Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Misje bojowe w marcu: Brytyjska siła

26 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
338 posts
3,932 battles

Oczywiście na exetera. da się grać tylko UK...super. Co do zadania In battles, earn 7 achievements.  Wykreślcie że można je zrobić na botach. Bo nie można. Na botach nie da się nic zdobyć. Jeśli ktoś chce okręt, a gra tylko botki, to będzie w sumie zmuszony grać na randomie.

[HOB]
Moderator
1,443 posts
6,190 battles
godzinę temu, Toyminator napisał:

Oczywiście na exetera. da się grać tylko UK...super. Co do zadania In battles, earn 7 achievements.  Wykreślcie że można je zrobić na botach. Bo nie można. Na botach nie da się nic zdobyć. Jeśli ktoś chce okręt, a gra tylko botki, to będzie w sumie zmuszony grać na randomie.

Na coopach da się zdobyć medale, choć są one jednorazowe na konto - pierwsze spalenie, zalanie, staranowanie, wysadzenie przeciwnika, zajęcie bazy.

• Funny 1

[FT-B]
Players
338 posts
3,932 battles

No to super . To już je zdobywasz w ciągu paru bitew ;D A potem co? Jest jakiś medal za yolo i szybką śmierć?:D

[HOB]
Moderator
1,443 posts
6,190 battles
54 minuty temu, Toyminator napisał:

Jest jakiś medal za yolo i szybką śmierć?:D

Jedynie "Detonacja", ale z tym trzeba iść na random i mieć szczęście/pecha (niepotrzebne skreślić)

[HOB]
Moderator
1,443 posts
6,190 battles
10 minut temu, Toyminator napisał:

No i w sumie psuć zabawę tym, którzy chcą normalnie grać .

Spójrz na to z innej strony. Jeśli padniesz głupio i otrzymasz za to nagrodę, to będzie 13 zadowolonych i tylko 11 niezadowolonych.

• Funny 2

[FT-B]
Players
338 posts
3,932 battles

Tak właściwie, nie miało być w tej aktualizacji, Botów CV na coopach?

[-FWS-]
Players
115 posts
6,672 battles

Blyska ma przecieź perm kamo, dostanę dublony?

Chyba nieprecyzyjne tlumaczenie....

Nie napisali, że chodzi o ten konkursowy konkretnie, tylko "jeżeli macie już stały kamuflaż..."

Jeśli zaś uda Wam się przejść 20 łańcuchów pomiędzy 1 marca a 1 kwietnia, otrzymacie unikatowy, stały kamuflaż, który otrzymał pierwsze miejsce w konkursie na kamuflaż dla niszczyciela flag_Poland.png premium.png VII Błyskawica.

Jeśli macie już stały kamuflaż dla Błyskawicy, otrzymacie rekompensatę w dublonach, równą jego kosztowi.

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles

Pewnie można go kupić za golda, więc po skończeniu misji dostaniesz z powrotem golda.

[-FWS-]
Players
115 posts
6,672 battles
33 minuty temu, Goomich napisał:

Pewnie można go kupić za golda, więc po skończeniu misji dostaniesz z powrotem golda.

A przeczytaj dokładnie co zacytowałem oraz moje pytanie.

Czepiam się zapisu we wiadomości.

Każdy, kto ma okręt premium, ma stałe na niego kamo, więc wychodzi mi, że dadzą dublony, bo nie piszą: "Jeżeli macie już stały kamuflaż, który wygrał w konkursie.....".

Chociaż zdaję sobie sprawę, że się mylę☺ bo już dawno bym o takim dealu przeczytał na zagranixznych forach.

[CRAB]
[CRAB]
Beta Tester
51 posts
6,129 battles
17 hours ago, Silentraz said:

Spójrz na to z innej strony. Jeśli padniesz głupio i otrzymasz za to nagrodę, to będzie 13 zadowolonych i tylko 11 niezadowolonych.

Wiesz, gdy będziesz po raz np. 4 w grupie "niezadowolonych", to może to powodować niejaką frustrację.

Players
23 posts
15,010 battles
1.03.2019 o 11:37, _artjen_ napisał:

Blyska ma przecieź perm kamo, dostanę dublony?

Chyba nieprecyzyjne tlumaczenie....

Nie napisali, że chodzi o ten konkursowy konkretnie, tylko "jeżeli macie już stały kamuflaż..."

Jeśli zaś uda Wam się przejść 20 łańcuchów pomiędzy 1 marca a 1 kwietnia, otrzymacie unikatowy, stały kamuflaż, który otrzymał pierwsze miejsce w konkursie na kamuflaż dla niszczyciela flag_Poland.png premium.png VII Błyskawica.

Jeśli macie już stały kamuflaż dla Błyskawicy, otrzymacie rekompensatę w dublonach, równą jego kosztowi.

Chodzi o kamuflaż, który wygrał konkurs na kamo dla Błyskawicy. Właśnie go dostałem i powiem Wam, że WG odstawiło lekką lipę. Mianowicie: na kominie jest umieszczone godło czyli orzeł w koronie i niby wszystko ok ale na bakburcie pierdykneli odbicie lustrzane i orzeł ma łeb w drugą stronę.

• Funny 1
  • Angry 1

[A-TOM]
[A-TOM]
Players
13 posts
9,425 battles

Co id&%! wymyśla te misje ?

[FT-B]
Players
338 posts
3,932 battles

Jaki najlepszy okręt, do niszczenia modułów? Bo ktoś na głowę upadł. Wam to chyba system losuje te misje. Raz jest zadanie na dodatkowe działa, gdzie trzeba trafić 150 razy, albo i więcej. ...teraz 15. Raz jest zniszcz 30 modułów, teraz 150...Misja na moduły, jest chyba najbardziej irytująca . Niby stanowiska przeciwlotnicze, zaliczają się do modułów, ale do misji już nie.  Irytujące dziadostwo.

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles
13 minutes ago, Toyminator said:

Jaki najlepszy okręt, do niszczenia modułów?

Dowolny z HE. Wczoraj wziąłem Vanguarda i dwa coopy nabiłem z 50.

14 minutes ago, Toyminator said:

Raz jest zadanie na dodatkowe działa, gdzie trzeba trafić 150 razy, albo i więcej. ...

No to dwa driveby'je niemieckim/francuskim panckiem, ewentualnie raz w Massachussets.

16 minutes ago, Toyminator said:

Niby stanowiska przeciwlotnicze, zaliczają się do modułów, ale do misji już nie.

Mi zaliczyło. 50 w dwie bitwy, nie robi się na zniszczonej artylerii głównej, czy sterach.

[HOB]
Moderator
1,443 posts
6,190 battles
9 minut temu, Toyminator napisał:

Jaki najlepszy okręt, do niszczenia modułów? Bo ktoś na głowę upadł. Wam to chyba system losuje te misje. Raz jest zadanie na dodatkowe działa, gdzie trzeba trafić 150 razy, albo i więcej. ...teraz 15. Raz jest zniszcz 30 modułów, teraz 150...Misja na moduły, jest chyba najbardziej irytująca . Niby stanowiska przeciwlotnicze, zaliczają się do modułów, ale do misji już nie.  Irytujące dziadostwo.

Rework CV odczuwalnie wzmocnił działa przeciwlotnicze, ale misji zapomnieli zbalansować. Pozostaje w tym przypadku robić inne misje (pominąć zarówno moduły jak też zestrzelenia zależne od MM).

Schodki się zaczynają, gdy nie masz Duka/Nelsona, bo nimi trzeba zagrać w pierwszym etapie. Mi to zajęło dwie bitwy (pierwsza bitwa 19/20 modułów, choć wcześniej byłaby rozwiązywalna dwoma salwami).

Jeśli nastawić się na niszczenie modułów, to najlepiej posługiwać się krążkami z dobrymi HE. Grunt by w to samo miejsce trafić wiele razy, bo pojedynczy strzał już może nie starczyć by zniszczyć działo przeciwlotnicze - trzeba je dobijać.

Jeśli nie masz krążków, to w drugiej kolejności pancerniki na HE - tu pozostaje się ograniczać do coopów, choć można próbować z wygłupami na randomach. Jest także parę pancerników dedykowanych na HE.

Coopy trwają krócej, ale za to łatwiej zbliżyć się do bota, a na burtach można spokojnie zaliczyć co najmniej kilkanaście modułów.

[FT-B]
Players
338 posts
3,932 battles

Ja mam maks po 6 niszczonych modułów na bitwę.. Kiedyś szybciej mi to szło. A teraz z racji braku Duka czy nelsona czy też innych takich, muszę robić to, albo strącenie samolotów...których na randomach mało ponoć.  Zobaczymy. Na razie mam 41... Po 10 bitwach. Kurna, prawie miesiąc człowiek nie gra, i zapomina jak się nastawić do pewnych misji.

Edit: Dobra ,King George daje rady... BTW coś śmiesznego mi się z Gneisenau stało. Od jakiejś aktualizacji, nie działają mi baterie dodatkowe..w ogóle nie strzelają. Tylko na tym okręcie.

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles
6 hours ago, Toyminator said:

BTW coś śmiesznego mi się z Gneisenau stało. Od jakiejś aktualizacji, nie działają mi baterie dodatkowe..w ogóle nie strzelają. Tylko na tym okręcie.

• Wcisnąłeś P i ci się pojawiło takie coś na lewo od amunicji:

50412392_Beztytuu.png.d3199cc5e1e79bdeb0bd8c7fc1ba3bc1.png

• Słyszałeś, że niemieckie pancerniki mają świetną artylerię pomocniczą, dałeś kapitanowi skill pod tytułem manualna pomocnicza, który poprawia dyspersję właśnie od Gneisenau'a aż o 60%, ale nie zaznaczasz celów za pomocą CTRL + klik.
  • Wszystko powyżej.

[PL]
Players
9 posts
2,125 battles

Zniżki działają też na brytolskie DDki. Znowu tłumacz się popisał? :fish_book:

[TF16]
Players
337 posts
13,211 battles
On 3/10/2019 at 1:44 PM, Pawelot_PL said:

Właśnie go dostałem i powiem Wam, że WG odstawiło lekką lipę.

Może nie tyle WG, ale "tfurca" kamuflażu... (który chyba notabene nie jest Polakiem, więc miał prawo nie wiedzieć, w którą stronę orzeł powinien mieć dziób) 

Ale że graficy WG mają w nosie zgodność wszystkiego ze stanem faktycznym , to nikt sobie nie zadął trudu, żeby to poprawić (zresztą pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz niestety :Smile_facepalm:).

On 3/12/2019 at 6:00 PM, ZlyAQ said:

Co id&%! wymyśla te misje ?

Ktoś dobrze nachlany albo napalony :cap_haloween::Smile_facepalm:   

[PL-KL]
[PL-KL]
Players
2 posts
8,016 battles

Fajnie że są misje itp . Ale gdzie poprawa pracy serwera ( jest na krótki moment a potem wszystko się powtarza od nowa ) zaczyna być to żenujące i z tego co obserwuję odbija to się na ilości osób bawiących się tym tytułem . Jak dalej będzie to tak wyglądało to myślę że wszelkie rekompensaty wydawca będzie rozdawał sam sobie 

Players
23 posts
15,010 battles
5 godzin temu, piterski74 napisał:

Może nie tyle WG, ale "tfurca" kamuflażu... (który chyba notabene nie jest Polakiem, więc miał prawo nie wiedzieć, w którą stronę orzeł powinien mieć dziób) 

Ale że graficy WG mają w nosie zgodność wszystkiego ze stanem faktycznym , to nikt sobie nie zadął trudu, żeby to poprawić (zresztą pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz niestety :Smile_facepalm:).

Niestety nie, na rysunku konkursowym Błyskawica jest przedstawiona od bakburty i jest ok. Kamuflaż natomiast jest ok od sterburty, a na bakburcie godło jest odwrócone. Wynika z tego, że to jednak graficy się troszkę nie przyłożyli.shot-19_03.28_15.05_03-0261.thumb.jpg.4cc1628912fddd5a675fda179fd5d89c.jpgshot-19_03.28_15_05.20-0133.thumb.jpg.446973f4dac1411f8a58cf00a23fe53b.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.