Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Vojcek1986

Měsíční soutěže - Březen: Loajalita + Kreativita + Štěstí

27 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Community Contributor
84 posts
18,353 battles

Zdar na palubu nebo do podpalubí,

jak již víte, jako komunitní kontributoři máme k dispozici měsíčně "až" 25 kódů, které obsahují CCT Subscriber Kontejner a v něm, viz. níže.

Rozhodl jsem se těchto 25 kódů rozdělovat vždy následující měsíc dle těchto pravidel:
a) Loajalita

- formou bodů z mého streamu, celkem měsíčně k dispozici 12 kódů pro ty nejaktivnější
- nastavení bodů viz. obrázek

- body:

sledování = 3 body/10 minut
následování/oblíbený kanál/follow = 20 bodů

hosting kanálu = 5 bodů
předplatné/subscribe = 400 bodů
tip/dar = 90 bodů/1 dolar
cheer bonus/pozdrav = 200 bodů/100 bitů

Doporučuji použít jednoduchou matematiku abyste zjistili, že se nejedná o Pay To Win. Komu to není jasné, tomu není pomoci, viz. výhry.
Cílem je získat stále diváky, kteří tvoří diváckou komunitu a mají o stream a informace zájem, tímto je odměnit. "Vyžírky", které přijdou jen na soutěž odmítám dále podporovat.  Přeberte si to, jak chcete. Nemám rád nikoho.

b) Kreativita - formou tvorby obrázku, koláže, videa, MeMe, malby..co vás napadne na téma lodí, WoWs, historie ..., celkem měsíčně k dispozici 3 kódy pro nejlepší výtvory. Výtvory posílat do tohoto vlákna. Kreativitu vyhodnotíme tak, že odměníme ty s nejvíce kladnými reakcemi u příspěvku.

c) Štěstí - učástní se všichni přes program "NIGHTBOT". Celkem měsíčně k dispozici 10 kódů. Pro tento měsíc se bod c) ruší, protože kódy budou využity/přesunuty ve velké soutěží o dosažení Twitch Partnera (bude k dispozici celkem 30x CCT kód). Jedná se o kosmetický zásah. Děkuji za pochopení.

Kde najít Váš bodový stav? U mne na Twitchi, viz. obrázek.
Měsíční soutěž probíhá nečekaně vždy od prvního do posledního dne v měsíci.
Vyhlášení vítězů a soutěž o zbytek kódů počátkem dalšího měsíce.

CCT Subscriber Kontejner:
o Vysoká šance:

• x50 CCT Subscriber Camo
  • x50 Red Dragon
  • x50 Wyvern
  • x50 Ouroboros
  • x50 Hydra

o Střední šance:

• 100 000 Free XP
  • 15 000 Coal

o Nízká šance:

• Atago
  • Mikhail Kutuzov
  • Prinz Eugen
  • Lo Yang
  • Kidd
  • Tirpitz
  • Alabama
  • Kii
  • Gascogne
  • Roma

Soutěž bude jako obvykle probíhat na: https://www.twitch.tv/vojcek1986 . Na Youtube https://www.youtube.com/channel/UCHinrA-sDBbjhwvRxwWXuLQ je streamuji paralelně, ale body za Loajalitu tam nezískáte.

Novinky můžete rovněž sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/Vojcek1986WoWsCC/

Dovolím si připomenout, že každý může vyhrát za daný měsíc/soutěžní období pouze jeden CCT kód.

Vaše výtvory zasílejte, prosím, do tohoto vlákna. 

Děkuji a hodně štěstí!

Loajalita - nastavení bodování.jpg

Únor - TOP 12.jpg

• Cool 1

[BPCZ]
Players
3 posts
3,605 battles

Tady můj výtvor. Fletcher 1:350 s alternativní kamufláží (pokud ještě neexistuje).

20190311_162151.jpg

20190311_162503.jpg

20190311_162745.jpg

• Cool 12

[CSF]
Players
128 posts
10,628 battles

Tady zase můj. Jedná se o britský DD jménem Badsworth(kupodivu:Smile_Default:)

DSC_0050.jpg

• Cool 12

Players
19 posts
4,662 battles
On 3/12/2019 at 6:28 PM, lubomi99_SK said:

Cau, dam nieco zaujimave,  pekne tetovanie

lod lubomi99SK.jpg

velmo pekné... to má na sebe Vojcek? :Smile_smile:  Bo povráva sa ze Vojcek má na chrbte Mikasu, na bruchu Hermelína a dakde dolu pod Hermelínom Yamato v mierke 1:20... a on beťár plachetnice :Smile_glasses:

• Cool 4
  • Funny 2

[DE-FS]
Players
46 posts
11,294 battles

ja se drbu s video nahravkou o vikendu a ono stači něco najit na netu za pul minuty a flaknout to tady a hned maš:Smile_great:......YouWill tam dal aspon jmeno Vojcek.......smolim na něaku vyhru ,mně to bavi sesmolit video nebo něaky obrazek ,ale vlastni i když se něco musi  stahnout z netu ,ale ne cely obrazek (makety nevim kdy jsou vyrobeny , jestli to bylo na měsic březen    :Smile_trollface:   )

• Cool 1

[BL4CK]
Community Contributor
84 posts
18,353 battles
4 hours ago, flaxofon said:

ja se drbu s video nahravkou o vikendu a ono stači něco najit na netu za pul minuty a flaknout to tady a hned maš:Smile_great:......YouWill tam dal aspon jmeno Vojcek.......smolim na něaku vyhru ,mně to bavi sesmolit video nebo něaky obrazek ,ale vlastni i když se něco musi  stahnout z netu ,ale ne cely obrazek (makety nevim kdy jsou vyrobeny , jestli to bylo na měsic březen    :Smile_trollface:   )

Já jsem Ti říkal, kolego, abys to video nějak uvedl, alespoň ve zkratce a dal tomu popisu nějaká formát. Video je super, ale ten strohý popis ve vlákně to krapet degraduje. Například: "Ahoj, udělal jsem hudební video-parodii na Vojckovu hru, co měl s testovací lodí. Doufám, že se bude během 4 minut bavit a zase někdy NASLYŠENOU!" 

• Bad 1

[DE-FS]
Players
46 posts
11,294 battles
Před 5 hodinami Vojcek1986 řekl/a:

Já jsem Ti říkal, kolego, abys to video nějak uvedl, alespoň ve zkratce a dal tomu popisu nějaká formát. Video je super, ale ten strohý popis ve vlákně to krapet degraduje. Například: "Ahoj, udělal jsem hudební video-parodii na Vojckovu hru, co měl s testovací lodí. Doufám, že se bude během 4 minut bavit a zase někdy NASLYŠENOU!" 

To je blbost ,podivej na YouWilla,ten nenapsal ani čarku a ma o jeden hlas vic:Smile_teethhappy:...............tak už ne Merlin mi dal lajk:Smile_hiding:

• Cool 1

[BL4CK]
Community Contributor
132 posts
18,175 battles
17 hours ago, flaxofon said:

To je blbost ,podivej na YouWilla,ten nenapsal ani čarku a ma o jeden hlas vic:Smile_teethhappy:...............tak už ne Merlin mi dal lajk:Smile_hiding:

Ale YouWillHateMe poslal nádherný obrázok, kde slová sú zbytočné, alebo je to cheater, poznám ho osobne, ráno som ho videl v zrkadle :Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 3
  • Bad 1

Players
7 posts
1,426 battles

Po koupi Salema (a tím pádem vyprázdnění mého uhelného skladu) mi přišlo 15k uhlí více než vhod. Děkuju :Smile_honoring:

uhli.jpg

[BL4CK]
Community Contributor
84 posts
18,353 battles

Vážení,

na takové chování nejsem zvyklý a nebudu jej ani podporovat. Kolega, kterému pomůžete s prezentací videa a vyhraje v měsíční soutěži vám sdělí následující, viz. printscreen. Proč to sem dávám? Proto, že ten kód dostane další v pořadí, tedy "lubomi99_SK" a pan "flaxofon" má u mne útrum. To jen, kdyby měl zase někdo narážky, jak kontributoři manipulují s kódy, výhrami atd.

FLAXOFON.jpg

• Cool 1

[DE-FS]
Players
46 posts
11,294 battles
Před 16 minutami Vojcek1986 řekl/a:

Vážení,

na takové chování nejsem zvyklý a nebudu jej ani podporovat. Kolega, kterému pomůžete s prezentací videa a vyhraje v měsíční soutěži vám sdělí následující, viz. printscreen. Proč to sem dávám? Proto, že ten kód dostane další v pořadí, tedy "lubomi99_SK" a pan "flaxofon" má u mne útrum. To jen, kdyby měl zase někdo narážky, jak kontributoři manipulují s kódy, výhrami atd.

FLAXOFON.jpg

Dobře ty,to jsem to mohl hned napsat tady a neposilat to jen tobě,tak že jsem za uplneho kokota:cap_like:nebyt Merlina ,ktery řekl některym od nas ,tak bych byl posledni,tady stači něco stahnout z netu a nemusiš nic vytvařet a spousta přatel mít...............Vojcku a mužu někdy mrknou na tvuj Twitch

[BL4CK]
Community Contributor
84 posts
18,353 battles
1 minute ago, flaxofon said:

Dobře ty,to jsem to mohl hned napsat tady a neposilat to jen tobě,tak že jsem za uplneho kokota:cap_like:nebyt Merlina ,ktery řekl některym od nas ,tak bych byl posledni,tady stači něco stahnout z netu a nemusiš nic vytvařet a spousta přatel mít...............Vojcku a mužu někdy mrknou na tvuj Twitch

Flaxofone, já jsem Tě propagoval a hodil jsem Ti i video k sobě na kanál, to zaprvé. 

Zadruhé jsem Tě nabádal k tomu, ať tomu dáš nějaký formát - beznadějně.

Zatřetí si tady stěžuješ pořád a pořád a hraješ si na ublíženého. 

Začtvrté, i když jsi vyhrál, tak jsi nejen mne prakticky poslal do oněch míst.

Potřebuješ snad ještě něco více nebo Ti není něco jasné?

[DE-FS]
Players
46 posts
11,294 battles

dobře ,nechame to plavat,stejnak to nema cenu........ja jsem nerypal do nikoho ,jen,že ty pravidla soutěže jsou na ....a nehraju si na ubliženeho,jen prostě ale už nic:fish_sleep:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.