Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Exeter

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,863 posts
3,416 battles

Abych sem přidal svůj postřeh.. i když na to není úplně stavěný, Exeter dokáže slušně fungovat, jako protiletecký křižník...

shot-19.03.14_16.52.52-0184.jpg

• Cool 1

[PRDI]
Players
217 posts
1,712 battles

Hehe bohužial ale len ako premiak lebo Emerald nezostreli ani jedno lietadlo 6TCV-čku bez pomoci druhych.

Za mna dobry balanc ked chceš mať AA ochranu kup si alebo si vyjazdi ( ty čo maju čas) .

Zvyšne 5T CA maju smolu nie su premiaky.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,863 posts
3,416 battles
11 hours ago, ElHabanero said:

Hehe bohužial ale len ako premiak lebo Emerald nezostreli ani jedno lietadlo 6TCV-čku bez pomoci druhych.

Za mna dobry balanc ked chceš mať AA ochranu kup si alebo si vyjazdi ( ty čo maju čas) .

Zvyšne 5T CA maju smolu nie su premiaky.

Alespoň je ta možnost si tu loď vyjezdit zadarmo...

Když už používáš ty zkratky, Exeter je CA, Emerald je CL..

Když už tedy chceš porovnávat protileteckou obranu křižníků V tieru, Kirov je na tom ještě lépe, Omaha a Emile Bertin se dokáží velmi přibliž třeba. Samozřejmě u těchto lodí záleží, jak byly ve skutečnosti navrženy, vzhledem k situaci letectva v době produkce těchto lodí...

[PRDI]
Players
217 posts
1,712 battles

Mám Kirova a 30 lietadiel 6TCV-čku nedam ani ked sa po.eriem som rad ked zostrelim 3-4 a prežijem len s malym poškodením.

A tie označenia je to krížnik je takže tak proti BB je to len krížnik :).

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,863 posts
3,416 battles
12 minutes ago, ElHabanero said:

Mám Kirova a 30 lietadiel 6TCV-čku nedam ani ked sa po.eriem som rad ked zostrelim 3-4 a prežijem len s malym poškodením.

A tie označenia je to krížnik je takže tak proti BB je to len krížnik :).

Sám jsi napsal CA, tak sis naběh :cap_haloween:

Nicméně ona ta protiletecká obrana Exeteru taky není kdovíjaká. Jen v této bitvě, prostě obě letadlovky se rozhodly, že budou lovit jeden křižník, proto jsme jich posundával tolik. To máš stejně, jak ty výsledky, kde vidíš, že Montana sestřelí 80 letadel, bratr nedávno sundal 72 letadel s Republikou, ale bylo to vyložěně tím, že nepřátelské letadlovky si nedávali pozor a špatně si vybírali terče...

• Cool 1

[T-N-T]
Players
2,431 posts
11,363 battles

Hmm, špatná loď to rozhodně není (na rovinu, furt je to na T5 pěkně šílené, stačí porovnat s Emeraldem, Konigsbergem, Kirovem či Omahou). Ale nějak mi nesednou ta děla, nevím úplně proč.

Asi bych musel sednout do Furutaky/Aoby a porovnat to. Takhle mi připadá, že buď prostě blbě mířím, nebo granáty mají tendenci podstřelovat/přestřelovat, nebo jsou daleko méně účinné, než jsem u 203mm čekal. Výsledek je ten, že low tier křižníky vůbec nevypínám, jak jsem očekával a bitevkám zpravidla vůbec APčkama i krásně do boku neubližuju (samozřejmě nemířím na hlavní pancéřový pás, ale nad).

Nakonec paradoxně daleko víc závisím na torpédech než na dělech...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.