Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Armada 2.0: USS Alaska

16 comments in this topic

Recommended Posts

[_S-R_]
Players
130 posts
7,800 battles

Nareszcie. Istniał, pływał i walczył jak jego brat bliźniak Guam, a nie świecił tylko gołym niedokończonym kadłubem jak Stalingrad. I to Alaska powinna być 10 tierem. 

[E--C]
Players
541 posts
5,222 battles
12 minuty temu, mikademo napisał:

W jaki sposób będzie można go zakupic? 

1 minutę temu, Kagaxxa napisał:

Za wolne pd;)

Na serwerze RU jest też za kasę tak jak teraz u nas Jean Bart.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

[PL_RP]
[PL_RP]
Players
258 posts
11,158 battles

Pisali że będzie dostępny za 1 000 000 wolnego PD ( Missouri była za 750 000 wolnego PD czyli 30 000 dublonów czyli ok 540 PLN)

[SOK]
Players
13 posts
12,268 battles
1 hour ago, Nuki66 said:

Pisali że będzie dostępny za 1 000 000 wolnego PD ( Missouri była za 750 000 wolnego PD czyli 30 000 dublonów czyli ok 540 PLN)

Proponuje 1000PLN na start do soboty powiedzmy... później cena w górę :cap_like:

Tak na poważnie, to miała być za wolne PD i to konkretną ilość - 750 000 jak Missouri, Musashi. Może ktoś z WG napisać coś więcej?? Tyle materiału, a tak ważnej informacji brak... 

[SOK]
Players
13 posts
12,268 battles
8 minutes ago, Fenrig said:

A piszą przecież, że za 1mln wolnych PD

W oficjalnych informacjach nie znalazłem..

Players
14 posts
6,409 battles

W informacji dotyczacej nowej aktualizacji napisano

Do drzewa technologicznego dodano krążownik IX poziomu Alaska. Okręt ten można otrzymać za 1 000 000 wolnych PD.

[PATO]
[PATO]
Players
7 posts

nie polecam brać totalny szajs, pali się jak pochodnia cytki zbiera co chwila i nie ma znaczenia czy gra sie nim jak deską czy jak kronkiem. generalnie schodzi sie szybko za 1mln free expa powinno być coś lepszego

• Boring 1

[_S-R_]
Players
130 posts
7,800 battles

Zagrałem dwie bitwy i...fajny. Nie można nim grać jak tradycyjnym krążkiem bo ma długie przeładowanie ( 17,6 z modułem ), ale bardziej jak szybkim panckiem. Dobrze pali, AP wsadzają cyty innym BB. Okręt trochę dziwny, nie mający odpowiednika oprócz Kronsztada i Stalina, ale mam wrażenie, że nie przytankuje jak ten drugi na dziób. Heńkiem, albo Hindim na solo można spokojnie go pozamiatać ( gubi go reload ). Moim zdaniem druga linia, a szkoda bo lubię grać agresywnie. W podsumowaniu dupy nie urywa, solidna 9 z koszmarnymi pożarami, dobrymi AP. Taki mini pancek, a bardziej krążownik liniowy, czyli duże działa, słaby pancerz.

Players
112 posts
7,129 battles

Totalna tandeta. Mierna balistyka jak na 305mm, miękkie pociski AP, OB też takie sobie - może i podpalają ale z tym reloadem to padaka. Szkoda mojego free expa

Players
14 posts
6,409 battles

A jak to zarabia w porównaniu do Musashi czy Kronshtad bo podejrzewam ze do Missouri nie ma podjazdu

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.