Jump to content
Server restart - 20/06/2019 Read more... ×
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Armada 2.0: USS Alaska

28 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
340 posts
5,639 battles

Platí u ní pořád NDA? Já bych si jí rád pořídil, ale dost mi chybí jakákoliv relevantní recenze. Z těch pár údajů na stránkách si moc ucelenej obrázek neudělám...

[IDDQD]
Korzár
1,515 posts
12,084 battles
Před 14 minutami Dropman12 řekl/a:

Platí u ní pořád NDA? Já bych si jí rád pořídil, ale dost mi chybí jakákoliv relevantní recenze. Z těch pár údajů na stránkách si moc ucelenej obrázek neudělám...

[SALIS]
Players
334 posts
12,106 battles
1 minute ago, PanVeduci said:

poziar trva len 30 sekund?

ne, 60sekund...

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
680 posts
6,433 battles
Před 2 hodinami Dropman12 řekl/a:

Psaná recenze od April WhiteMouse.

http://shipcomrade.com/?p=1600

:Smile_honoring:

• Cool 2

Players
2 posts
4,725 battles

WOW! pridá sa nová loď aj tak bude stať 1M free expu. A od kial mam zobrať tie expy? to bych musel hrať hru skoro cca 20 dni v kuse abych si zarobil 1M free expu. Ja chodím do prace (a ostatný zas do školy) a keď dojdem večer dom, tak si dam max 2-3 bitvy. A o víkendu cca 2-3h. A dokopy dostanem za ten víkend cca 150K free expu. A určite tu jeden napíše, že však si ju môžeš kúpiť za real prachy. Jo ano ale fakt mam minuť skoro 120€? A ked sa dohrabem na ten 1M free expu tak určite WG loď zmaže a konec, a tak sa mi to stalo s Missouri a Musashi.

[PPH]
Players
164 posts
9,364 battles

Ehm... nikdo netvrdí, že každý hráč dokáže dosáhnout na každou loď... některá je jen v obchodě za prachy ( to např. nekupuju vyjma Cossaka co byl za 21,- Kč), některá je za free XP co vyjedeš - nevyjedeš... některá je za splnění misí při akci které uděláš - neuděláš...

Btw. pokud se dostaneš za víkend na 150 K free XP tak jsi celkem drsňák... a pokud to dáš za ty 2-3 hodiny tak ultimátní drsňák ;-) A jako ultimátní drsňák to máš tedy za cca 2 měsíce posbíráno a neboj... v tu dobu určitě k dispozici Alaska bude... Missouri i Musashi byly k dispozici taky veeeeelmi dlouho... měsíce ( roky?)

• Cool 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
189 posts
15,203 battles
Před 7 hodinami BenjaminSVK řekl/a:

WOW! pridá sa nová loď aj tak bude stať 1M free expu. A od kial mam zobrať tie expy? to bych musel hrať hru skoro cca 20 dni v kuse abych si zarobil 1M free expu. Ja chodím do prace (a ostatný zas do školy) a keď dojdem večer dom, tak si dam max 2-3 bitvy. A o víkendu cca 2-3h. A dokopy dostanem za ten víkend cca 150K free expu. A určite tu jeden napíše, že však si ju môžeš kúpiť za real prachy. Jo ano ale fakt mam minuť skoro 120€? A ked sa dohrabem na ten 1M free expu tak určite WG loď zmaže a konec, a tak sa mi to stalo s Missouri a Musashi.

Pokud zmizne Alaska, bude zase jiná loď za free expy. Nevím jak Ty, ale já dříve utrácel fríčka za přeexpení lodí, které mi neseděly. Naposledy to bylo cca 2-3 týdny zpět, kdy jsem byl tak nešťastný z Fridricha, že jsem obětoval téméř 90k fríček. Kdybych to neudělal a trápil se s ním dál, mohl jsem mít dneska Alasku v přístavu. Bohužel nejsem tak výkonný hráč, abych za víkend nasbíral 150k fríček, takže mi ještě nějaký ten měsíc potrvá, než zbývajících 90k na Alasku dohrabu.

Před 7 hodinami mortas_invader řekl/a:

Ehm... nikdo netvrdí, že každý hráč dokáže dosáhnout na každou loď... některá je jen v obchodě za prachy ( to např. nekupuju vyjma Cossaka co byl za 21,- Kč), některá je za free XP co vyjedeš - nevyjedeš... některá je za splnění misí při akci které uděláš - neuděláš...

Btw. pokud se dostaneš za víkend na 150 K free XP tak jsi celkem drsňák... a pokud to dáš za ty 2-3 hodiny tak ultimátní drsňák ;-) A jako ultimátní drsňák to máš tedy za cca 2 měsíce posbíráno a neboj... v tu dobu určitě k dispozici Alaska bude... Missouri i Musashi byly k dispozici taky veeeeelmi dlouho... měsíce ( roky?)

Nepamatuju si to už zcela přesně (když tak mě někdo opraví, po ránu se mi fakt nechce prohledávat stránky WG), ale tuším Missouri zmizela loni v únoru/březnu. Takže cca rok tady byla Musashi za fríčka/uhlí.

[IDDQD]
Weekend Tester
904 posts
7,860 battles
9 hours ago, BenjaminSVK said:

Môžeš si kúpiť dublóny konvertovať ich na free expy a Alaska je Tvoja. BTW. Ak sa Ti to stalo už dvakrát pravdepodobne si si našporené freečka minul na niečo iné. To nie je chyba WG. Skús sa nad tým zamyslieť...Ja som napríklad všetky free expy investoval do Tier 9 lodí a neplačem tu, že som mohol mať za to vyskúmané 3-4 línie až do Tier 10 :Smile-_tongue:

[T-N-T]
Players
340 posts
5,639 battles
20 hours ago, Wolffnstein said:

17 hours ago, Danny202 said:

Psaná recenze od April WhiteMouse.

Díky pánové, přesně tohle jsem hledal.

[T-N-T]
Players
340 posts
5,639 battles
9 hours ago, BenjaminSVK said:

A proč bys měl automaticky na tu loď dosáhnout? Vždy´t je to T9 prémiová loď, která nemusí stát ani korunu, tak proč by neměla být těžká na získání?

• Cool 1

[-BES-]
Players
1 post
5,676 battles
10 hours ago, BenjaminSVK said:

no vidis ja mam 2 700 000 fre xp :D

[IDDQD]
Privateer
2,870 posts
4,748 battles

Stejně jich bude jezdit jak smetí . Někdo ty fríčka má , jiný zacinká kartou = takže obchod a dublony na konvert .

[SWIM]
Players
50 posts
9,726 battles

CCA 14 dní zpět jsem po reworku cv nadával jak špaček, že mám pomalu 1,25 mega freeček k ničemu a žádné dostupné prem. lodě za free. Tak dneska mi wg trochu zvedlo náladu. Loďka vypadá vcelku zajímave, tak uvidíme jestli bude lepší než rus. Ví někdo, proč došlo k tomu zdražení o 250k?

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,102 battles
10 hours ago, BenjaminSVK said:

No, já mám skoro stejně bitev jako ty a teď mám na účtu 1 504 000 free expů. Podotýkám, že CV jsem neprodával To bych už měl něco kolem 2 500 000. Čím to? :)

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,102 battles
30 minutes ago, RozaMadMax said:

CCA 14 dní zpět jsem po reworku cv nadával jak špaček, že mám pomalu 1,25 mega freeček k ničemu a žádné dostupné prem. lodě za free. Tak dneska mi wg trochu zvedlo náladu. Loďka vypadá vcelku zajímave, tak uvidíme jestli bude lepší než rus. Ví někdo, proč došlo k tomu zdražení o 250k?

Protože 750 000 je v dnešní ekonomice málo. Když se prodávala Misoouri za 750 000, jediná ze signálních vlajek, která dávala free expy byla Papa Papa. Žádné kamufláže ani jiné signály nebyly. Tomu je dneska konec a nafarmit freečka je mnohem jednodušší. 

• Cool 3

[SWIM]
Players
50 posts
9,726 battles
12 minutes ago, Bergham said:

Protože 750 000 je v dnešní ekonomice málo. Když se prodávala Misoouri za 750 000, jediná ze signálních vlajek, která dávala free expy byla Papa Papa. Žádné kamufláže ani jiné signály nebyly. Tomu je dneska konec a nafarmit freečka je mnohem jednodušší. 

Jo to beru. Je pravda, že když člověk jede na premku, nahodí pár vlajek a slušný camo, tak se klidně dostane na několik tisíc free za bitvu :cap_look:

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
189 posts
15,203 battles
Před 11 minutami Bergham řekl/a:

Pravda, dříve, když jsem vyjížděl fríčka na Nelsona, připadalo mi to jako věčnost a tak jsem ještě něco málo dublonů dokoupil a překonvertoval. Při současném nastavení ekonomiky a neustálých akcích, kdy jsou odměny 1000 fríček "pomalu obden" jsem od prosince doposud nasyslil necelý milion (a 80k utratil). Při kombinaci povedené bitvy a dobře zvolené kamufláže a signálů se člověk může dostat na 5k+ fríček za hru.

[NJORD]
[NJORD]
Players
15 posts
14,481 battles

Bude v obchodě za 1710,-Kč. Zatím je na RU serveru.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,863 posts
3,416 battles
6 minutes ago, CRRD said:

Bude v obchodě za 1710,-Kč. Zatím je na RU serveru.

jde to postupně podle toho, kdy vyšel update na server... na EU bude co nevidět 

[AXS]
Beta Tester
120 posts
2,942 battles

najprv jean bart v premiovom obchode, o chvilocku aljaska? Su planovane aj T10 premium lode do obchodu? pay to win, ide to nejako dole vodou s wg marketingom

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,863 posts
3,416 battles
3 minutes ago, PanVeduci said:

najprv jean bart v premiovom obchode, o chvilocku aljaska? Su planovane aj T10 premium lode do obchodu? pay to win, ide to nejako dole vodou s wg marketingom

řekni mi jednu věc, co je na Alasce pay to win, prosímtě...

[AXS]
Beta Tester
120 posts
2,942 battles

pekne si zaplatis a dostanes rovno T9 do pristavu. mozes preskocit cely ten grind volnych skusenosti. Navyse lod takmer top tier. hotova vyhra (mysleno obrazne). uz len teda fakt cakam kedy dojdu t10 premium lode do obchodu, a konecne koniec celeho skumania technologickeho stromu, rovno si kupime top tiery a ide sa hrat

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,863 posts
3,416 battles
5 minutes ago, PanVeduci said:

pekne si zaplatis a dostanes rovno T9 do pristavu. mozes preskocit cely ten grind volnych skusenosti. Navyse lod takmer top tier. hotova vyhra (mysleno obrazne). uz len teda fakt cakam kedy dojdu t10 premium lode do obchodu, a konecne koniec celeho skumania technologickeho stromu, rovno si kupime top tiery a ide sa hrat

Takže říkáš, že si koupíš loď, jsi skoro top tier, tak instatně máš výhru jo? Ať už to myslíš obrazně, či ne, stále pro tu výhru musíš něco udělat. 

Ano stále je tu riziko, že si nezkušený hráč zaplatí loď na IX tieru, a pak mu to nejde, jelikož ty mechaniky nezná. Ovšem, kolik myslíš, že takových lidí bude? Kolik lidí naopak si Alasku pořídí za FreeXP? 

To, že je v obchodě je jednoduše možnost pro ty, kteří nemají FreeXP a touží tuto loď mít. Samozřejmě nikdo tě nenutí si za peníze Alasku kupovat. Stále můžeš prémiovou devítku získat bez utracení jediného centu...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.