Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
jpstom

Ulepszenia plot z 3 go slotu ulepszeń

6 comments in this topic

Question

[KOM]
Players
10 posts
9,863 battles

Dzień dobry. W patchu 8.0 WG zdemontowalo na okrętach  z 3 go slotu ulepszeń  wszystkie ulepszenia obrony plot.Mam je teraz  w Inwentarzu.Czy jest możliwe założenie ulepszeń z  Inwentarza z powrotem na okręty z których zostały zdjęte i jak to zrobić.Sprawa dotyczy 40 okrętów.Z racji tego że koszt ulepszenia 3 go slotu to 0,5 mln kredytów to całkowity koszt przy 40 okrętach  wyniesie 20 mln kredytów.Ulepszenia kiedyś kupiłem za kredyty i nie mam ochoty kupować ich po raz drugi.Z inwentarza mogę je sprzedać za 1.5 mln  kredytów wszystkie 40 . Proszę o radę co robić i jak u kolegów sprawa ulepszeń została rozwiązana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
[HOB]
Moderator
1,758 posts
7,284 battles

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/cv8-which-nation-to-choose/

Fragmenty "Ogólne reguły dla lotniskowców:" oraz "Ogólne reguły dla wszystkich okrętów:"

 

Ogólnie wszystko co było związane z AA, zostało przerzucone do inwentarza. Można to założyć ponownie (niepotwierdzone info) lub kupić coś innego na ten slot po pełnej cenie.


O ile wymiana lotniskowców była bardzo korzystna (można było nawet dostać 5-10k dublonów za nic), to z wyposażeniem można wyjść niestety na minus, tj. sprzedać poprzednie wyposażenie za pół ceny i kupić nowe za pełną.

 

Zatem czekajcie na zniżkę (nie znasz dnia ani godziny) lub róbcie zakupy po pełnej cenie. Jesteście w grupie poszkodowanej przez rework.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
[P-W-C]
Community Contributor
479 posts
4,407 battles

Jak dobrze rozumiem i masz te moduły w inwentarzu to możesz je ponownie zakładać na okręty. Gdy wejdziesz w dany okręt i będziesz zakładał moduł to nie łyknie kasy tylko założy ten z inwentarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
[KOM]
Players
10 posts
9,863 battles

     Dziękuje za odpowiedź,ale niestety sprawdziłem że to tak nie działa. Mimo obecności modułów w Inwentarzu, zakładając w tym momencie moduł plot na" Królową Elżbietę" WG pobrało mi  ze stanu konta 500 000 kredytów.   

    Notabene  to samo WG samowolnie z patchem 8.0 przeniosło mi  40 modułów plot do Inwentarza..   Mogę je teraz sprzedać za 1.5 mln wszystkie 40  ,czyli jeden wychodzi za 37500 . Kupowalem niektóre w promocji za  250 000 lub 300 000 ale część też  była za 500 000 kredytów..

     Jestem trochę zbulwersowany tą sytuacją bo część ulepszeń ( gdy były w  promocji) założyłem za kredyty ty ,które kupiłem za gotówkę w Sklepie Premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
[TF16]
Players
593 posts
12,923 battles

Kolego - źle to zrozumiałeś. Każdy jeden z tych modułów możesz sprzedać za 1,5 miliona kredytów (za trzykrotną wartość nabycia), czyli przy 40 okrętach powinieneś zarobić 60 milionów - starczy Ci na nowe moduły i jeszcze na kilka okrętów. Ja tak miałem i wiem, że działa. W tym wypadku WG poszło nam na rękę i uważam, że to przyjazny gest, nie ma się do czego przyczepić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
[KOM]
Players
10 posts
9,863 battles

      Bardzo dziękuję koledze batonik 26 za szybką i merytoryczną odpowiedź  .Tak faktycznie to tak działa.  Po wciśnięciu SPRZEDAJ.  pojawia się  liczba ulepszeń do sprzedania i każde  można sprzedać za 1.5 mln kredytów.   Do tej pory zawsze sprzedawałem z Inwentarza pojedyńcze rzeczy typu kadłub,układ kontroli ognia czy torpedy i cena ich była za każdym razem  wielokrotnie niższa niż cena zakupu.Tym samym cena sprzedaży  ulepszeń wydawała mi się zgodna z dotychczasową praktyką WG.

    Nie ukrywam że bałem się wcisnąć SPRZEDAJ dopóki nie uzyskam merytorycznego wyjaśnienia.

    Niestety muszę dodać że od około dwóch tygodni zadawałem parokrotnie to samo pytanie co  tutaj  na Forum zespołowi Wsparcia WG i do tej pory nie uzyskałem od nich  żadnej  konkretnej odpowiedzi , wręcz napisano że  jak zapytam jeszcze raz to zablokują mi kontakt.

    Muszę przyznać że WG faktycznie rozwiązało sprawę w sposób bardzo przyjazny dla graczy, choć przepływ informacji o problemie z ulepszeniami  w samym WG pozostawia pewien niedosyt

      .Do tej pory żałowałem że założyłem ulepszenia plot  aż  na 40 okrętach a teraz żałuję że tylko na 40 okrętach😁

       Jeszcze raz dziękuję kolegom a w szczególności koledze batonik 26 za merytoryczną pomoc.Pozdrawiam JP

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×