposób kulawy, zatrzymać odpływ graczy z serwerów po reworku. To mi przypomina misje na okręt ARP (chyba Takao) gdzie trzeba było ubić ileśtam okrętów ruskich. Wtedy mało tego pływało i jak sie pojawił w drużynie przeciwnej to dochodziło do dantejskich scen bo cały team yolował w nadziei ze to jemu przypadnie frag. Pozdrawiam 

• Cool 4

[TF16]
Players
333 posts
13,175 battles
14 godziny temu, marti2020 napisał:

To rada pod TO zadanie. Jakie zadanie takie wykonanie. Epitety to sobie zachowaj dla swoich koleżków. Rozumiem, że w bitwie bierzesz wszystko na klatę, co pływa i leci. Nie każdy gra DDkami. Może mam czekać np. za wyspą paląc BBka i modlić się żeby lotnia zechciała się na mnie skupić? Mam to gdzieś.

No to gratuluję twórczego myślenia -  dla dobra własnej [edited]  olać pozostałych 11 graczy :cap_wander_2:

Nic dziwnego, ze po takich akcjach część graczy nazywa pozostałych [edited]  itp. (niepotrzebne skreślić).

Do WG -  pogratulować  (po raz kolejny)  wymyślanych  zadań cząstkowych do zrobienia misji... Najpierw ktoś w developmencie krzyczy "eureka" i w poczuciu swojej zajefajności wprowadza coś takiego na live, a później większość graczy musi się użerać z [edited] , którzy dla  wykonania jakiegoś zadania wkurzają  pozostałych. Brawo WG :cap_like:  - przywołany kolega właśnie  potwierdził WAM to, co wielokrotnie inni już pisali (że przygotowane od czapy misje tylko wywołują idiotyczne - z punktu widzenia rozgrywki zespołowej - zachowania). 

@WG_Lumberjack przekaż proszę ten feedback do  tych na górze w firmie, przecież WG słucha opinii graczy (sarkazm)  

• Cool 6

[FT-B]
Players
326 posts
3,865 battles
13 godziny temu, SaulRomanoff napisał:

a jedyne co musisz zrobić to kilka randomów... Czy naprawdę aż tak nie lubisz/boisz się randomków? Czasem gracze są tu gorsi od Twoich ulubionych botów :)

No właśnie dlatego nie lubię, bo gracze są głupsi od botów XD Na botkach mam 5 minut bitewki . Na randomie 15 . No chyba że team jest ultra zły, to 7 minut ;D  I wiesz, moja niechęć do randomów, wywodzi się z wota ;) Tutaj jest lepiej, ale to i tak nie dla mnie, za bardzo się stresuję, i się spinam . Chociaż na randomach chcę grać,ale dopiero od maja ;)  No i szczerze, nie zrobię zadania na osiągnięcia,bo to może trwać za długo. Po za tym tak jak też pisałem...to jest tylko piąty tier ;) Po co mi premka 5 poziomu?

[BUSHI]
Players
3,315 posts
17,404 battles
31 minutes ago, Toyminator said:

Po co mi premka 5 poziomu?

Wydawało mi sie zawsze, ze gramy dla przyjemności. Ona tylko istnieje na wysokich tierach ? Dodatkowo, jak już wymiatamy na tych "upragnionych" X, to na niskich tierach powinniśmy całkowicie dominować. Czasami warto sprawdzić ile się już nauczyliśmy i czy tak już jest.

Zaś od dnia, w którym non-stop miażdżymy wszystkich i wszystko nawet Mikasą, możemy uznać się za mistrza tej gry ;-)

[B-EYE]
Weekend Tester
103 posts
8,662 battles
49 minutes ago, Odo_Toothless said:

Zaś od dnia, w którym non-stop miażdżymy wszystkich i wszystko nawet Mikasą, możemy uznać się za mistrza tej gry ;-)

kurcze nie mam Mikasy... :(

1 hour ago, Toyminator said:

No właśnie dlatego nie lubię, bo gracze są głupsi od botów XD Na botkach mam 5 minut bitewki . Na randomie 15 . No chyba że team jest ultra zły, to 7 minut ;D  I wiesz, moja niechęć do randomów, wywodzi się z wota ;) Tutaj jest lepiej, ale to i tak nie dla mnie, za bardzo się stresuję, i się spinam . Chociaż na randomach chcę grać,ale dopiero od maja ;)  No i szczerze, nie zrobię zadania na osiągnięcia,bo to może trwać za długo. Po za tym tak jak też pisałem...to jest tylko piąty tier ;) Po co mi premka 5 poziomu?

A tak serio.. Toyminator przełam się i polataj trochę np. Nicholasem i misja na samolociki się zrobi... na misję osiągnięć też się znajdzie sposób.. 

Po prostu zamiast od maja zacznij randomki już teraz, a spinę i stres zostaw tym których będziesz topił ;)

Zrób to ... albo przestań narzekać na misje.  

Serio... 3k bitew na coop?  Nie krytykuję... ale bardzo się dziwię.. 

Do zobaczenia na randomkach :) 

[FT-B]
Players
326 posts
3,865 battles

Nie mam nicholasa . Aktualnie mam tylko 7 tiery . I zostawiłem 6 tier DD USA .Zacząłbym teraz, ale mi się po prostu nie chce. Nie mam czasu, bo robię coś innego.  I serio, po co mi 5 tier? Odpowiesz ?  Kolejny okręt, który będzie nieużywany .

A że tyle bitew na botkach? Hmm może dlatego, że robi się szybciej i łatwiej pewne misje :) Po za tym misje codzienne, mają w warunkach wygranie bitew. A to nie zależy ode mnie.  Po za tym do zrobienia 7 tierów, nie widzę różnicy. Biorąc pod uwagę fakt, ile trwają bitwy na randomach, a ile na coopach .  Nawet grając na botach, mam prawie 100mln kredek.  Z premką dalej bym mógł spokojnie i bez nerwów, robić7 tiery. Na 8 tierach już się nie opłaca, jeśli to nie premka.  Po za tym na randomach irytuje jedna rzecz: Bitwy na jeden cap...nie lubię. Co to za strzelanie się na 20 km... Krążkiem jeden zły ruch, i już nas nie ma(jeśli mamy pecha) I Ale spoko, na randomki wskoczę, bo taki mam plan :)  Złym graczem nie będę. Skoro w wot byłem zielono niebieski , to tutaj też.

[FT-B]
Players
326 posts
3,865 battles
5 godzin temu, Odo_Toothless napisał:

Wydawało mi sie zawsze, ze gramy dla przyjemności. Ona tylko istnieje na wysokich tierach ? Dodatkowo, jak już wymiatamy na tych "upragnionych" X, to na niskich tierach powinniśmy całkowicie dominować. Czasami warto sprawdzić ile się już nauczyliśmy i czy tak już jest. 

Grać dla przyjemności, owszem. Ale na razie jestem na etapie grindu (co nie zawsze jest przyjemne ) No dobra, ale dalej nie wiem po co mi kolejna 5? Dla takich niższych tierów, mam Kirowa :) Po prostu szanuję czas :) Gdyby to była 6, to może jeszcze..ale nie wiem. Nawet nie robię pierwszych dyrektyw,bo darmowy miesiąc netflixa ;D Także nie mam czasu. Dopiero od czwartku wracam. Po PEF musiałem zrobić sobie przerwę.  Ba w tym roku miałem zrobić 9 tiery, i do połowy 10 ...Już wiem że zrobię tylko 8 tiery, i do połowy zbiorę doświadczenie na 9 tiery. 

[BASIC]
Players
3,137 posts
5,068 battles
31 minutes ago, Toyminator said:

Grać dla przyjemności, owszem. Ale na razie jestem na etapie grindu (co nie zawsze jest przyjemne ) No dobra, ale dalej nie wiem po co mi kolejna 5? Dla takich niższych tierów, mam Kirowa :) Po prostu szanuję czas :) Gdyby to była 6, to może jeszcze..ale nie wiem. Nawet nie robię pierwszych dyrektyw,bo darmowy miesiąc netflixa ;D Także nie mam czasu. Dopiero od czwartku wracam. Po PEF musiałem zrobić sobie przerwę.  Ba w tym roku miałem zrobić 9 tiery, i do połowy 10 ...Już wiem że zrobię tylko 8 tiery, i do połowy zbiorę doświadczenie na 9 tiery. 

Oby Cię nie zdziwiły 10 tiery na randomach... Życzę wszystkiego najlepszego, jednakowoż ;)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.