Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

[POSLEDNÍ ŠANCE!] Ukažte svůj vzdor – získejte ZDARMA Exeter!

31 comments in this topic

Recommended Posts

[CKVN]
[CKVN]
Players
45 posts
5,751 battles

je to super, len prvá misia zostrelit 30 lietadiel je nerealne, 7 hry a 2 lietadla dole, keby nebolo obmedenie tak sa to da - moj názor 

• Cool 1

[-BES-]
[-BES-]
Players
2 posts
4,927 battles

10 her a ani jedna letadlovka. Super lehka první mise.

• Funny 1

[_CSR_]
Players
238 posts
6,267 battles
Před 1 hodinou Skalfok řekl/a:

10 her a ani jedna letadlovka. Super lehka první mise.

ano byla by to lehká mise, po reworku není žádná velká věda nechat si sestřelit 30 letadel má to jen jeden ,,malý,, háček, muselo by se najít dost negramotných jedinců co si nechají sestřelit třicet letadel, umístí se na posledním nebo předposledním místě v tabulce a doplatí kredity protože skončit s - 60 000 kr. není problém, takže asi tak.

[_CSR_]
Players
238 posts
6,267 battles

Ukažte svůj vzdor – získejte ZDARMA Exeter!

Co to jako má být?, okamžitě propusťte toho člověka který vymyslel tento slogan a nebo rozdělte fórum na dospělou a dětskou sekci. Pro méně chápající - vysvětlím: Když porovnám za jak dlouhý čas vydělám 700,- Kč a naproti tomu kolik strávím času abych získal loď ,,ZDARMA,, tak varianta ,,ZDARMA,, je pekelně drahá! Chápu je to slogan pro děcka a nebo dospělce s dětským mozkem.

Takže pro příště bych zkusil například: Ukažte svůj vzdor - obrňte se trpělivostí a VYBOJUJTE si skvělý křižník Exeter!

[_CSR_]
Players
238 posts
6,267 battles
Před 3 minutami PanVeduci řekl/a:

ziadne lietadlovky? cudujete sa?

ale jdi, kampań nekampaň - realita je taková že když se umístíš v polovině tabulky tak jsi borec, většinou jsi na konci a ještě mínus hafo kreditů, tak co tě na tom má bavit, to jako s jinou lodí vyděláš kredity aby jsi je pak promrhal s letadlovkou?, asi ne. Už jsem to psal, tato varianta CV mě baví ale hrát se to nedá.

[CRYO]
Players
92 posts
15,815 battles

divím se, že čekáte letadla, vždyť když každý bude plnit misi, nemohou být ve hře letadla....

ale prý je to splnění přání komunity

Players
27 posts
3,551 battles
Před 13 hodinami lieutenant_42 řekl/a:

ale jdi, kampań nekampaň - realita je taková že když se umístíš v polovině tabulky tak jsi borec, většinou jsi na konci a ještě mínus hafo kreditů, tak co tě na tom má bavit, to jako s jinou lodí vyděláš kredity aby jsi je pak promrhal s letadlovkou?, asi ne. Už jsem to psal, tato varianta CV mě baví ale hrát se to nedá.

Nevím jak na vyšších tirech ale s Rangerem když jsem proti "svým" tak se dá i 90.000 dmg a často končím jako první v tabulce. Proti 8 to je jiné kafe, ale dá sa. Tak posledních pár expů a hůrá na Lexington

• Cool 1

Players
27 posts
3,551 battles
Před 13 hodinami lieutenant_42 řekl/a:

Ukažte svůj vzdor – získejte ZDARMA Exeter!

Co to jako má být?, okamžitě propusťte toho člověka který vymyslel tento slogan a nebo rozdělte fórum na dospělou a dětskou sekci. Pro méně chápající - vysvětlím: Když porovnám za jak dlouhý čas vydělám 700,- Kč a naproti tomu kolik strávím času abych získal loď ,,ZDARMA,, tak varianta ,,ZDARMA,, je pekelně drahá! Chápu je to slogan pro děcka a nebo dospělce s dětským mozkem.

Takže pro příště bych zkusil například: Ukažte svůj vzdor - obrňte se trpělivostí a VYBOJUJTE si skvělý křižník Exeter!

Je fakt, že poměr čas vs. odměna se to nevyplatí. Když si představím, co bych na tom musel strávit času a hlavně když nemam britské DD...

A stejně nejzábavnější je tier 6 a 7 i 8 pokud není proti 10....

• Cool 1

[CASN]
Players
6 posts
4,288 battles

Inak ohladne tej prvej misie kde treba zostrelit lietadla , je to fakt uplne smiesne a nezmysel od WG :D 10 hodnocenych po sebe , skusal som od t6 do t8 , rozne kombinacie a stale proti mne ziadna lietadlovka , hovorim ok ved chcu robit ludia misie tak si ich pochopitelne nedavaju , tak som po dvoch rokoch zapol kooperativnu bitku ze tam mozno budu nejake lietadla proti mne :D Ale uplny ulet , akoze 3 koperativky po sebe , v mojom teame vzdy lietadlovka ale proti mne mne ani raz , vzdy tam bola bitevka :D ... Takze nieco asi natom bude .. Ved ok je premiovka na zakupenie v shope , beriem .. Ale naco to potom davate free za misie ktore su uplne nerealne splniit a ked ano tak mozno 1/50 co ma nahodu ? :D:D:D Dlho som sa takto nepobavil ... Myslel som ze ma tu uz nic neprekvapi .

[PPH]
Players
164 posts
9,417 battles

Ehm - od reworku CV nejsou v Operacích ani v kooperativních bitvách letadlovky ( používající a létající s letadly) a jsou nahrazeny bitevkama... nemají stále správný řídící algoritmus pro NPC stroje...

[CASN]
Players
6 posts
4,288 battles
5 hours ago, mortas_invader said:

Ehm - od reworku CV nejsou v Operacích ani v kooperativních bitvách letadlovky ( používající a létající s letadly) a jsou nahrazeny bitevkama... nemají stále správný řídící algoritmus pro NPC stroje...

Toto je divna logika , tak nech to dotiahnu do konca a nech dajme ja neviem update o dva dni neskor , ako rychlo rychlo a potom to takto aj vyzera ... Pravdu povedat , keby som nemal nahrane iste veci a lode , a keby som mal teraz zacat hrat lode asi sa nato po chvili vykaslem .. O poslednych zakupitelnych vianocnych darcekov ani nehovorim .. Ja som osobne nekupil ani jeden , ale co chalani kupili darceky za 200€ a podobne a mali tam nejaku sracku t6 tak dakujem neprosim .

[O-S-W]
Players
230 posts
10,722 battles

Ta první mise byla neskutečná pakárna... Sestřelit 30 letadel za současné situace je vážně skoro scifi záležitost. Nakonec jsem musel ukecat kolegu z klanu, abychom to dali v divizi a on se recipročně obětoval a vzal si CV a já Clevelanda s buglým zvukem výstřelů. Pak to v pohodě šlo sfouknout ve dvou bitvách (ve čtyřech = dvě bitvy jsem pak ze sebe dělal CV návnadu já). Nicméně jsem si před tímto nápadem absolvoval několik trapných bitev a Atlantou bez CV v devítkách, kde jsem dělal několika enemy Alaskám cvičný terč.

Jednu věc ale naprosto nechápu... Proč je celá mise omezena na lodě V-VIII tieru? Proč se to nedá plnit i s IX a X?

[IDDQD]
Privateer
2,884 posts
4,750 battles
14 minutes ago, MarfyArt said:

Ta první mise byla neskutečná pakárna... Sestřelit 30 letadel za současné situace je vážně skoro scifi záležitost. Nakonec jsem musel ukecat kolegu z klanu, abychom to dali v divizi a on se recipročně obětoval a vzal si CV a já Clevelanda s buglým zvukem výstřelů. Pak to v pohodě šlo sfouknout ve dvou bitvách (ve čtyřech = dvě bitvy jsem pak ze sebe dělal CV návnadu já). Nicméně jsem si před tímto nápadem absolvoval několik trapných bitev a Atlantou bez CV v devítkách, kde jsem dělal několika enemy Alaskám cvičný terč.

Jednu věc ale naprosto nechápu... Proč je celá mise omezena na lodě V-VIII tieru? Proč se to nedá plnit i s IX a X?

Nesnaž se hledat logiku kde není .

Jo najel jsem tam jak vocas , jenže jsem si blb myslet , že je strhnu a pojedou tam taky . Já idiot bláhová . Mrdat .

Po týdle hře ,si naordinuji týden , možná víc pauzy ? 

A at si to bot užije seru na hru , seru na to že p. účet mi jde do prdele .A nejhorší na tom je , že to těm idiotům vyšlo a vyhráli . Ty kreteni si v příští hře řeknou , hele pičo , tam mi to minule vyšlo jedu tam zase . [edited] a nasrat , mám jenom jedny nervy a hodlám si je uchovat

Spoiler

Z2Zdhkc.jpgTqOb1QT.jpg

• Cool 1

[O-S-W]
Players
230 posts
10,722 battles

Útlum letadlovek je vidět díky této misi naprosto zřetelně. Kroky WG vedou jednoznačně k tomu, aby tuhle třídu nikdo nehrál... Nejen, že to je jako lowtier naprosto nehratelné, ale snaha se dostat na vyšší tier se ještě záměrně komplikuje cenou lodí, které jako jediné nepodléhají klanové slevě (proč?). Cena desítkové CV je 28 mega, což je fakt docela soda ...

• Cool 1

[WH1TE]
Players
14 posts
5,388 battles
On 3/1/2019 at 2:02 PM, The_EURL_Guy said:

Vrhněte se v březnu na mise z Jávského moře a získejte zdarma novou prémiovou loď!

Přečíst na portálu

Po@Theslední@or lodi Exeter: část 3-1

Udělte v libovolném počtu bitev nepřátelským lodím 100 000 poškození požárem

Odměna: 5 signálních vlajek „India Yankee“

Omezení lodí: britské bitevní lodě, křižníky či torpédoborce úrovně VI–VIII

@The_EURL_GuyMůžete mi vysvětlit jak mám s 6tkovým křižníkem udělat 100k dmg požárem? To jako vážně? Všechny ostatní mise se dají dělat s britským křižníkem (kromě jedné části s japonci, ale budiž) a teď najednou takováhle blbost.

P.S.: Na samotný Exeter zvysoka dlabu - dělám ho jen kvůli získání dalších kontíkům na VIII britskou letadlovku :D 

[FO3]
Players
42 posts
5,327 battles
Před 16 hodinami MarfyArt řekl/a:

Koukám, že jsme v podstatě na tom stejně, také mě zachránil Cleveland a za dvě bitvy bylo těch 30 letadel dole. Zachránilo mě to, že v neděli večer jsem narazil na dvě dobré duše (tímto jim na dálku děkuji), co hráli s CV na VIII tieru (první CV po cca 30 bitvách bez nich). A ty buglý výstřely u Cleva? Zřejmě nějaká novinka, já měl stejné ticho :-). Mě nevadí, že se to dá hrát jen s tiery V - VIII resp. VI - VIII, spíše mě vadí ty Japonci ve druhé části, protože mám z lodí, co přichází v úvahu, jen Aobu:-). Tohle je prostě individuální, co komu vyhovuje. Je ale fakt, že kdo nemá Belfasta, tak s křižníky toho asi moc nezapálí :D  

[O-S-W]
Players
230 posts
10,722 battles
8 hours ago, Lightofstorm said:

@The_EURL_GuyMůžete mi vysvětlit jak mám s 6tkovým křižníkem udělat 100k dmg požárem? To jako vážně? Všechny ostatní mise se dají dělat s britským křižníkem (kromě jedné části s japonci, ale budiž) a teď najednou takováhle blbost.

S britským křižníkem asi jedině s Belfastem, ale mnohem pohodlněji to půjde splnit třeba s Nelsonem nebo jinou britskou bitevkou, které zapalují více než dobře... 

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
908 posts
7,916 battles
17 hours ago, MarfyArt said:

Lietadlá som zostreľoval dva dni. Ale viac menej som na to kašľal a len sa bavil hrou s Belfastom.  Keď som sa do toho konečne "oprel" tak som cielene čakal, kým sa vo fronte objavili dve CV (rušil som a znovu štartoval losovanie hry) a sfúkol som to za dve bitky :Smile-_tongue:.

Čo sa týka plnenia tohto maratónu...ja si ho celkom užívam, pretože to hrám s Belfastom a Perthom a obe lode sú na svojich Tieroch slušne povedané unikátne :Smile_teethhappy:. Najprv som nadával, že sa to nedá plniť s desinami, ale teraz to dokonca považujem za výhodu. Belfast je totiž podľa mňa plne konkurencieschopný aj medzi devinami. Včera večer som dal v takej bitke 150 000 dmg. A to je strašný trolling, keď za 2-3 min zoberiete Tier 9 lodi skoro polovicu HP :Smile_teethhappy:.

[PRDI]
Players
217 posts
1,712 battles

hehe nato zabudni že nebudu predavať, len z toho im pojdu ečka do kasy lebo ho budu chcieť tí čo ho nemaju a hraju proti nim

[CRYO]
Players
92 posts
15,815 battles
V 4. 3. 2019 v 8:38 MarfyArt řekl/a:

S britským křižníkem asi jedině s Belfastem, ale mnohem pohodlněji to půjde splnit třeba s Nelsonem nebo jinou britskou bitevkou, které zapalují více než dobře... 

znovu přečíst podmínky....

[O-S-W]
Players
230 posts
10,722 battles
On 3/9/2019 at 4:23 PM, 8ka said:

znovu přečíst podmínky....

Podmínky? jako tyto?

Omezení lodí: britské křižníky, torpédoborce a bitevní lodě úrovně VI–VIII.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.