Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Alaska

14 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
2,438 posts
11,379 battles

No, jenom jedna rychlá poznámka: S tímhle se Kron nemůže měřit. Tahle děla a pancíř jsou o mnoho levelů výš.

[PRDI]
Players
217 posts
1,712 battles

tak len 61kHP no chudaci 10-ky krížniky a stavím sa že tie 305-ky budu mega OP ako na Stalingradu 

[IDDQD]
Korzár
1,517 posts
12,110 battles

Nebojte.. se zase natajno donerfuje. Jako byste to neznali. Takze uzivejte si ji ted, kdyz je silna a vzpominejte, az ji nerfnou. :D

• Cool 2

[BIA]
Alpha Tester
1,604 posts
5,616 battles

Ta loď mě baví. Dovoluje celkem agresivní způsob hraní (proplouvání do zad, kličkování mezi ostrůvky) a když RNG dá, tak i rozdává solidní DMG.

Původně jsem chtěl spíše Azumo, ale na to abych plul někde vzadu je prostě Zao lepší. I když Alaska nenadělá tolik paseky, tak koupě nelituju.

Ta děla jsou ale dost náladová. Kolikrát se jen podivuju, co jsou schopny prostřelit bez DMG nebo jaký rozptyl mají.

Největším nepřítelem téhle lodě kupodivu nejsou bitevky, ale DDčka. Jak rychle jsou schopné tuhle loď ustřílet je až neuvěřitelné.

Jinak mi ta loď příjde jen jako větší verze DM s podobným herním stylem. Ale nevěřím že 1 na 1 by nad ní nebo nad jiným t10 CA zvítězila.

Výdělky: lehce vyšší než t8.

Los: celkem příšerný. 1 z 10 ti her je top tier.

[T-N-T]
Players
2,438 posts
11,379 battles

Zatím mi Alaska skutečně připadá šílená. Křižníky naprosto mažu z mapy, to jsem s žádnou jinou lodí nezažil. No a na DDčcích si pochutnávám stejně rád. Moc s jinými křižníky neznám ten pocit z 5-6k salv.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
904 posts
7,866 battles
15 hours ago, Toivia said:

Zatím mi Alaska skutečně připadá šílená. Křižníky naprosto mažu z mapy, to jsem s žádnou jinou lodí nezažil. No a na DDčcích si pochutnávám stejně rád. Moc s jinými křižníky neznám ten pocit z 5-6k salv.

Práve kvôli tomuto ju chcem :) APčkami neskutočne nakladá. Podľa mňa je to lepšia voľba ako AZUMA.

• Cool 1

[O-S-W]
Players
230 posts
10,672 battles

Také se teď rozhoduju, jestli koupit za FreeXP Alasku a nebo Azumu. Azuma mi zatím z pohledu protivníka připadá taková neslaná nemastná a je to pro mě docela oblíbenej cíl s letadlovkou. Alaska už se letadlům dokáže ubránit docela solidně. U Alasky se jen trochu bojím padáčkových střel. No, ale to je otázka herního stylu.

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
904 posts
7,866 battles
10 hours ago, MarfyArt said:

Také se teď rozhoduju, jestli koupit za FreeXP Alasku a nebo Azumu. Azuma mi zatím z pohledu protivníka připadá taková neslaná nemastná a je to pro mě docela oblíbenej cíl s letadlovkou. Alaska už se letadlům dokáže ubránit docela solidně. U Alasky se jen trochu bojím padáčkových střel. No, ale to je otázka herního stylu.

Alaska je podľa mňa smrtiaca do 12 km pre CA aj pre BB. Tam tie padákové strely ešte nevadia. Je preto dôležité vedieť hrať pozične. Už mi chýba iba 280 000 free expov a bude v prístave :Smile_Default: 

• Cool 1

Players
68 posts
3,710 battles
3 hours ago, Mikhail800 said:

Alaska je podľa mňa smrtiaca do 12 km pre CA aj pre BB. Tam tie padákové strely ešte nevadia. Je preto dôležité vedieť hrať pozične. Už mi chýba iba 280 000 free expov a bude v prístave :Smile_Default: 

ak by si si stál za mottom GOD MODE ON, tak by si si vyfreexpil Azumu a iba s Azumou by si si vyjazdil 1.000.000 free XP na Alasku. :Smile_trollface:

Mne chýba 190k free. 

• Cool 1

[BIA]
Alpha Tester
1,604 posts
5,616 battles

Já bych teď asi koupil Azumu. Alaska sice má proti ní akčnější gameplay, díky tomu, že může plout víc dopředu, ale nedávno sem se přistihl, že celou bitvu nadávám, že ten DM nějak dlouho přebíjí a pak jsem si všiml, že ta loď je nějak větší. A to je právě ono, je něco mezi DM a North Carolinou. Navíc z bitev nepřiveze ani tolik co zvládá Atago. V tomhle by mohla být Azuma lepší, jelikož se u ní hraje na požáry z velké vzdálenosti.

Ale těžko posoudit, jelikož ty dvě lodě nemůžu reálně porovnat. A v tom ani videa kontributorů vůbec nepomáhají, protože prostě máme každý jiný způsob hraní.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
2,438 posts
11,379 battles

No, Azumu nemám a nemohu to tedy říci s jistotou, ale jelikož výdělky závisejí na procentuálním poškozování lodí, na capování a trochu i spotování, tak Alaska by na tom měla být lépe. Tedy za předpokladu, že výchozí koeficient má Azuma stejný jako ostatní T9 prémiovky (Kronshtadt, Musashi, Jean Bart - mimo Missouri, to je unikát). Pokud vím, tak to taky je.

Zatímco Azuma se zejména soustředí na ostřelování z velké vzdálensosti (tedy často upalování bitevek), Alaska se specializuje na ničení křižníků a z vlastní zkušenosti se neztratí v boji i proti DDčkům (radar je fajn).

[BIA]
Alpha Tester
1,604 posts
5,616 battles

Nj jenže na DD musíš přebít na HE protože AP těma lodičkama prolétají téměř bez dmg. Ale jako spotter pro křižníky je Alaska dobrá to jo.

[T-N-T]
Players
2,438 posts
11,379 battles

No, samozřejmě že je dobré přebíjet. Expert Loader je na super křižnících k nezaplacení. (A to AP je stejně proti DDčkám sakra slušné. Díky overmatchi je vždy prorazíte* a zároveň se jako u BB nemodlíte, ať aspoň jeden granát trefí.)

*Mimo Khabarovsku, samozřejmě. Na druhou stranu u něj a Harugumo můžete stále dostávat penetrace, na Khabu proto s Alaskou střílím vůbec nejradši. 5-8k salvy s AP jsou jistotou.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.